Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                  

                  

                  

                                    

                  

                  

                  

                 02 Серпня 2017 12:29

                 Реформування військкоматів на Чернігівщині розпочалося

                 З 1 серпня замість обласного військового комісаріату та Козелецького РВК діють територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Це пілотний проект. Експеримент торкнувся виключно Чернігівської області.

                 — Військові комісаріати мають великий досвід проведення та виконання заходів територіальної оборони, мобілізації, призову на контрактну та строкову служби, впровадження нової системи обліку військовослужбовців і призовників. Проте, всі ці заходи потребують радикальних змін. Це вимога часу, — зазначив обласний військовий комісар Олександр Криворучко.

                 Відтепер у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки можна отримати соціально-сервісні послуги. Як коментують військові, тут можна вирішити 70% питань.

                 Центр працює щодня. Аби відвідувачі бачили, чим займаються працівники, у приміщенні встановлені прозорі двері.

                 З’явився і зовсім новий напрямок роботи — рекрутинговий. Створюються відповідні відділи для пошуку кандидатів на військову службу за контрактом. А займатимуться цим вербувальники, тобто інструктори в даній сфері. На початкових етапах роботи сподіваються на консультації колег з Польщі та Сполучених Штатів Америки.

                 У територіальних центрах, на відміну від військкоматів, буде електронний документообіг. За словами заступника обласного військового комісара Вадима Лільчицького, наразі немає Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних. Система апробовується у Львівському обласному військкоматі і може у будь-який час запрацювати. Поки що ведеться база виключно в районних та міських військкоматах.

                 Відео філії НТКУ «Чернігівська регіональна дирекція»

                 Департамент інформаційної діяльності
                 та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
                 за інформацією філії НТКУ «Чернігівська регіональна дирекція»

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua