Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  15 Травня 2018 15:50

                  Тарифи на житлово-комунальні послуги мають бути актуальними

                  На цьому акцентував увагу директор Департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації Володимир Кривенко під час наради з представниками комунальних підприємств області, яку він провів минулого тижня.

                  Учасники заходу обговорили стан тарифної політики у сфері житлово-комунального господарства за підсумками роботи в I кварталі цього року.

                  В обговоренні взяли участь керівники та провідні спеціалісти КП ВКГ «Ічень», КП «Носівка-Комунальник», ТОВ «Менський комунальник»,  ПрАТ «Комунальник» (м. Сновськ).

                  Головне завдання підприємств галузі - це забезпечення споживачів якісними житлово-комунальними послугами, комплексний системний аналіз діяльності, його складових, технічне переоснащення підприємств, впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності на виробництві житлово-комунальних послуг,підкреслив Володимир Кривенко.

                  Крім того, директор Департаменту ЖКГ та ПЕК наголосив на необхідності здійснення своєчасних розрахунків економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та їх подання уповноваженим органам місцевого самоврядування для встановлення. Також обговорені проблеми, які виникають у підприємств при формуванні цих тарифів.

                  За результатами наради підприємствам-надавачам послуг доручено активізувати здійснення аналізу та контролю за витратами, опрацьовувати питання щодо шляхів їх оптимізації та своєчасно застосовувати законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства.

                   

                  За інформацією Департаменту житлово-комунального
                  господарства Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua