Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Тарифи на житлово-комунальні послуги мають бути актуальними

15-05-2018 15:50

На цьому акцентував увагу директор Департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації Володимир Кривенко під час наради з представниками комунальних підприємств області, яку він провів минулого тижня.

Учасники заходу обговорили стан тарифної політики у сфері житлово-комунального господарства за підсумками роботи в I кварталі цього року.

В обговоренні взяли участь керівники та провідні спеціалісти КП ВКГ «Ічень», КП «Носівка-Комунальник», ТОВ «Менський комунальник»,  ПрАТ «Комунальник» (м. Сновськ).

Головне завдання підприємств галузі - це забезпечення споживачів якісними житлово-комунальними послугами, комплексний системний аналіз діяльності, його складових, технічне переоснащення підприємств, впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності на виробництві житлово-комунальних послуг,підкреслив Володимир Кривенко.

Крім того, директор Департаменту ЖКГ та ПЕК наголосив на необхідності здійснення своєчасних розрахунків економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та їх подання уповноваженим органам місцевого самоврядування для встановлення. Також обговорені проблеми, які виникають у підприємств при формуванні цих тарифів.

За результатами наради підприємствам-надавачам послуг доручено активізувати здійснення аналізу та контролю за витратами, опрацьовувати питання щодо шляхів їх оптимізації та своєчасно застосовувати законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства.

 

За інформацією Департаменту житлово-комунального
господарства Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини

АнонсиПогода