Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  07 Червня 2018 11:44

                  У Чернігові відбувся екологічний фестиваль

                  Цього тижня, у Всесвітній день навколишнього природного середовища, в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» відбувся екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО».

                  У заході взяли участь понад 500 учнів з пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл Чернігова та області, а також люди, небайдужі до проблем довкілля.

                  Розпочався фестиваль з «Чистих ігор» – прибирання парку в ігровій формі з використанням методу сортування та роздільного збирання. До прибирання долучилися молодь та учні пришкільних таборів разом з учителями і вихователями. Формат «Чистих ігор» поширений у багатьох країнах світу, адже така форма роботи сприяє формуванню екологічної культури у дітей.

                  Традиційно на фестивалі висадили Дерево миру. Цього року це японська сакура, або ж вишня дрібнопильчата. Деревце поповнило колекцію екзотичних рослин агробіостанції обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

                  Також усі бажаючі мали змогу долучитися до майстер-класів, екологічного квесту, спортивної естафети, насолодитися виступами творчих колективів та скуштувати куліш і фіточай.

                  Крім того, відбулося нагородження дипломами та цінними призами переможців конкурсу «Одна планета – одне майбутнє».

                  Організатором свята виступив Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації за підтримки інших структурних підрозділів ОДА.

                   

                  За інформацією Департаменту агропромислового розвитку,
                  екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua