Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
































                                        11 Червня 2012 08:46

                                        Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації

                                        Адреса: м.Чернігів, 14000 вул. Єлецька, 11

                                        Tел. (0462) 77-74-00

                                        Електронна адреса:dgkg_post@cg.gov.ua

                                        Адреса офіційного веб-сайту http://dgkg.cg.gov.ua

                                        Директор Департаменту:  Євтушенко Юрій Вікторович

                                        Режим роботи Департаменту: з 8-00 до 17-00

                                        з перервою на обід з 13-00 до 14-00.

                                        Вихідні дні - субота та неділя.

                                         

                                        Керівництво Департаменту:

                                         

                                        Євтушенко
                                        Юрій
                                        Вікторович

                                        директор Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА


                                        тел.- факс (0462) 777-400

                                        Прийом громадян з особистих питань:

                                        понеділок,середа
                                        9.00-13.00
                                        14.00-16.00

                                        Борсук
                                        Лідія
                                        Іванівна

                                        заступник директора Департаменту -начальник управління

                                        (0462) 777-050

                                         

                                        Основні завдання Департаменту:

                                        – реалізація державної політики в галузі житлово-комунального господарства (у тому числі у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання, енергоефективності та енергозбереження, ціно-, тарифоутворення і розрахунків за житлово-комунальні послуги), житлового господарства, благоустрою населених пунктів, квітково-декоративного насінництва та розсадництва, поводження з побутовими відходами, поховання;

                                        – участь у визначенні поточної та перспективної потреби в продукції, що виробляється, і послугах, що надаються підприємствами енергетичного комплексу на внутрішньому і зовнішньому ринку, розробленні програм, спрямованих на освоєння та випуск імпортозамінної продукції, раціонального використання паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, популяризації ефективного та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів;

                                        – забезпечення в межах своїх повноважень додержання вимог нормативних правових актів з питань житлово-комунального господарства;

                                        – здійснення інших, передбачених законодавством, повноважень у сфері житлово-комунального господарства. Департамент відповідно до покладених на нього завдань:

                                        1) бере участь у підготовці пропозицій щодо формування державної житлової політики, реформування і розвитку комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу;

                                        2) аналізує стан і тенденції розвитку паливно-енергетичного комплексу області, бере участь у визначенні його пріоритетів, готує голові обласної державної адміністрації пропозиції, спрямовані на ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, залучення місцевих енергоресурсів до енергетичного балансу області та вживає заходів для усунення недоліків;

                                        3) готує пропозиції до проектів обласного бюджету щодо фінансування капітального ремонту та реконструкції житлових будинків, регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів і подає їх на розгляд обласній державній адміністрації;

                                        4) забезпечує здійснення заходів з реформування та розвитку житлово-комунального господарства відповідно до державної і регіональної програм на засадах прозорості та гласності;

                                        5) готує і подає в установленому порядку пропозиції щодо збирання і видалення побутових відходів, створення полігонів для їх захоронення, а також здійснення роздільного збирання корисних компонентів цих відходів;

                                        6) проводить у межах повноважень моніторинг стану виконання державних, галузевих та науково-технічних програм, дебіторсько-кредиторської заборгованості підприємств житлово-комунальної галузі та паливно-енергетичного комплексу;

                                        7) організовує контроль за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області в осінньо-зимовий період, а також об’єктів галузей в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, здійснює моніторинг підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період;

                                        8) вживає заходів для поліпшення роботи з енергозбереження на підприємствах галузі, оснащення об’єктів житлово-комунального господарства та наявного житлового фонду засобами обліку води та теплової енергії відповідно до завдань загальнодержавних та регіональних програм;

                                        9) реалізує державну політику з питань формування й утримання житлового фонду соціального призначення та гуртожитків;

                                        10) бере участь у роботі комісій із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків для досудового вирішення спорів;

                                        11) надає методичну допомогу з питань формування цін/тарифів на житлово-комунальні послуги та здійснює моніторинг стану розрахунків за них;

                                        12) здійснює контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування про перегляд цін/тарифів на житлово-комунальні послуги;

                                        13) проводить інвестиційну політику у сфері реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства у разі покладення на нього функції замовника;

                                        14) забезпечує технічний та організаційний процес ліцензування господарської діяльності з виконання робіт по централізованому водопостачанню та водовідведенню, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом, виробництву теплової енергії, транспортуванню теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачанню теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом.

                                        Департамент у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями органів місцевого самоврядування, а також Положенням про Департамент.


                                         

                                        Стан розрахунків за спожиті електроенергію, теплоенергію,
                                        природний газ, водопостачання та водовідведення

                                         

                                         

                                        Перелік підприємств, що надають інформацію Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА

                                         

                                         

                                         

                                        N 
                                        п/п

                                        Назва житлово-комунальних підприємств і організацій

                                        Поштова адреса

                                        Телефон

                                        Прізвище, ім'я
                                         та по батькові керівника підприємства

                                        Вид діяльності

                                          І. Теплопостачальні підприємства

                                        1.

                                        ТОВ «НіжинТепло-Мережі»

                                        16600
                                        м.Ніжин, вул.Глібова, 1

                                        (046-31)
                                        7-11-97

                                        В.о. Ісаєнко Любов Миколаївна

                                        Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                        2.

                                        Публічне акціонерне товариство "Облтепло-комуненерго"

                                        14000
                                        м. Чернігів,             вул. Комсомольська, 55б

                                        (046-2)  77-43-24

                                        Геращенко Віктор Михайлович

                                        Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                        3.

                                        Виробниче підприємство теплових мереж "Борзнатепло- комуненерго"

                                        16400
                                        м.Борзна, 
                                        вул. Незалежності, 2

                                        (046-53)
                                        2-10-93

                                        Шибіка Вадим Юрійович

                                        Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                        4.

                                        КП "Носівські теплові мережі"

                                        17100
                                        м. Носівка, вул.Вокзальна, 6

                                        (046-42)
                                        2-74-44
                                         

                                        Грудін Костянтин Вікторович

                                        Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                        5.

                                        ПП «Спеціальна енергетична компанія»

                                        14021
                                        м.Чернігів
                                        вул.Любецька, 60-а

                                        (046-2)
                                        651-101

                                        Козлов Віктор Олексійович

                                        Теплопостачання

                                        6.

                                        КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова»

                                        14014
                                        м.Чернігів
                                        вул.Ушинського,23

                                        (046-2)
                                        667-153
                                        653-712

                                        т.в.о

                                        Щербина Олексій Юрійович

                                        Теплопостачання, гаряче водопостачання

                                        ІІ. Водопровідно-каналізаційні підприємства

                                        1.

                                        КП "Чернігівводока-нал" Чернігівської міської ради

                                        14017
                                        м.Чернігів, вул.Жабинського, 15

                                        (046-2)
                                        64-90-91
                                        67-72-99

                                        Малявко Сергій Михайлович

                                        Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                         

                                        2.

                                        КП ВКГ «Ічень»

                                        16700
                                        м.Ічня,
                                        вул.Войкова, 1а

                                        (046-33)
                                        2-15-59

                                        Царенко Іван Григорович

                                        Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                        3.

                                        КП "Бахмач-водсервіс"

                                        16500
                                        м.Бахмач, вул.Чернігівська, 58

                                        (046-35)
                                        5-19-27
                                        5-19-28

                                        Клепач Володимир Олександрович

                                        Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                        4.

                                        КП "Борзна-Комунальник"

                                        16400
                                        м.Борзна, вул.Г.Барвінок, 36-а

                                        (046-53)
                                        2-17-32

                                        Батрак Анатолій Григорович

                                        Водопостачання, водовідведення.

                                        5.

                                        КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»

                                        16600
                                        м.Ніжин, вул.Червонокозача, 5

                                        (046-31)
                                        2-33-09

                                        Лабузький Петро Михайлович

                                        Водопостачання, водовідведення, очистка стоків

                                        6.

                                        КП "Вода"

                                        16200
                                        смт Короп, 
                                        вул. Вознесенська,2А

                                        (046-56)
                                        2-15-57

                                        Сердечний Микола Анатолійович

                                        Водопостачання і водовідведення

                                        7.

                                        КП «Корюківкаводо-канал»

                                        15300
                                        м.Корюківка, пров.Вокзальний, 9

                                        (046-57)
                                        2-12-96

                                         

                                        Галущенко Сергій Володимирович

                                        Водопостачання і водовідведення

                                        8.

                                        Ріпкинське КП"Водоканал"

                                        15000
                                        смт Ріпки, 
                                        вул.Свято-миколаївська, 143

                                        (046-41)
                                        2-11-09

                                        Качан Микола Іванович

                                        Водопостачання і водовідведення

                                        ІІІ. Виробничі управління житлово-комунального господарства

                                        1.

                                        КП «Міськдобробут»

                                        17400
                                        м. Бобровиця
                                        вул.Лупицька, 4

                                        (046-32)
                                        2-15-96 2-13-03

                                        Зазимко Юрій Олексійович

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        2.

                                        КП "Господар"

                                        17600
                                        смт Варва, вул.Шевченка, 18

                                        (046-36)
                                        2-11-35

                                        Садовий Сергій Миколайович

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        3.

                                        Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства

                                        15100
                                        м.Городня, 
                                        вул. Льонозаводська, 12

                                        (046-45)
                                        2-17-54
                                        2-15-73

                                        Крупеніч Володимир Миколайович

                                        Водопостачання, водовідведення, надання, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        4.

                                        КП «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства»

                                        16700
                                        м.Ічня, 
                                        вул.Свято-преображенська, 12а

                                        (046-33)
                                        2-16-09

                                        Бабак Анатолій Іванович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        5.

                                        КП «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства»

                                        16300
                                        смт Куликівка, вул.Набережна, 5

                                         

                                        (046-43) 
                                        2-17-88

                                        Кит Наталія Петрівна

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        6.

                                        КП "Козелецьводока-нал"

                                        17000
                                        смт Козелець, вул.І.Франка, 15

                                        (046-46)
                                        2-14-98

                                        в.о. начальника Сочивець Руслан Олександрович

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        7.

                                        ТОВ "Менський комунальник"

                                        15600
                                        м.Мена, 
                                        вул.Чехова, 35

                                        (046-44)
                                        3-13-93 2-18-08

                                        Зима Василь Юхимович

                                        Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        8.

                                        ТОВ "Комунальник"

                                        16000
                                        м.Новгород-Сіверський, вул.Зелена, 24

                                        (046-58)
                                        3-17-13 2-31-94

                                        Сташук Павло Іванович

                                        Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        9.

                                        КП "Носівка-комунальник"

                                        17100
                                        м.Носівка, вул.Суворова, 55

                                        (046-42)
                                        2-11-96

                                        Нечепа Олексій Миколайович

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        10.

                                        Остерське виробниче управління житлово-комунального господарства

                                        17044
                                        Козелецький р-н
                                        м.Остер, 
                                        вул.1 Травня, 46

                                        (046-46)
                                        3-19-78 3-13-94

                                         

                                        Музика Федір Андрійович

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        11.

                                        КП "Прилукитепло-водопостачання"

                                        17500
                                        м.Прилуки, вул.Садова, 104

                                        (046-37)
                                        3-39-36

                                        Гавриш Андрій Анатолійович

                                        Теплопостачання, гаряче і холодне водопостачання, водовідведення

                                        12.

                                        КП "Ревна"

                                        15400
                                        м.Семенівка, вул.Червона Площа, 14

                                        (046-59) 2-18-78

                                        Субота Володимир Іванович

                                        Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        13.

                                        КП «Комунгосп»

                                        17300
                                        смт Срібне,
                                        вул.Миру, 94

                                        (046-39)
                                        2-14-58

                                        Зарва Ольга Василівна

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        14.

                                        КП «Сосницьке КЖУ»

                                        16100
                                        смт Сосниця,        вул. Б.Хмельницького, 6

                                        (046-55)
                                        2-12-32
                                        2-03-24

                                        Клименко Олександр Андрійович

                                        Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів

                                        15.

                                        Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства

                                        17200
                                        смт Талалаївка, вул.Ватутіна, 4

                                        (046-34)
                                        2-14-58

                                        Кобиш Олександр Григорович

                                        Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        16.

                                        ПрАТ "Комунальник"

                                        15200
                                        м.Щорс, 
                                        вул.Леніна, 106

                                        (046-54) 2-12-61

                                        Дуля Анатолій Миколайович

                                        Водопостачання і водовідведення, вивезення рідких побутових відходів, надання готельних послуг

                                        IV.  Житлово-експлуатаційні організації

                                        1.

                                        КП «Борзнажитло-сервіс»

                                         

                                        16400
                                        м. Борзна,
                                        вул. Г.Барвінок, 31

                                        (046-53)
                                        2-16-96

                                        Івахно Юрій Вікторович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        2.

                                        ТОВ «Бахмацька ЖЕК»

                                        16500
                                        м.Бахмач, вул.Південна, 2

                                        (046-35)
                                        2-18-77

                                        Дзюба Микола Іванович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        3.

                                        Бахмацьке КВП «Комунальник»

                                        16502
                                        м.Бахмач
                                        вул.Південна, 48

                                        (046-35)
                                        2-13-74

                                        Бурковський Максим Олегович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих побутових відходів, зовнішнє освітлення та благоустрій населеного пункту

                                        4.

                                        Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця

                                        15100
                                        м.Городня, вул.Чумака, 4

                                        (046-45)
                                        2-11-98

                                        Товста Марія Іванівна

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        5.

                                        Корюківська житлово-експлуатаційна контора

                                        15300
                                        м.Корюківка, 
                                        пров. Індустріальний, 12

                                        (046-57)
                                        2-14-40

                                        Полях Микола Федосійович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        6.

                                        ТОВ "Новгород-Сіверська ЖЕК"

                                        16000
                                        м.Новгород-Сіверський, вул.Чкалова, 7а

                                        (046-58)
                                        3-13-47

                                        Сич Андрій Володимирович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення рідких побутових відходів

                                        7.

                                        КП ЖЕК "Південна"

                                        16600
                                        м.Ніжин, вул.Прилуцька, 132-а

                                        (046-31)
                                        2-64-00

                                        Хоменко Юрій Валерійович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        8.

                                        КП «ЖЕК»
                                        «Північна»

                                        16600
                                        м. Ніжин, 
                                        вул.Космонавтів,43-а

                                        (046-31)
                                        7-44-85

                                        Шаповалов Дмитро Олександрович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        9.

                                        КП "Служба єдиного замовника"

                                        16600
                                        м.Ніжин,
                                        вул.Небесної сотні, 14

                                        (046-31)
                                        2-34-25

                                        Борисенко Микола Дмитрович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        10.

                                        КП «Прилукижитло-буд»

                                         

                                        17500
                                        м.Прилуки
                                        вул.1 Травня, 109-а

                                        (046-37)
                                        3-30-94

                                        Сивенко В’ячеслав Анатолійович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        11.

                                        Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця

                                        15000
                                        смт Ріпки, вул.Святомиколаїв-ська, 129

                                        (046-41)
                                        2-13-03

                                        Крикунова Людмила Миколаївна

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        12.

                                        ПП «Фірма «Алькор-Сервіс»

                                        15400
                                        м.Семенівка
                                        вул.Коробко, 74

                                        (046-59)
                                        2-01-10

                                        Тунік Ірина Миколаївна

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        13.

                                        Щорська житлово-експлуатаційна дільниця

                                        15200
                                        м.Сновськ, 
                                        вул.Фрунзе,53

                                        (046-54)
                                        2-19-19

                                        Кошова Ганна Іванівна

                                         

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        14.

                                        КП «Деснянське» Чернігівської міської ради

                                        14027
                                        м.Чернігів, вул.Академіка Павлова, 13

                                        (046-22)
                                        3-50-32

                                        Пригара Віктор Васильович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        15.

                                        КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради

                                         

                                        14017
                                        м.Чернігів, 
                                        прос-т Перемоги, 15

                                        (046-2)
                                        675-046

                                        Бондаренко 

                                        Олександр 

                                        Олександрович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        16.

                                        КП «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради

                                        14032
                                        м.Чернігів, вул.Доценка, 25-б

                                        (046-22)
                                        3-01-62

                                        Волок Руслан Валерійович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        17.

                                        КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради

                                         

                                        14026
                                        м.Чернігів, вул.Незалежності,  14-а

                                        (046-22)
                                        5-81-20

                                        Прищеп Володимир Миколайович

                                        Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

                                        V.  Інші підприємства

                                        1.

                                        КП "Облсвітло" Чернігівської обласної ради

                                        14001
                                        м.Чернігів,
                                        вул.Робітнича, 6

                                        (046-22)
                                        612-892

                                        Кузнецов Сергій Олексійович

                                        Зовнішнє освітлення населених пунктів

                                        2.

                                        КП "Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат" Чернігівської обласної ради

                                        14017
                                        м.Чернігів, 
                                        пр-т Перемоги, 33

                                        (046-2)
                                        675-408

                                        Жарницький Євген Якович

                                        Навчання спеціальностям житлово-комунального господарства

                                        3.

                                        КП "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                        14017
                                        м.Чернігів, 
                                        пр-т Перемоги, 33

                                         

                                        (046-2)
                                        4-43-96

                                        Марченко Вікторія Володимирівна

                                        Технічна інвентаризація будівель

                                         

                                        4.

                                        КП "Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                        16600
                                        м.Ніжин, вул.Покровська, 18

                                        (046-31) 2-50-57
                                        2-01-23

                                        Охримюк Ніна Марківна

                                        Технічна інвентаризація будівель

                                        5.

                                        КП "Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                        17500
                                        м.Прилуки, вул.Земська, 4

                                        (046-37) 4-22-71

                                        Голік Сергій Анатолійович

                                        Технічна інвентаризація будівель

                                        6.

                                        КП "Новгород-Сіверське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради

                                         

                                        16000
                                        м.Новгород- Сіверський, вул.Поштова, 6

                                        (046-58) 2-12-43 3-15-12

                                        Котова Людмила Михайлівна

                                        Технічна інвентаризація будівель

                                        7.

                                        КП "Бюро технічної інвентаризації" Ічнянської районної ради

                                        16703
                                        м.Ічня, 
                                        вул.Гоголя, 2

                                        (046-33) 2-13-59

                                        Пилипенко Сергій Володимирович

                                        Технічна інвентаризація будівель

                                        8.

                                        КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради

                                        14034
                                        м.Чернігів, 
                                        вул.1 Травня, 168-а

                                        (046-22)
                                        3-80-38

                                        Старіков Роман Михейович

                                        Озеленення міста

                                        9.

                                        КП «АТП- 2528» Чернігівської міської ради

                                        14034
                                        м.Чернігів, 
                                        вул.1 Травня, 173

                                        (046-2)
                                        94-00-18

                                        Мовчанюк Вячеслав Вячеславович

                                        Вивезення твердих побутових відходів,надання транспортних послуг

                                        10.

                                        Комунальне шляхо-будівельне підприємство

                                        14007
                                        м.Чернігів, вул.В.Дрозда, 1

                                        (046-22)
                                        5-63-19 5-62-69

                                        Яловець Володимир Григорович

                                        Ремонт та будівництво
                                        шляхів

                                        11.

                                        КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради

                                        14017
                                        м.Чернігів, вул.Старобілоуська, 6

                                        (046-2)
                                        67-65-97

                                        Куліш Володимир Миколайович

                                        Надання  ритуальних 
                                        послуг

                                        12.

                                        ДП «Комунальник» Городнянського ВУЖКГ

                                        15100
                                        м.Городня
                                        вул. Чумака,4

                                        (046-2)
                                        2-11-33

                                        Дьяченко
                                        Валентина Миколаївна

                                        Послуги з благоустрою міста

                                         

                                         

                                        Назад

                                        Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                                        Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                                        Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                                        Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua