Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   


                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                  Інформаційне повідомленняпро проведення електронних консультацій
                  щодо проекту 
                  змін  до обласної Програми фінансування у 2017 році
                  робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг
                  загального користування державного та місцевого значення

                  Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації та Службою автомобільних доріг у Чернігівській області підготовлено проект змін до обласної Програми фінансування у 2017 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

                  З причин багаторічного недофінансування на проведення капітальних і поточних ремонтних робіт на сьогодні експлуатаційний стан більшості доріг державного та місцевого значення є незадовільним. Практично сімдесят відсотків з них уражено ямковістю, а окремі ділянки доріг є аварійно небезпечними. Такий стан автомобільних доріг гальмує соціально-економічний розвиток області, негативно впливає на розвиток цілих галузей, створює соціальну напругу.

                  Даним проектом пропонується внести зміни стосовно перерозподілу коштів, збільшуючи фінансування на проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення на 230,0 тис грн, зменшивши фінансування на проведення робіт з утримання доріг державного значення. Обсяг загального фінансування не змінюється.

                  Також, вносяться уточнення щодо визначення головного розпорядника та отримувача коштів, а саме: головним розпорядником коштів визначено - управління капітального будівництва облдержадміністрації, Служба автомобільних доріг – отримувач коштів.

                  На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект змін до обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю 01 серпня до 15 серпня 2017 року (включно).

                  Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту рішення надсилати до 15 серпня 2017 року (включно) на електронну адресу: ukb_1@cg.gov.ua або за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11.

                  Контактна особа: Остроух Олександр Михайлович, старший інспектор відділу автомобільних доріг Управління капітального будівництва облдержадміністрації, тел. 4-02-84.

                  Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у терміни, визначені чинним законодавством. 

                  Проект змін до обласної Програми фінансування у 2017 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення

                  Управління капітального будівництва
                  облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua