Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                    27 Березня 2017 15:09

                    До столичних колег за досвідом. Школа молодого журналіста знову на виїзді

                    Окрім прес-релізів, які є важливими помічниками журналістів, медійникам важливо вміти працювати із інформаційними платформами. Брифінги та прес-конференції — чи не найкращий спосіб поставити будь-яке запитання будь-якому спікеру.

                    З тим, як працює один з найбільших майданчиків комунікації — Український кризовий медіа-центр — днями ознайомилися учасники «Школи молодого журналіста».

                    Як зазначила керівниця прес-центру УКМЦ Олена Сипченко, організацію за 48 годин створила група ентузіастів-однодумців у буремні часи Революції Гідності. За перші 8 місяців центр провів 945 брифінгів та 6 подій за кордоном

                    Довідково: УКМЦ не фінансується жодною політичною силою та є виключно громадським проектом, що підтримується міжнародними донорами. Кожна прес-подія забезпечується повною технічною та комунікаційною підтримкою: он-лайн трансляція, синхронний переклад, світло, звук, фото- і відеозйомка, анонсування події, написання пост-релізу, публікація пост-матеріалів (реліз, інфографіка, фото) на сайті та у соціальних мережах УКМЦ, розсилка за базою українських та міжнародних ЗМІ.

                    — Головне розуміти, що ви працюєте для людей, — наголосила Олена Сипченко. — Ще один секрет — невпинна робота над собою, напрацювання своєї бази контактів.

                    Цього ж дня медійники-початківці з Чернігівщини побували на виставці «Музей новин» у Мистецькому арсеналі, де ознайомилися із «внутрішньою кухнею» виробництва телевізійних новин.

                    Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                    з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua