Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
                 проекту звіту про виконання у 2016 році «Програми створення страхового фонду документації
                   Чернігівської області  на 2016-2020 роки

                 Державним архівом Чернігівської області підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році «Програми створення страхового фонду документації  Чернігівської області на 2016-2020 роки».

                 Метою Програми є створення обласного страхового фонду документації для забезпечення користувачів – державних органів, органів місцевого самоврядування, постачальників документів – повнорозмірними паперовими їх копіями у випадку відсутності, втрати, псування або недоступності оригіналів документації для проведення будівельних (відбудовчих), аварійно-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт під час ліквідування надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та в особливий період, для збереження культурної спадщини.

                 На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01.02.2017 до 15.02.2017 (включно).

                 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 лютого 2017 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Мстиславська, 2, кім. 19, Державний архів Чернігівської області, е-пошта: arhive_cn@arch.gov.ua.

                 Контактна особа: Лобанова Наталія Михайлівна, заступник директора Державного архіву Чернігівської області, тел. 645-965, 645-966. 

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднений на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                  

                 Звіт про виконання у 2016 році «Програми створення страхового фонду документації
                 Чернігівської області на 2016-2020 роки»

                  

                 Державний архів Чернігівської області 

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua