Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультації щодо проекту бюджетного запиту Департаменту інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на 2018 рік

                 Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації підготовлено проект бюджетного запиту для подання Департаменту фінансів облдержадміністрації з метою включення в установленому порядку до проекту обласного бюджету на 2018 рік.

                 Проектом бюджетного запиту передбачено потребу в бюджетних асигнуваннях на 2018 рік Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» та Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки, Комунального закладу «Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр» Чернігівської обласної ради.

                 На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 № 996 та Бюджетного регламенту Чернігівської обласної ради, затвердженого 29 вересня 2016 року шостою сесією сьомого скликання Чернігівської обласної ради, проект бюджетного запиту проходить процедуру електронних консультацій на офіційному сайті облдержадміністрації з 2 по 9 жовтня 2017 року.

                 Зауваження та пропозиції до проекту бюджетного запиту прийматимуться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації по 9 жовтня 2017 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, тел. (0462) 66-91-61, е-пошта: fin.inform.dep.cn@gmail.com.

                 Контактна особа: Василюк Олена Володимирівна, завідувач сектору фінансування та бухгалтерського обліку Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

                 Потреба в фінансуванні обласних програм на 2018 рік

                 Потреба у фінансуванні КЗ "Науково-редакційний центр" на 2018 рік

                 Протокол засідання робочої групи 9 жовтня 2017 року

                  

                 Департамент інформаційної діяльності
                 та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua