Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                  

                  

                  

                                    

                  

                  

                  

                 19 Червня 2017 17:02

                 Дмитро Соболєв: «Куліч сказав, що це подвиг, Романова — що я чарівник»

                 На Чернігівщині мешкає понад 4,5 тисячі осіб з інвалідністю. Однак на вулиці їх зустрінеш нечасто. Особливо, якщо мова не про дітей.

                 В Україні дорослі інваліди-візочники стають в’язнями власних домівок: щоб вийти на вулицю, потрібно подолати десятки сходинок, спробувати протиснутися крізь двері або ліфт, а це у більшості випадків, навіть за сторонньої допомоги, неможливо. До слова, лишень візок важить близько 110 кілограмів.

                 І справа не лише в тому, що пересуватися Черніговом незручно, а областю загалом майже неможливо: пандуси хоч де і є, але далеко не скрізь пристосовані до реальної експлуатації. Викликає багато нарікань і реабілітація та працевлаштування осіб з інвалідністю.

                 Близько п’яти років тому група ентузіастів на чолі з Дмитром Соболєвим вирішили хоч якось цьому зарадити: створили громадську організацію, «вибили» приміщення на потреби Центру медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку "Інтеграція".

                 Немічність інвалідів — "совковий" стереотип, який заважає жити людям на візку. Усе, що вони потребують, — мінімальні умови для повноцінної життєдіяльності. Отримавши їх, не лише самі досить швидко та якісно інтегруються у суспільство, а й допомагають іншим.

                 Детальніше про успіхи та перешкоди на шляху створення єдиного в області реабілітаційного центру для повнолітніх осіб з інвалідністю читайте в найближчому номері «Деснянки».

                  

                 Департамент інформаційної діяльності
                 та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua