Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   27 Жовтня 2016 09:04

                   Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту обласної Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Чернігівської області на 2017-2021 роки

                   Згідно з законами України «Про кооперацію», «Про сільськогосподарську кооперацію», Стратегією сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 28 травня 2015 року, Планом заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року, затвердженим рішенням Чернігівської обласної ради від 18 грудня 2015 року № 8-2/VII, Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації підготовлено проект обласної Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Чернігівської області на 2017-2021 роки.

                   Мета Програми — сприяння розвитку нових та зміцненні матеріально-технічної бази діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в регіоні, вирішенні питання просування сільськогосподарської продукції особистими селянськими, фермерськими господарствами та фізичними особами-сільськогосподарськими товаровиробниками на організований аграрний ринок, що в свою чергу вплине на підвищення рівня добробуту і зайнятості сільського населення.

                   Здійснення підтримки функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів дасть змогу сформувати вертикально-інтегровані структури із виробництва, переробки та збуту продукції; підвищити обсяги виробництва продукції рослинництва і тваринництва для забезпечення потреб населення області, створити додаткові робочі місця.

                   Електронні консультації з громадськістю щодо проекту напрямів діяльності та заходів обласної Програми триватимуть з 26.10.2016 по 14.11.2016.

                   Зауваження та пропозиції до проекту обласної Програми прийматимуться Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації до14 листопада 2016 року в письмовому вигляді за адресою: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 14, кім. 312; тел. 77-89-45 або в електронному вигляді за адресою: ekapk@ukr.net.

                   Контактна особа: Василь Олексійович Жук, заступник начальника управління – начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, тел. 77-89-45 або в електронному вигляді за адресою: ekapk@ukr.net.

                   Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації та Департаменту в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки визначені законодавством.

                   Проект обласної Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Чернігівської області на 2017-2021 роки

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua