Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа































                                          11 Червня 2012 08:46

                                          Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації

                                          Адреса: м.Чернігів, 14000 вул. Єлецька, 11

                                          Tел. (0462) 77-74-00

                                          Електронна адреса:dgkg_post@cg.gov.ua

                                          Адреса офіційного веб-сайту http://dgkg.cg.gov.ua

                                          Директор Департаменту:  Євтушенко Юрій Вікторович

                                          Режим роботи Департаменту: з 8-00 до 17-00

                                          з перервою на обід з 13-00 до 14-00.

                                          Вихідні дні - субота та неділя.

                                           

                                          Керівництво Департаменту:

                                           

                                          Євтушенко
                                          Юрій
                                          Вікторович

                                          директор Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА


                                          тел.- факс (0462) 777-400

                                          Прийом громадян з особистих питань:

                                          понеділок,середа
                                          9.00-13.00
                                          14.00-16.00

                                          Борсук
                                          Лідія
                                          Іванівна

                                          заступник директора Департаменту -начальник управління

                                          (0462) 777-050

                                           

                                          Основні завдання Департаменту:

                                          – реалізація державної політики в галузі житлово-комунального господарства (у тому числі у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання, енергоефективності та енергозбереження, ціно-, тарифоутворення і розрахунків за житлово-комунальні послуги), житлового господарства, благоустрою населених пунктів, квітково-декоративного насінництва та розсадництва, поводження з побутовими відходами, поховання;

                                          – участь у визначенні поточної та перспективної потреби в продукції, що виробляється, і послугах, що надаються підприємствами енергетичного комплексу на внутрішньому і зовнішньому ринку, розробленні програм, спрямованих на освоєння та випуск імпортозамінної продукції, раціонального використання паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, популяризації ефективного та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів;

                                          – забезпечення в межах своїх повноважень додержання вимог нормативних правових актів з питань житлово-комунального господарства;

                                          – здійснення інших, передбачених законодавством, повноважень у сфері житлово-комунального господарства. Департамент відповідно до покладених на нього завдань:

                                          1) бере участь у підготовці пропозицій щодо формування державної житлової політики, реформування і розвитку комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу;

                                          2) аналізує стан і тенденції розвитку паливно-енергетичного комплексу області, бере участь у визначенні його пріоритетів, готує голові обласної державної адміністрації пропозиції, спрямовані на ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, залучення місцевих енергоресурсів до енергетичного балансу області та вживає заходів для усунення недоліків;

                                          3) готує пропозиції до проектів обласного бюджету щодо фінансування капітального ремонту та реконструкції житлових будинків, регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів і подає їх на розгляд обласній державній адміністрації;

                                          4) забезпечує здійснення заходів з реформування та розвитку житлово-комунального господарства відповідно до державної і регіональної програм на засадах прозорості та гласності;

                                          5) готує і подає в установленому порядку пропозиції щодо збирання і видалення побутових відходів, створення полігонів для їх захоронення, а також здійснення роздільного збирання корисних компонентів цих відходів;

                                          6) проводить у межах повноважень моніторинг стану виконання державних, галузевих та науково-технічних програм, дебіторсько-кредиторської заборгованості підприємств житлово-комунальної галузі та паливно-енергетичного комплексу;

                                          7) організовує контроль за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області в осінньо-зимовий період, а також об’єктів галузей в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, здійснює моніторинг підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період;

                                          8) вживає заходів для поліпшення роботи з енергозбереження на підприємствах галузі, оснащення об’єктів житлово-комунального господарства та наявного житлового фонду засобами обліку води та теплової енергії відповідно до завдань загальнодержавних та регіональних програм;

                                          9) реалізує державну політику з питань формування й утримання житлового фонду соціального призначення та гуртожитків;

                                          10) бере участь у роботі комісій із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків для досудового вирішення спорів;

                                          11) надає методичну допомогу з питань формування цін/тарифів на житлово-комунальні послуги та здійснює моніторинг стану розрахунків за них;

                                          12) здійснює контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування про перегляд цін/тарифів на житлово-комунальні послуги;

                                          13) проводить інвестиційну політику у сфері реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства у разі покладення на нього функції замовника;

                                          14) забезпечує технічний та організаційний процес ліцензування господарської діяльності з виконання робіт по централізованому водопостачанню та водовідведенню, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом, виробництву теплової енергії, транспортуванню теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачанню теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом.

                                          Департамент у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями органів місцевого самоврядування, а також Положенням про Департамент.


                                           

                                          Стан розрахунків за спожиті електроенергію, теплоенергію,
                                          природний газ, водопостачання та водовідведення

                                           

                                           

                                          Перелік підприємств, що надають інформацію Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА

                                           

                                           

                                           

                                          N 
                                          п/п

                                          Назва житлово-комунальних підприємств і організацій

                                          Поштова адреса

                                          Телефон

                                          Прізвище, ім'я
                                           та по батькові керівника підприємства

                                          Вид діяльності

                                            І. Теплопостачальні підприємства

                                          1.

                                          ТОВ «НіжинТепло-Мережі»

                                          16600
                                          м.Ніжин, вул.Глібова, 1

                                          (046-31)
                                          7-11-97

                                          В.о. Ісаєнко Любов Миколаївна

                                          Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                          2.

                                          Публічне акціонерне товариство "Облтепло-комуненерго"

                                          14000
                                          м. Чернігів,             вул. Комсомольська, 55б

                                          (046-2)  77-43-24

                                          Геращенко Віктор Михайлович

                                          Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                          3.

                                          Виробниче підприємство теплових мереж "Борзнатепло- комуненерго"

                                          16400
                                          м.Борзна, 
                                          вул. Незалежності, 2

                                          (046-53)
                                          2-10-93

                                          Шибіка Вадим Юрійович

                                          Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                          4.

                                          КП "Носівські теплові мережі"

                                          17100
                                          м. Носівка, вул.Вокзальна, 6

                                          (046-42)
                                          2-74-44
                                           

                                          Грудін Костянтин Вікторович

                                          Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                          5.

                                          ПП «Спеціальна енергетична компанія»

                                          14021
                                          м.Чернігів
                                          вул.Любецька, 60-а

                                          (046-2)
                                          651-101

                                          Козлов Віктор Олексійович

                                          Теплопостачання

                                          6.

                                          КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова»

                                          14014
                                          м.Чернігів
                                          вул.Ушинського,23

                                          (046-2)
                                          667-153
                                          653-712

                                          Шевченко Олександр Васильович

                                          Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                          ІІ. Водопровідно-каналізаційні підприємства

                                          1.

                                          КП "Чернігівводока-нал" Чернігівської міської ради

                                          14017
                                          м.Чернігів, вул.Жабинського, 15

                                          (046-2)
                                          64-90-91
                                          67-72-99

                                          Малявко Сергій Михайлович

                                          Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                           

                                          2.

                                          КП ВКГ «Ічень»

                                          16700
                                          м.Ічня,
                                          вул.Войкова, 1а

                                          (046-33)
                                          2-15-59

                                          Царенко Іван Григорович

                                          Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                          3.

                                          КП "Бахмач-водсервіс"

                                          16500
                                          м.Бахмач, вул.Чернігівська, 58

                                          (046-35)
                                          5-19-27
                                          5-19-28

                                          Клепач Володимир Олександрович

                                          Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                          4.

                                          КП "Борзна-Комунальник"

                                          16400
                                          м.Борзна, вул.Г.Барвінок, 36-а

                                          (046-53)
                                          2-17-32

                                          Батрак Анатолій Григорович

                                          Водопостачання, водовідведення.

                                          5.

                                          КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»

                                          16600
                                          м.Ніжин, вул.Червонокозача, 5

                                          (046-31)
                                          2-33-09

                                          Лабузький Петро Михайлович

                                          Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                          6.

                                          КП "Вода"

                                          16200
                                          смт Короп, 
                                          вул. Вознесенська,2А

                                          (046-56)
                                          2-15-57

                                          Сердечний Микола Анатолійович

                                          Водопостачання і водовідведення

                                          7.

                                          КП «Корюківкаводо-канал»

                                          15300
                                          м.Корюківка, пров.Вокзальний, 9

                                          (046-57)
                                          2-12-96

                                           

                                          Галущенко Сергій Володимирович

                                          Водопостачання і водовідведення

                                          8.

                                          Ріпкинське КП"Водоканал"

                                          15000
                                          смт Ріпки, 
                                          вул.Свято-миколаївська, 143

                                          (046-41)
                                          2-11-09

                                          Качан Микола Іванович

                                          Водопостачання і водовідведення

                                          ІІІ. Виробничі управління житлово-комунального господарства

                                          1.

                                          КП «Міськдобробут»

                                          17400
                                          м. Бобровиця
                                          вул.Лупицька, 4

                                          (046-32)
                                          2-15-96 2-13-03

                                          Зазимко Юрій Олексійович

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          2.

                                          КП "Господар"

                                          17600
                                          смт Варва, вул.Шевченка, 18

                                          (046-36)
                                          2-11-35

                                          Садовий Сергій Миколайович

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          3.

                                          Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства

                                          15100
                                          м.Городня, 
                                          вул. Льонозаводська, 12

                                          (046-45)
                                          2-17-54
                                          2-15-73

                                          Крупеніч Володимир Миколайович

                                          Водопостачання, водовідведення, надання, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          4.

                                          КП «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства»

                                          16700
                                          м.Ічня, 
                                          вул.Свято-преображенська, 12а

                                          (046-33)
                                          2-16-09

                                          Бабак Анатолій Іванович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          5.

                                          КП «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства»

                                          16300
                                          смт Куликівка, вул.Набережна, 5

                                           

                                          (046-43) 
                                          2-17-88

                                          Кит Наталія Петрівна

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          6.

                                          КП "Козелецьводока-нал"

                                          17000
                                          смт Козелець, вул.І.Франка, 15

                                          (046-46)
                                          2-14-98

                                          в.о. начальника Сочивець Руслан Олександрович

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          7.

                                          ТОВ "Менський комунальник"

                                          15600
                                          м.Мена, 
                                          вул.Чехова, 35

                                          (046-44)
                                          3-13-93 2-18-08

                                          Зима Василь Юхимович

                                          Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          8.

                                          ТОВ "Комунальник"

                                          16000
                                          м.Новгород-Сіверський, вул.Зелена, 24

                                          (046-58)
                                          3-17-13 2-31-94

                                          Сташук Павло Іванович

                                          Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          9.

                                          КП "Носівка-комунальник"

                                          17100
                                          м.Носівка, вул.Суворова, 55

                                          (046-42)
                                          2-11-96

                                          Нечепа Олексій Миколайович

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          10.

                                          Остерське виробниче управління житлово-комунального господарства

                                          17044
                                          Козелецький р-н
                                          м.Остер, 
                                          вул.1 Травня, 46

                                          (046-46)
                                          3-19-78 3-13-94

                                           

                                          Музика Федір Андрійович

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          11.

                                          КП "Прилукитепло-водопостачання"

                                          17500
                                          м.Прилуки, вул.Садова, 104

                                          (046-37)
                                          3-39-36

                                          Гавриш Андрій Анатолійович

                                          Теплопостачання, гаряче і холодне водопостачання, водовідведення

                                          12.

                                          КП "Ревна"

                                          15400
                                          м.Семенівка, вул.Червона Площа, 14

                                          (046-59) 2-18-78

                                          Субота Володимир Іванович

                                          Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          13.

                                          КП «Комунгосп»

                                          17300
                                          смт Срібне,
                                          вул.Миру, 94

                                          (046-39)
                                          2-14-58

                                          Зарва Ольга Василівна

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          14.

                                          КП «Сосницьке КЖУ»

                                          16100
                                          смт Сосниця,        вул. Б.Хмельницького, 6

                                          (046-55)
                                          2-12-32
                                          2-03-24

                                          Клименко Олександр Андрійович

                                          Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                          15.

                                          Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства

                                          17200
                                          смт Талалаївка, вул.Ватутіна, 4

                                          (046-34)
                                          2-14-58

                                          Кобиш Олександр Григорович

                                          Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          16.

                                          ПрАТ "Комунальник"

                                          15200
                                          м.Щорс, 
                                          вул.Леніна, 106

                                          (046-54) 2-12-61

                                          Дуля Анатолій Миколайович

                                          Водопостачання і водовідведення, вивезення рідких побутових відходів, надання готельних послуг

                                          IV.  Житлово-експлуатаційні організації

                                          1.

                                          КП «Борзнажитло-сервіс»

                                           

                                          16400
                                          м. Борзна,
                                          вул. Г.Барвінок, 31

                                          (046-53)
                                          2-16-96

                                          Івахно Юрій Вікторович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          2.

                                          ТОВ «Бахмацька ЖЕК»

                                          16500
                                          м.Бахмач, вул.Південна, 2

                                          (046-35)
                                          2-18-77

                                          Дзюба Микола Іванович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          3.

                                          Бахмацьке КВП «Комунальник»

                                          16502
                                          м.Бахмач
                                          вул.Південна, 48

                                          (046-35)
                                          2-13-74

                                          Бурковський Максим Олегович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих побутових відходів, зовнішнє освітлення та благоустрій населеного пункту

                                          4.

                                          Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця

                                          15100
                                          м.Городня, вул.Чумака, 4

                                          (046-45)
                                          2-11-98

                                          Товста Марія Іванівна

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          5.

                                          Корюківська житлово-експлуатаційна контора

                                          15300
                                          м.Корюківка, 
                                          пров. Індустріальний, 12

                                          (046-57)
                                          2-14-40

                                          Полях Микола Федосійович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          6.

                                          ТОВ "Новгород-Сіверська ЖЕК"

                                          16000
                                          м.Новгород-Сіверський, вул.Чкалова, 7а

                                          (046-58)
                                          3-13-47

                                          Сич Андрій Володимирович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення рідких побутових відходів

                                          7.

                                          КП ЖЕК "Південна"

                                          16600
                                          м.Ніжин, вул.Прилуцька, 132-а

                                          (046-31)
                                          2-64-00

                                          Хоменко Юрій Валерійович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          8.

                                          КП «ЖЕК»
                                          «Північна»

                                          16600
                                          м. Ніжин, 
                                          вул.Космонавтів,43-а

                                          (046-31)
                                          7-44-85

                                          Шаповалов Дмитро Олександрович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          9.

                                          КП "Служба єдиного замовника"

                                          16600
                                          м.Ніжин,
                                          вул.Небесної сотні, 14

                                          (046-31)
                                          2-34-25

                                          Борисенко Микола Дмитрович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          10.

                                          КП «Прилукижитло-буд»

                                           

                                          17500
                                          м.Прилуки
                                          вул.1 Травня, 109-а

                                          (046-37)
                                          3-30-94

                                          Сивенко В’ячеслав Анатолійович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          11.

                                          Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця

                                          15000
                                          смт Ріпки, вул.Святомиколаїв-ська, 129

                                          (046-41)
                                          2-13-03

                                          Крикунова Людмила Миколаївна

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          12.

                                          ПП «Фірма «Алькор-Сервіс»

                                          15400
                                          м.Семенівка
                                          вул.Коробко, 74

                                          (046-59)
                                          2-01-10

                                          Тунік Ірина Миколаївна

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          13.

                                          Щорська житлово-експлуатаційна дільниця

                                          15200
                                          м.Сновськ, 
                                          вул.Фрунзе,53

                                          (046-54)
                                          2-19-19

                                          Кошова Ганна Іванівна

                                           

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          14.

                                          КП «Деснянське» Чернігівської міської ради

                                          14027
                                          м.Чернігів, вул.Академіка Павлова, 13

                                          (046-22)
                                          3-50-32

                                          Пригара Віктор Васильович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          15.

