Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216»

                    

                   Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації підготовлений проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216», згідно з яким пропонується привести власні нормативно-правові акти у сфері ціноутворення у відповідність до вимог чинного законодавства.

                   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (зі змінами і доповненнями) розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 травня
                   2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованим в Чернігівському обласному управлінні юстиції Міністерства юстиції України 30 травня 2006 року за № 14/599 (зі змінами і доповненнями), були встановлені повноваження обласної державної адміністрації у сфері регулювання (встановлення) цін (тарифів).

                   Постановою Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від
                   25 грудня 1996 р. № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», що набула чинності з 01 липня 2017 року, виключено окремі повноваження обласних державних адміністрацій щодо регулювання цін.

                   У зв’язку з внесенням вищезазначених змін, а також зважаючи на те, що повноваження обласних державних адміністрацій вже встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (в редакції від 01 липня 2017 року), втрачає чинність розпорядження голови облдержадміністрації у цій сфері.

                   Проект розпорядження вноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 07 серпня по 21 серпня 2017 року.

                   Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді до 21 серпня 2017 року (включно) до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 34; тел. 669-159, 675-648 або в електронному вигляді за адресою: der_post@cg.gov.ua).

                   Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

                   Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                    

                   Департамент економічного розвитку
                   облдержадміністрації

                   Проект розпорядження

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua