Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  10 Липня 2018 15:49

                  Левко Лук’яненко: життя, що стало взірцем патріотизму

                  Політичного та громадського діяча, колишнього політв’язня, Героя України, одного з авторів акту «Про Незалежність України» Левка Лук’яненка ховають сьогодні на Байковому кладовищі в Києві.

                  Тисячі громадян, серед яких і перші особи країни, прийшли попрощатися із видатним українцем, віддати шану його незламному духу, бунтарській натурі та самовідданості в захисті суверенітету України.

                  У церемонії прощання з видатним земляком також взяли участь представники Чернігівської області, серед яких заступник голови ОДА Сергій Сергієнко та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

                  Левко Лук’яненко був родом із села Хрипівка на Чернігівщині, у Чернігові провів кілька років дорослого життя. Пізніше часто відвідував область, тримав тісний зв’язок з патріотично налаштованими громадськими організаціями та представниками владних структур, виступав перед молоддю, аби навчити її відстоювати українство.

                  У 2014 році Левку Григоровичу було присвоєно звання «Почесний громадянин Чернігівської області».

                  24 серпня цього року, в День незалежності України, видатному політичному і громадському діячу мало б виповнитися 90 років.

                  У 20 років я дав обітницю неба – здобути Україні волю, – у цих словах життєва позиція Левка Лук’яненка, який був непримиренним до ворогів, що намагалися позбавити свободи його Батьківщину.

                  Як гідно вшанувати пам’ять свого славетного земляка, уже розмірковують представники влади та громадськості Чернігівщини.

                  Чернігівська ОДА сумує з приводу втрати справжнього патріота України та висловлює щирі співчуття його родині.

                   

                   

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua