Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту Програми інформатизації Чернігівської області на 2018-2020 роки

                 Відділом інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації підготовлено проект Програми інформатизації Чернігівської області на 2018-2020 роки.

                 Програма інформатизації Чернігівської області на 2018 – 2020 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Концепції Національної програми інформатизації, схваленої Законом України „Про Концепцію Національної програми інформатизації”, Указу Президента України від 20 жовтня 2005 року № 1497/2005 „Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій”, Постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 644 „Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації”.

                 Програма спрямована на впровадження елементів „Електронного уряду” та вирішення завдань переходу до нового етапу розвитку суспільства – етапу інформаційного суспільства, головним змістом якого є діяльність людей, що пов’язана з отриманням, обробкою та створенням інформації. Інформаційно-комунікаційні технології (далі – ІКТ) стали чи не головним інструментом розвитку сучасної ринкової економіки, вони кардинально впливають на політичні процеси в усьому світі.

                 Основними завданнями Програми в 2018–2020 роках є:

                 - організаційне та методичне забезпечення Програми;

                 - забезпечення стабільного функціонування та подальшого розвитку телекомунікаційного середовища регіону;

                 - розвиток регіональної складової електронної інформаційної системи „Електронний уряд”;

                 - розвиток відкритих даних

                 - автоматизація бухгалтерського обліку органів виконавчої влади області;

                 - підтримка безперебійного функціонування ТКЦ області, існуючих інформаційних систем області;

                 - технічний захист інформації.

                 Це потребує систематизації таких заходів, затвердження Програми та виділення бюджетних асигнувань з обласного бюджету відповідному розпорядникові на виконання заходів Програми.

                 На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 27 листопада по 10 грудня 2017 року.

                 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 10 грудня 2017 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації, тел. 669-540, е-пошта: kom@regadm.gov.ua

                 Контактна особа: Клименок Олександр Миколайович начальник відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації.

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                 Проект Програми

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua