Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  30 Серпня 2017 10:17

                  Громадськість вивчає динаміку думки населення Чернігівщини

                  Громадська організація «Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України» розпочала реалізацію проекту «Дослідження динаміки думки населення області щодо суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в Чернігівській області протягом 2016-2017 років». 

                  У рамках проекту планується вивчення думки мешканців Сіверщини щодо найбільш актуальних соціально-економічних і суспільно-політичних проблем у регіонах області. Зокрема, буде проведено порівняння з результатами опитування, здійсненого у жовтні минулого року, що дасть можливість відслідкувати зміни в оцінці населенням Чернігівщини суспільно-політичної і соціально-економічної ситуації. Крім того, дозволить представникам влади та громадянського суспільства оперативно реагувати на виклики часу.

                  У соціальному дослідженні беруть участь фахівці Чернігівського національного технологічного університету.

                  Проект реалізується за фінансової підтримки з обласного бюджету в рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада».

                   

                  За інформацією «Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської
                  громадської організації «Ліга соціальних працівників України»

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua