Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   07 Грудня 2017 17:30

                   Олімпійський рух на Чернігівщині підбив підсумки роботи за 2017 рік

                   Чергове засідання ХІІ Асамблеї відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області відбулося вчора, 6 грудня.

                   У роботі взяли участь голова відділення НОК України в Чернігівській області, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш, заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, відповідальний секретар відділення Дмитро Пиріжок, члени відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, представники міських і районних відділень НОК України, представники федерацій олімпійських видів спорту, почесні члени відділення НОК України в Чернігівській області.

                   Засідання розпочали з нагородження найкращих: вручили подяки Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток і пропаганду олімпійського руху в Україні; вручили грамоти й грошові винагороди спортсменам за високі спортивні досягнення за підсумками виступів на міжнародних змаганнях у 2017 році; відзначили кращих спортсменів вересня-жовтня 2017 року за підсумками конкурсу відділення НОК України в Чернігівській області; вручили подяки спортивному активу відділення НОК України в Чернігівській області за розвиток і популяризацію олімпійського руху в Чернігівській області.

                   У першому питанні порядку денного перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш презентувала учасникам зборів результати роботи за рік та окреслила напрямки подальшого розвитку олімпійського руху на Чернігівщині – залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, організація і проведення спортивно-масових заходів, підтримка професійних спортсменів та інше.

                   У другому питанні порядку денного було зачитано звіт ревізійної комісії відділення НОК України в Чернігівській області за 2017 рік.

                   Третє питання порядку денного було про затвердження поточного кошторису фактичних грошових доходів та витрат відділення НОК України в Чернігівській області з 01 січня 2017 року по 20 листопада 2017 року та плану бюджету на 2018 рік.

                   І четверте питання – про обрання нових членів відділення НОК України в Чернігівській області.

                   Протягом звітного періоду Відділення НОК України тісно співпрацювало з Департаментом сім’ї, молоді та спорту ОДА, федераціями з олімпійських видів спорту, фізкультурно-спортивними товариствами «Україна», «Динамо», «Колос», міським та обласним центрами «Спорт для всіх», обласним центром «Інваспорт», обласним відділенням (філією) комітету ФВіС Міністерства освіти і науки України, керівники яких входять до складу виконкому відділення.

                   За звітний період було збільшено кількість проведених заходів під олімпійськими гаслами, а це значить, що залучено ще більше дітей та молоді до ідей олімпізму та занять фізичною культурою і спортом. Відділення постійно підвищує організаційний та професійний рівень проведення заходів, спрямованих на розбудову олімпійського руху.

                   Відділення глибоко шанує і дякує за розуміння та співпрацю партнерам, зокрема ПАТ «САН ІнБев Україна»та особисто директору Чернігівського відділення Миколі Борисовичу Карахтанова.

                   Багато чого зроблено та ще багато чого належить зробити. Спільними зусиллями продовжується діяльність відділення НОК України в Чернігівській області.                   Прес-служба облдержадміністрації за повідомленням

                   Чернігівського обласного відділення НОК України

                   із використанням матеріалів філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція»

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua