Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту звіту про
                 виконання у 2016 році обласної програми "Шкільний автобус" на 2016-2020 роки

                 Управлінням освіти і науки облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році обласної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

                 Обласна програма «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки (далі - Програма) розроблена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 31 «Про затвердження програми «Шкільний автобус», з метою реалізації положень статті 14 Закону України "Про освіту", статті 21 Закону України "Про загальну середню освіту" та прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, організації безоплатного підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання і додому.

                 Дана програма спрямована на належну організацію підвозу учнів сільської місцевості, що проживають за межею пішохідної доступності, до навчальних закладів, проведення оптимізації загальноосвітніх закладів, створення умов для безпеки дітей, збереження їх здоров’я, ефективне використання бюджетних коштів, кадрового потенціалу педагогічних працівників, удосконалення мережі навчальних закладів, а також розширення можливості для гурткової та позакласної роботи.

                 У 2016 році програмою було передбачено 6500 тис. грн на придбання 5 автобусів з кількістю місць від 22 та 2 до 22 місць. Проте, відповідні видатки не були затверджені в обласному бюджеті.

                 На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 02  лютого по 16 лютого 2017 року (включно).

                 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 16 лютого 2017 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, Управління освіти і науки облдержадміністрації, е-пошта: uon_post@cg.gov.ua.

                 Контактна особа: Назаренко Сергій Валерійович – начальник відділу моніторингу, технічного забезпечення та комплектації Центру МТІЗ, тел. 3-03-28.

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                  

                 Звіт про виконання регіональної програми за 2016 рік

                  

                 Управління освіти і науки облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua