Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                  

                  

                  

                                    

                  

                  

                  

                 07 Березня 2017 11:11

                 Геннадій Зубко: До 2025-го в 40% будинків має відбутися термомодернізація

                 – До 2025 року в 40% будинків має відбутися термомодернізація. Сьогодні в середньому один квадратний метр будинку споживає 180 КВт щороку. Ставимо за мету витрачати 60-80 КВт, – наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в інтерв’ю «Громадському радіо».

                 За його словами, 2017-й повинен бути ключовим для встановлення 100% будинкового обліку.

                 – Облік дає не зменшення споживання, а справедливо нараховує енергію, що споживають громадяни. Тому водночас ми закликаємо, що першим кроком домогосподарство має встановити індивідуальний тепловий пункт, зауважив Геннадій Зубко.

                 – Найбільший ефект починається з регулювання подачі тепла в будинок. Друге – утеплення місць загального користування. І утеплення безпосередньо – всередині. Наступними кроками роботи буде додаткове впровадження можливостей застосування відновлюваних джерел енергії, зазначив Віце-прем'єр-міністр.

                 На його думку, в центрі реформи енергоефективності має бути споживач.

                 – Сьогодні практично все законодавство ми об’єднали навколо інтересів споживача. Зокрема щодо можливості управління своїм майном, обирати через конкурс кращих постачальників послуг, залучати кошти і технічну підтримку, підкреслив Геннадій Зубко.

                 Він вважає важливим питанням врегулювання законом прав споживача з точки зору комерційного обліку.

                 – У центрі уваги має бути споживач, який повинен отримати бонус – зменшення споживання тепла. Споживач диктує умови на ринку, бо він платить. Аби ця ціна була справедливою, потрібно сформувати на ринку умови поведінки надавача послуг, наголосив Віце-прем'єр-міністр України.

                 Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua