Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                     

                     

                     

                                          

                     

                     

                     

                    10 Березня 2017 15:30

                    Нове обладнання — Чернігівській обласній дитячій лікарні

                    Для надання медичної допомоги новонародженим дітям волонтери Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» передали КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» перфузор, 2 шприцові інфузійні насоси, пульсоксиметр, монітор для слідкування за основними параметрами життєдіяльності, неонатальний комплект та 35 шприців-перфузорів з голкою для забору медикаментів.

                    Ця традиційна акція, спрямована на збір коштів для лікувальних закладів Чернігівщини, проходить вже 12 років, за які зібрано 480 тисяч гривен. В цьому році зібрано 70 тисяч гривень. Минулого року – 40 тисяч гривень, тобто, це – своєрідний рекорд — зауважила заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

                    За словами регіонального представника Фонду Ірини Симонової, раніше волонтери купували необхідне для індивідуального користування пацієнтів, тепер місія фонду — забезпечити лікарні пристроями, що дозволяють зберегти життя.

                    Начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, дякуючи благодійникам, підкреслив, що у нинішніх умовах розвиток медичної галузі, своєчасне оновлення медичного обладнання неможливе без допомоги волонтерів та благодійних організації. Багаторічна співпраця з Фондом «Серце до серця» – яскраве тому підтвердження. 

                    Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

                     

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua