Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   15 Березня 2017 08:02

                   Якби не добровольці, то не відомо як би склалась доля України – Президент привітав із Днем українських добровольців

                   Президент Петро Порошенко провів зустріч із українськими добровольцями. «Для мене велика честь вітати зі святом (Днем українського добровольця – ред.) найкращих, справжніх героїв України», - сказав Глава держави.

                   Президент нагадав, що на початку агресії – 13 березня 2014 року – багато українців добровільно визвалися боронити державу, цілими сотнями з Майдану перебазовувалися у підготовчий центр у Нових Петрівцях.

                   «Якби не добра воля найкращих синів і доньок країни, то не відомо як би склалася доля держави. Золотими літерами добровольці були вписані в успішні операції зі звільнення української землі від загарбників», - зазначив Петро Порошенко. Президент наголосив, що найкращі добровольчі батальйони Збройних Сил, тодішньої міліції, новоствореної Національної гвардії протистояли ворогу при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але маючи підтримку волонтерів та тверду волю до перемоги.

                   Глава держави підкреслив, що традиції добровольців були закладені у новітню українську армію, яка за останні роки значно змінилася – інші умови, зброя, вишкіл, медичне забезпечення, техніка. «Єдине, що залишилося тим самим – любов до України, віра у перемогу і підтримка людей», - сказав Петро Порошенко. За словами Президента, лише з початку цього року 7 тис. українців записалися до лав ЗСУ.

                   «Хотів би, щоб ми сьогодні згадали тих, чиїми іменами названі вулиці у наших містах, селах, названі школи, літаки, бойові кораблі, бо на їхньому прикладі будуть виховуватися покоління захисників Вітчизни», - підкреслив Глава держави. Президент подякував тим, хто нині працює в Національній поліції, служить у Національній гвардії та Збройних Силах, займає активну громадянську позицію в цивільному житті. «Ви зараз дуже потрібні. Необхідні єдність та рішуча протидія спробам ворога, який зрозумівши неможливість подолати нас на фронті, (намагається – ред.) дестабілізувати ситуацію зсередини. Дякую кожному з вас за принципово тверду і чітку громадянську позицію та низькій уклін кожному з вас», - наголосив Глава держави.

                   Президент також вручив державні нагороди. Так, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено молодшого лейтенанта Євгена Яранцева. Виходець з Криму, Євген з перших днів проходив військову службу в «Айдарі». Він брав участь в усіх бойових сутичках в районі Хрящеватого, Щастя, був учасником оборони Луганського аеропорту. Під час відведення військ з Дебальцевого Євген Яранцев в складі евакуаційної групи вивозив поранених та зброю.

                   Ще 7 добровольців нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеня, 6 – медалями «За військову службу Україні» та 5 – «Захиснику Вітчизни».

                    

                   Прес-служба Президента України

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua