Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   04 Серпня 2017 13:33

                   Підприємців Чернігівщини кличуть на фестиваль бізнесу

                   Бізнес-фест «Разом до успіху» пролунає у Чернігові 2 вересня. Фестиваль, приурочений до Дня підприємця, має допомогти учасникам у розвитку бізнесу, просуванні власної справи та взаємній комунікації. Понад те — подарувати нові враження та емоції. Організовують захід Чернігівська облдержадміністрація, міська рада та громадська організація «Сяйво Сіверщини».

                   Чернігівщині є чим похвалитися. Фест — хороша можливість налагодити ділові контакти та прорекламувати власну продукцію. До того ж, ми маємо пам’ятати, що малий та середній бізнес — основа економіки регіону. Саме бізнесмени почасти є і меценатами. Це свято — не лише активне дозвілля, а й нова можливість напрацювати щось на перспективу, — наголосив перший заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич під час наради з підготовки до фестивалю.

                   У програмі заходів — святкова кавалькада, виставка-ярмарок «Бізнес Чернігівщини», секція «Вікно допомоги» (консультації з актуальних питань державних органів та бізнесу), нагородження кращих підприємців області, ярмаркові розваги та концерт.

                   Наразі організатори запрошують підприємців та керівників підприємств Чернігівщини реєструватися для участі у фестивалі.

                   Усі разом ми зможемо зробити справді яскраве свято, на яке заслуговують підприємці Чернігівщини і яке буде цікавим для всіх містян. Учасники зможуть презентувати свою продукцію чи послуги, креативно прорекламуватися та зміцнити корпоративний дух  у колективі. Фестиваль також стане майданчиком для дискусій, обміну досвідом та спілкування, — зазначила депутат Чернігівської міськради Ірина Березинець.

                   Участь у фестивалі для підприємців — безкоштовна. Не вагайтеся — звертайтеся для реєстрації до Ірини Черенько: у Facebook, поштою ngoapelsin@gmail.com чи за телефонами (063) 706-26-60, (067) 94-58-330, (0462) 93-00-13. Сторінка бізнес-фесту у Facebook— www.fb.com/businessfestcn.

                   Партнери фестивалю — Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина», Асоціація підприємців та підприємств малого і середнього бізнесу Городнянського району, громадська організація «Центр «Апельсин»».

                   Бізнес-фест «Разом до успіху» розпочнеться зі святкової кавалькади — урочистої ходи підприємців від Красної площі до Центрального парку культури та відпочинку Чернігова. У цей час учасники зможуть роздавати рекламу, проводити фотосесії із зустрічними містянами. Креатив вітається, тож брендований одяг, прапори, незвичайні зачіски, яскраві фарби, маски та костюми стануть невід’ємними атрибутами свята. У кавалькаді зможуть взяти участь не лише працівники підприємства, а й члени їх сімей або навіть клієнти.  Що більша делегація — то ближче місце до голови ходи!

                   Виставка-ярмарок «Бізнес Чернігівщини» працюватиме у Центральному парку з 10 години ранку на 7 локаціях: громадське харчування (ресторанна локація), торгівля продуктами харчування (продуктова локація), промислова група, народні ремесла, сільськогосподарська група (рослини, квіти та супутні товари), виробництво та послуги. На виставці-ярмарку підприємства зможуть реалізувати свої товари, провести промоакції у самостійно визначеному форматі та включитися в активності відвідувачів. Також тут демонструватимуть свої вміння, проводитимуть покази та майстер-класи студенти чернігівських профтехучилищ.

                   З 11:30 до 13:00 відбудеться офіційна частина заходу до Дня підприємця. Кращі бізнесмени та громадські організації підприємців області отримують заслужені нагороди.

                   До 14 години працюватиме «Вікно допомоги». Консультації з актуальних питань надаватимуть спеціалісти податкової, пенсійного фонду, служби зайнятості, охорони праці та юстиції. У цей же час можна буде отримати пораду і від представників бізнесу: юристів, аудиторів та бухгалтерів, агентів з нерухомості, фахівців у галузях освіти, туризму, авторемонту та багатьох інших.

                   Діятиме окрема секція «Бізнес за енергоефективність».

                   До вечора триватимуть ярмаркові розваги з активностями для дітей і молоді, виступами творчих колективів, а о 17 годині розпочнеться концертна програма.

                   Для реєстрації у бізнес-фесті необхідно надати логотип своєї компанії (до 20 серпня) для виготовлення «Бізнес-карти Чернігівської області»  та повідомити про:

                   — повну назву суб’єкта підприємницької діяльності;
                   — кількість учасників у кавалькаді;
                   — необхідну виставкову площу (кількість та розмір наметів, столів з парасолями і стільцями, інше обладнання);
                   — параметри підключення до електромереж, кВт/год (у разі потреби);
                   — асортимент продукції;
                   — контакти відповідальних осіб;
                   — заплановані промоакції та рекламні кампанії.

                   І звісно ж, варто продумати креативну презентацію свого підприємства у святковій кавалькаді! Можна використовувати коней, тварин, машини, велосипеди, самокати та все, на що вистачить фантазії.

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua