Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   Україна
                   ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                    

                    

                   2018

                       м. Чернігів                        №

                    

                    

                   Про тарифи на платні послуги, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею

                    

                   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), з метою встановлення тарифів на вимогу чинного законодавства:

                   1. Встановити:

                   1.1. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею, згідно з додатком 1.

                   1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею, згідно з додатком 2.

                   1.3. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, попередніх профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею, згідно з додатком 3.

                   1.4. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних наркологічних та психіатричних медичних оглядів, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею, згідно з додатком 4.

                   2. Взяти до відома, що:     

                   2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.4 пункту 1, не враховано податок на додану вартість на підставі підпункту 181.1 статті 181 Податкового кодексу України.

                   2.2. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.3 пункту 1:

                   2.2.1. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

                   2.2.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

                   2.2.3. При проходженні медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших досліджень, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

                   2.3. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1, 1.3 пункту 1, вартість бланків медичних довідок не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

                   2.4. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.1 пункту 1, вартість дослідження ФЗД (спірометрії) не враховано.

                   2.5. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.2 пункту 1:

                   2.5.1. Вартість флюорографії враховано при проведенні попереднього медогляду та надалі 1 раз на рік.

                   2.5.2. Вартість дослідження на носійство кишкових інфекцій, серологічне дослідження на черевний тиф, мазок з горла та носа на наявність патогенного стафілококу не враховано. При проходженні певних медичних оглядів, де існує необхідність їх проведення, пацієнт приймається після проходження дослідження в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

                   2.6. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.4 пункту 1, вартість бланків сертифікатів про проходження профілактичних наркологічних оглядів, медичних довідок про проходження обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

                   3. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

                   4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

                   5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

                    

                   Голова обласної державної адміністрації                                           В.П. Куліч

                    

                   Додатки до розпорядження голови обласної державної адміністрації

                   Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні послуги, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею»

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua