«Зачарована Десна – 2017» зібрала шахматистів з України та зарубіжжя

10-07-2017 16:32

Минулого тижня у Чернігові проходив IХ міжнародний шаховий фестиваль «Зачарована Десна – 2017», який вже став візитівкою обласного центру.

Цьогоріч турнір зібрав близько 150 учасників. Шахматисти приїхали майже з усіх областей України, а також з Республіки Білорусь.

Змагання включали турніри для дорослих та дітей, які проходять за швейцарською системою у 9 турів.

У турнірі «А» переміг кандидат у майстри спорту з Кропивницького Данііл Шевченко. Другим став наймолодший учасник цього турніру – дванадцятирічний першорозрядник з Чернігова Назар Лаптій, виконавши норматив «кандидата в майстри спорту України». На третьому місті – майстер ФІДЕ з Бреста (Республіка Білорусь) Владислав Каташук.

У турнірі «Б» (для дітей менше 12 років) переміг київський першорозрядник Володимир Зубар.

У командному заліку на фініші всіх випередила команда «Коники» (Брест, Республіка Білорусь) – 19,5 очок з 27 можливих. На пів-очка менше – у команди КДЮСШ №1 (Чернігів). На третьому місці – ДЮСШ з шахів (Ніжин) з 18 очками.