Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  25 Червня 2018 16:25

                  Конкурс для об'єднаних громад щодо впровадження партисипативної моделі стратегічного планування

                  Фонд Розвитку Місцевої Демократії (Польща) оголошує конкурс з відбору об’єднаних територіальних громад для участі у проекті «Підтримка реформи місцевого самоврядування - впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах північно-центральної і західної України», який реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі.

                  До участі в конкурсі запрошуються сільські, селищні та міські об’єднані територіальні громади, які знаходяться на території Львівської, Київської, Полтавської, Сумської, Чернігівської областей.

                  У межах конкурсу буде відібрано 20 об’єднаних територіальних громад (по 4 громади з кожної області).

                  Мета проекту - зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування і громадських організацій у сфері стратегічного планування із використанням успішних практик органів місцевого самоврядування Польщі. Проект реалізовуватиметься у 2018-2019 роках і включатиме проведення регіональних форумів стратегічного планування, консультативну та тренерську роботу в громадах для створення Стратегій розвитку громад, навчальні візити представників українських громад до Польщі та загальноукраїнську конференцію.

                  Вимоги до учасників конкурсу:

                  - для участі в конкурсі необхідно до 6 липня 2018 року включно 
                  (до 18:00) подати заповнену форму заявки на участь;

                  - заявки приймаються тільки від громад, у яких немає попереднього досвіду співпраці з іншими програмами щодо підготовки стратегій, зокрема програмами U-LEAD і DOBRE;

                  - заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу igor@dialog.lviv.ua з темою ЗАЯВКА_ГРОМАДА_ОБЛАСТЬ.

                  Про результати конкурсу його учасників буде повідомлено електронним листом за адресою, вказаною в заявці на участь до 12 липня 2018 року.

                  Детальна інформація разом з аплікаційною формою.

                  За додатковою інформацією потрібно звертатися до українського координатора проекту: Ігор Каспрук | (050) 370 31 03 | igor@dialog.lviv.ua.

                  Детально за посиланням 

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua