Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   Україна
                   ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                    

                   від   2017 року №  
                   м.Чернігів
                   Про тарифи на платні послуги,

                   що надаються комунальним

                   лікувально-профілактичним закладом

                   «Прилуцька центральна міська

                   лікарня»

                   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня   1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від           17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

                   1. Встановити:

                   1.1. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», згідно з додатком 1.

                   1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», згідно з додатком 2.

                   1.3. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», згідно з додатком 3.

                   1.4. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», згідно з додатком 4.

                   1.5. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних психіатричних медичних оглядів, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», згідно з додатком 5.

                   2. Взяти до відома, що:

                   2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.2, 1.5 пункту 1, не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

                   2.2. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.3 пункту 1, враховано податок на додану вартість відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

                   2.3. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.4 пункту 1, не враховано податок на додану вартість. У разі проведення медичного огляду осіб для видачі посвідчення водія транспортних засобів враховується податок на додану вартість, відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

                   2.4. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.4 пункту 1:

                   2.4.1. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

                   2.4.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

                   2.4.3. При проходженні медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших досліджень, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

                   2.5. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1           пункту 1, вартість огляду лікарем-дерматологом та вартість дослідження сенсомоторних реакцій, уваги, реакції на об'єкт, що рухається, швидкості переключення уваги, емоційної стійкості та відчуття тривоги, стійкості до дії стресів, орієнтації у просторі, втомлюваності, здатності приймати рішення в екстремальних умовах не враховані.

                   2.6. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.2           пункту 1:

                   2.6.1. Вартість огляду лікарем- дерматовенерологом та мазки на гонорею не враховані.

                   2.6.2. Вартість флюорографії враховано при проведенні попереднього медогляду та надалі 1 раз на рік.

                   2.7. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.5           пункту 1, вартість бланків медичних довідок про проходження обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів у тарифах не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

                   3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 березня 2009 року № 72 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня»», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 17 квітня 2009 року за № 16/745 (зі змінами внесеними розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03 липня 2015 року № 323 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 березня 2009 року № 72», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 15 липня 2015 року за № 24/1017).

                   4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

                   5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

                   6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

                    

                   Голова обласної

                   державної адміністрації                                                                 В.П. Куліч

                    

                    

                   Додатки до розпорядження

                   Порівняльна таблиця

                   Аналіз регуляторного впливу

                    

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua