Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                  

                  

                  

                                    

                  

                  

                  

                 14 Березня 2017 13:22

                 Міжнародний конкурс шкільних медіа шукає нових переможців

                 Міжнародний конкурс шкільних медіа проводитиметься цього року вдвадцяте. Його мета — розвиток шкільних ЗМІ, виявлення нових журналістських талантів і оволодіння досвідом у галузі журналістики.

                 Конкурс підсумовуватиметься 27 – 29 квітня у Миколаєві. Організатори конкурсу — Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

                 Оргкомітет прогнозує, що у заході візьмуть участь близько трьохсот юнкорів з України та закордону. Вони матимуть змогу не лише ознайомитись із досвідом та доробком один одного, а й взяти участь у майстер-класах відомих українських журналістів, поспілкуватися з керівниками провідних медіа, відомими громадськими діячами, дипломатами.

                 До участі у конкурсі запрошуються медіа шкіл, гімназій, ліцеїв, а також професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, видані або випущені до ефіру з 1 вересня 2016 по 1 березня 2017 року. На конкурс прийматимуться стіннівки, друковані та Інтернет-видання, телерепортажі, репортажні фото, радіорепортажі.

                 Докладніше з умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Коледжу преси та телебачення.

                 До речі, до числа переможців минулорічного конкурсу увійшли й дві команди з Чернігівщини — редакція газети «Джерело» Городнянської загальноосвітньої школи-інтернату та авторський колектив з Козелецької гімназії № 1.

                 За інформацією оргкомітету 
                 Міжнародного конкурсу шкільних медіа

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua