Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                  

                  

                  

                                    

                  

                  

                  

                 20 Квітня 2017 15:05

                 Чернігів зібрав юних філософів та релігієзнавців

                 Чернігів вперше приймає учасників Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. Учора, 19 квітня, в приміщенні Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття фінального етапу змагань.

                 Цього року в турнірі беруть участь 15 команд з різних областей України, серед них і збірна Чернігівщини. Мета заходу — популяризація філософських знань та духовно-моральне виховання школярів, виявлення обдарованої і талановитої учнівської молоді.

                 Вітаючи учасників турніру, заступник голови — керівник апарату Чернігівської ОДА Наталія Романова зауважила:

                 Коли молоде покоління намагається пізнати філософію справжньої мудрості — то це, дійсно, є дуже доброю та гарною традицією.

                 Раніше цей турнір проводили у Полтаві та Тернополі, цього ж разу молодь має змогу познайомитися з культурою та традиціями Чернігівського краю. Програмою заходу передбачено екскурсії до національного архітектурно-історичного заповідника «Стародавній Чернігів», пам’яток архітектури XI століття – Антонієвих печер та Іллінської церкви. Також учасники турніру відвідають обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

                 Упродовж чотирьох днів молоді філософи та релігієзнавці будуть змагатися за перемогу в інтелектуальних конкурсах, обмінюватися набутим досвідом і знаннями, знаходити нових друзів. А вже у суботу визначать переможців турніру.

                 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua