Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   


                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                  06 Вересня 2017 16:46

                  Триває підготовка об’єктів життєзабезпечення Чернігівщини до осінньо-зимового періоду

                  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час засідання Уряду наголосив на забезпеченні регіонами до 15 вересня стовідсоткової готовності до опалювального сезону 2017-2018 років.

                  Стан готовності області до зими розглянули на кущовій нараді обласного оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/18 року вчора, 5 вересня, в Ічні.

                  У заході взяли участь очільники обласних підрозділів та служб, голови, заступники голів райдержадміністрацій, представники міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та керівники підприємств житлово-комунального господарства Бахмацького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Срібнянського, Талалаївського районів та міста Прилуки.

                  Серед розглянутих питань – готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії.

                  Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимир Кривенко, на сьогодні 83 % об’єктів життєзабезпечення області готові до наступного опалювального сезону.

                  У сфері теплового господарства з 949 котелень вже підготовлено 788, а також 469 кілометрів тепломереж з понад 559 запланованих.

                  Рівень готовності водопровідно-каналізаційного господарства – 82 % від намічених обсягів. Зокрема, підготовлено 22 водопровідні та 77 каналізаційних насосних станцій, 59 очисних споруд, 543 артезіанські свердловини. Проведено заміну майже 8 кілометрів водопровідних та більше кілометра каналізаційних мереж.

                  Комплексно підготовлено до осінньо-зимового періоду 4601 житловий будинок (84 %).

                  Загальноосвітні навчальні заклади Чернігівщини готові повністю, об’єкти соціальної сфери на 99 %, заклади охорони здоров’я на 83 %.

                  Заходи з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду виконані на 80 %, що відповідає запланованому графіку робіт. На сьогодні є необхідний запас матеріалів та обладнання для оперативної ліквідації аварійних ситуацій.

                  Для обслуговування доріг у зимовий період комунальними підприємствами створені запаси посипкового матеріалу і реагентів – більше 37 тисяч тонн (82 %) та підготовлено 179 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки (85 %).

                  Підсумовуючи результати наради, директор Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА наголосив на особистому контролі з боку керівників районів і територіальних громад підготовки до опалювального сезону, забезпечення стовідсоткових поточних розрахунків та погашення існуючої заборгованості за спожиті енергоносії до 1 жовтня.

                  У ході робочої поїздки Володимир Кривенко перевірив готовність об’єктів теплового і водопровідно-каналізаційного господарства у Прилуках та Ічні.

                   

                  За інформацією Департаменту житлово-комунального
                  господарства та паливно-енергетичного комплексу
                  Чернігівської облдержадміністрації

                   

                   

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua