Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  10 Травня 2018 16:30

                  Ліжко та постільну білизну отримала багатодітна родина з Добрянки

                  Предмети побуту закуплені в рамках Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

                  Двоярусне ліжко та 5 комплектів постільної білизни багатодітній родині Ігнатових вручили директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш та перший заступник голови Ріпкинської райдержадміністрації Олександр Андрушко сьогодні, 10 травня.

                  Ольга Ігнатова сама виховує 5 неповнолітніх дітей та опікується двома старшими дітьми. Унаслідок пожежі її родина опинилася у складних життєвих обставинах.

                  Як повідомила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, за минулий рік в області 67 родин отримали матеріальну допомогу – ліжка, холодильники, пральні машини та інші побутові товари. Серед них - 4 сім'ї з Ріпкинського району.

                   

                  За інформацією Ріпкинської райдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua