Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   Україна
                   ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                    

                   від   2017 року №  
                   м.Чернігів

                    

                   Про деякі тарифи на платні

                   платні послуги, що надаються

                   Чернігівською міською

                   лікарнею № 1 Чернігівської

                   міської ради                              

                   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

                   1. Встановити:

                   1.1. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 1.

                   1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 2.

                   2. Взяти до відома, що:

                   2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.2 пункту 1:

                   2.1.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

                   2.1.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

                   2.1.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

                   2.1.4. При проходженні медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших досліджень, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

                   2.2. У тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради, вартість оглядів такими лікарями-фахівцями, як онколог, фтизіатр, нарколог та вартість лабораторних, діагностичних та інших досліджень, а саме: визначення рівня ксантуренової кислоти, амінолевуленової кислоти, глютамілтрансферази в крові, відсотка насичення трансферину залізом крові, карбоксигемоглобіну в крові, метгемоглобіну в крові, терморезистентності еритроцитів, активності холінінестерази, копропорфірину у сечі, ртуті у сечі, альгезіметрії, динамометрії, скіаскопії, об’єму акомодації, тонометрії, кольоровідчуття; рентгенографії трубчастих кісток, кісток, кисті; дослідження холодової проби, вібраційної чутливості, цистоскопії, рефрактометрії, зонографії плеври, ларингоскопії не враховані.

                   3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 липня 2015 року № 332 «Про тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею №1 Чернігівської міської ради», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 15 липня 2015 року за № 25/1018.

                   4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

                   5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

                   6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

                    

                   Голова обласної

                   державної адміністрації                                                                 В.П. Куліч


                    

                   Додатки до розпорядження

                   Порівняння тарифів

                   Аналіз регуляторного впливу

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua