Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні та ортодонтичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом “Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка”»

                 Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні та ортодонтичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом “Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка”», згідно з яким пропонується встановлення тарифів на платні ортопедичні стоматологічні послуги та втрата чинності розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2012 року № 333 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом “Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка”», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 28 вересня 2012 року за № 19/916, від 17 вересня 2013 року № 385 «Про тарифи на платні ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом “Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка”», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 26 вересня 2013 року за № 24/949 та від 20 вересня 2016 року № 559 «Про доповнення розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2012 року № 333», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 11 жовтня 2016 року за № 28/1063.

                 Проект розпорядження вноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 09 жовтня по 23 жовтня 2017 року.

                 Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 23 жовтня 2017 року (включно) до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кім. 26, 34, тел. 669-159, 675-648 або в електронному вигляді за адресою der_post@cg.gov.ua), до Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, E-mail: uoz_ post@cg.gov.ua).

                 Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                 Проект розпорядження

                 Додаток 1

                 Додаток 2

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua