Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                   03 Березня 2017 15:27

                   У бібліотеці Короленка відкрилася виставка Ірини Василюк «Танок стрічки і полотна»

                   У перший день весни в обласній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка відкрилася перша персональна виставка картин вишитих стрічками «Танок стрічки і полотна» ніжинської майстрині Ірини Василюк.

                   Вишивальниця родом з Вінниччини. Жінка за спеціальністю інженер-механік і після навчання в столиці за направленням приступила до роботи на ПАТ «Ніжинський механічний завод».  

                   У вільний час Ірина Василюк займається різними видами декоративно-прикладного мистецтва: вишивкою, макраме, лозоплетінням, робила фантазійні букети з цукерок та ляльки-мотанки.

                   Вишивка – це фантазія та свобода, адже роблячи перший стібок, відпускаєш уяву в політ. На виготовлення однієї такої картини йде майже тиждень та я постійно вдосконалююсь і не зупиняюсь на досягнутому, – розповідає майстриня.

                   В експозиції представлено 19 картин, вишитих атласними та шовковими стрічками. Виконані вони в жанрі пейзажу та натюрморту.

                   Привітати майстриню з дебютом та побажати творчого натхнення на виставку завітали місцеві вишивальниці та майстрині, голова чернігівського клубу творчої інтелігенції «Оберіг-Чернігів» Ольга Качановська, заслужений майстер народної творчості Тетяна Баженова та інші.

                    

                    
                    

                   За матеріалами Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua