Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 25 Квітня 2017 11:18

                 Як реформувати місцеві ЗМІ та коректно писати про людей з особливими потребами – вчитиме громадськість журналістів Чернігівщини

                 Саме цим актуальним питанням сьогодення присвячені громадські проекти, реалізація яких у квітні розпочалася на Чернігівщині.

                 Ініціатором проекту «Формування коректного та неупередженого ставлення до соціально вразливих верств населення через ЗМІ» виступила Чернігівська міська громадська організація «Юридична клініка «Бона Менте».

                 Мета програми – навчити журналістів місцевих видань готувати якісні, коректні та юридично грамотні інформаційні повідомлення про людей з особливими потребами.

                 Автором проекту «Реформа комунальних ЗМІ: як розвивати місцеву газету?» є «Асоціація регіональних засобів масової інформації».

                 Серед завдань програми – практична юридична та організаційна підтримка комунальних друкованих ЗМІ області на ІІ етапі роздержавлення, підвищення їх конкурентної спроможності. У ході реалізації проекту редакторів зазначених видань вчитимуть сучасному медіа маркетингу. Крім того, даною програмою передбачено стимулювання колективів комунальних друкованих ЗМІ до розробки стратегій розвитку медіа в умовах роздержавлення.

                 Обидві пропозиції стали переможцями конкурсу проектів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету в 2017 році. Конкурс проводиться щорічно Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю на виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада». Порядок його проведення затверджений Кабінетом Міністрів України.

                  

                 Департамент інформаційної діяльності
                 та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua