Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення 
                 про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Програми
                 економічного і соціального розвитку області 
                  на 2018 рік

                 Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації підготовлено проект Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік (далі – Програма).

                 Програма розроблена разом з іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації, тери­то­рі­аль­ними органами центральних органів виконавчої влади в області, рай­держ­адміністраціями і виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення відповідно до вимог законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про місцеві державні адміністрації”, «Про засади державної регіональної політики», “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” та постанови КМУ від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету».

                 Проект Програми ставить на меті забезпечення зростання рівня життя громадян і підвищення його якості на основі проведення загальнодержавних реформ та сталого економічного розвитку.

                 Основними пріоритетними завданням проекту Програми є розвиток людського потенціалу; підвищення конкурентоспроможності області та забезпечення стійкого економічного зростання; розвиток сільських територій.

                 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться  до 5 грудня  2017 року  за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент економічного розвитку обласної державної адміністрації,
                 тел. (0462) 675-692, е-пошта: der_post@cg.gov.ua.

                 Контактна особа:  Баженова Андріанна Андріївна, заступник начальника управління стратегії соціально-економічного розвитку – начальник відділу стратегічного планування, прогнозування та моніторингу регіонального розвитку (0462) 675-692.

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                 Проект Програми

                 Додаток 1

                 Додаток 2

                 Додаток 3

                 Додаток 4

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua