Скарбниця спортсменів області поповнилася медалями з міжнародних та всеукраїнських змагань

25-09-2017 16:46

Спортсмени Чернігівщини продовжують здобувати призові місця у різних спортивних змаганнях.

Так, наймолодший майстер спорту на Чернігівщині — 16-річний боксер із Новгорода-Сіверського Олександр Гречаник — у складі української збірної став «бронзовим» призером чемпіонату Європи з боксу серед юніорів у Болгарії.

Рогова Катерина (вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності) зайняла третє місце у ваговій категорії 54 кг на Міжнародному турнірі з боксу серед жінок-молоді в Туреччині.

Гарні результати показали вихованки обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Авангард» під час чемпіонату України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї у Львові. Галина Авраменко виборола І особисте місце у вправі ГП-11. У цій же вправі «золото» здобула жіноча команда у складі Галини Авраменко, Дар’ї Рожнятовської, Юлії Тимошко. Команда у складі Галини Авраменко, Ганни Левковської, Вікторії Савости зайняла ІІ місце у вправі ПП-2. До речі, ІІІ особисте місце — у Ганни Левковської.