Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  02 Лютого 2018 15:19

                  Грантова Програма підтримки мікропроектів від Посольства Німеччини

                  Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.

                  Дедлайн23 лютого 2018 року.

                  Мікропроекти — це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

                  Хто може подавати заявку?

                  Організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ — об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) з усіх інших областей, які не спроможні самостійно профінансувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

                  Для участі у Програмі необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки, який має бути заповнений повністю.

                  Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 тисяч євро.

                  Консультації можна отримати за телефоном (044) 28-111-66, а також звернувшись на адресу електронної пошти: wi-13@kiew.diplo.de.

                   

                  Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua