У Чернігові визначили короля рингу

14-05-2018 09:35

Спортсмени з Казахстану й Молдови протягом двох днів виходили на ринг проти українців. Кожен із бійців – володар чемпіонських титулів різних змагань: чемпіонатів Європи, Азії, учасники олімпіад. У Чернігові боксерський турнір «Король рингу-2018» проходив 8 – 10 травня.

У перший день відбулася процедура зважування: боксери познайомилися зі своїми супротивниками. Зокрема, Чернігів представили «срібні» призери чемпіонату Європи Денис Песоцький, чемпіон універсіади Андрій Тимошенко, призер чемпіонату і кубку України Данило Жасан і медаліст кубку України Ярослав Зубко.

Під час фінальних боїв турніру віце-президент Кизил-Ординської федерації боксу Казахстану Канат Кізатов подарував голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу казахський національний костюм – чапан. У свою чергу Валерій Куліч подарував Канату Кізатову національну українську вишиванку.

Почесним гостем турніру був президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Михайлович Зав'ялов.

За результатами боїв:

Чернігів – 8 двобоїв/7 перемог/1 нічия/0 поразок;

Казахстан – 8 двобоїв/4 перемоги/1 нічия/3 поразки;

Збірна міст України (Київ, Одеса, Донецька область) – 10 поєдинків/4 перемоги/6 поразок;

Молдова – 9 поєдинків/2 перемоги/7 поразок.

Не було рівних чемпіону Азії з Казахстану Сабіржану Абілову і медалісту Європи Михаїлу Квасюку (Молдова), які перемогли своїх суперників із міст України (64 кг).

Фінальний бій між Денисом Песоцьким (Чернігів) і Кайратом Сугуралі (Казахстан) завершився в нічию через травму боксера з Казахстану (69 кг).

Андрій Тимошенко з Новгорода-Сіверського переміг боксерів із Молдови й Казахстану і став чемпіоном (75 кг).

Чемпіоном став і Данило Жасан (Чернігів) (81 кг).

Ярослав Зубок (Чернігів) вирвав перемогу в чемпіона Казахстану Онталапа Рахманова в безкомпромісному поєдинку, який міг би стати окрасою чемпіонату світу і навіть олімпійських ігор (91 кг).

Перед цим Ярослав упевнено переміг Андрія Загального з Молдови і став чемпіоном ІХ турніру «Король рингу-2018».