                                          КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради

                                           

                                          14017
                                          м.Чернігів, 
                                          прос-т Перемоги, 15

                                          (046-2)
                                          675-046

                                          Бондаренко 

                                          Олександр 

                                          Олександрович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          16.

                                          КП «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради

                                          14032
                                          м.Чернігів, вул.Доценка, 25-б

                                          (046-22)
                                          3-01-62

                                          Волок Руслан Валерійович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          17.

                                          КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради

                                           

                                          14026
                                          м.Чернігів, вул.Незалежності,  14-а

                                          (046-22)
                                          5-81-20

                                          Прищеп Володимир Миколайович

                                          Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                          V.  Інші підприємства

                                          1.

                                          КП "Облсвітло" Чернігівської обласної ради

                                          14001
                                          м.Чернігів,
                                          вул.Робітнича, 6

                                          (046-22)
                                          612-892

                                          Кузнецов Сергій Олексійович

                                          Зовнішнє освітлення населених пунктів

                                          2.

                                          КП "Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат" Чернігівської обласної ради

                                          14017
                                          м.Чернігів, 
                                          пр-т Перемоги, 33

                                          (046-2)
                                          675-408

                                          Жарницький Євген Якович

                                          Навчання спеціальностям житлово-комунального господарства

                                          3.

                                          КП "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                          14017
                                          м.Чернігів, 
                                          пр-т Перемоги, 33

                                           

                                          (046-2)
                                          4-43-96

                                          Марченко Вікторія Володимирівна

                                          Технічна інвентаризація будівель

                                           

                                          4.

                                          КП "Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                          16600
                                          м.Ніжин, вул.Покровська, 18

                                          (046-31) 2-50-57
                                          2-01-23

                                          Охримюк Ніна Марківна

                                          Технічна інвентаризація будівель

                                          5.

                                          КП "Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                          17500
                                          м.Прилуки, вул.Земська, 4

                                          (046-37) 4-22-71

                                          Голік Сергій Анатолійович

                                          Технічна інвентаризація будівель

                                          6.

                                          КП "Новгород-Сіверське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                           

                                          16000
                                          м.Новгород- Сіверський, вул.Поштова, 6

                                          (046-58) 2-12-43 3-15-12

                                          Котова Людмила Михайлівна

                                          Технічна інвентаризація будівель

                                          7.

                                          КП "Бюро технічної інвентаризації" Ічнянської районної ради

                                          16703
                                          м.Ічня, 
                                          вул.Гоголя, 2

                                          (046-33) 2-13-59

                                          Пилипенко Сергій Володимирович

                                          Технічна інвентаризація будівель

                                          8.

                                          КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради

                                          14034
                                          м.Чернігів, 
                                          вул.1 Травня, 168-а

                                          (046-22)
                                          3-80-38

                                          Старіков Роман Михейович

                                          Озеленення міста

                                          9.

                                          КП «АТП- 2528» Чернігівської міської ради

                                          14034
                                          м.Чернігів, 
                                          вул.1 Травня, 173

                                          (046-2)
                                          94-00-18

                                          Мовчанюк Вячеслав Вячеславович

                                          Вивезення твердих побутових відходів,надання транспортних послуг

                                          10.

                                          Комунальне шляхо-будівельне підприємство

                                          14007
                                          м.Чернігів, вул.В.Дрозда, 1

                                          (046-22)
                                          5-63-19 5-62-69

                                          Яловець Володимир Григорович

                                          Ремонт та будівництво
                                          шляхів

                                          11.

                                          КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради

                                          14017
                                          м.Чернігів, вул.Старобілоуська, 6

                                          (046-2)
                                          67-65-97

                                          Куліш Володимир Миколайович

                                          Надання  ритуальних 
                                          послуг

                                          12.

                                          ДП «Комунальник» Городнянського ВУЖКГ

                                          15100
                                          м.Городня
                                          вул. Чумака,4

                                          (046-2)
                                          2-11-33

                                          Дьяченко
                                          Валентина Миколаївна

                                          Послуги з благоустрою міста

                                           

                                           

                                          Назад

                                          Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                                          Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                                          Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                                          Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua