Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
                 проекту звіту про виконання у 2016 році Програми розвитку інвестиційної, зовнішньоекономічної
                 та виставково-ярмаркової діяльності Чернігівської області на 2016-2020 роки
                 «Чернігівщина – конкурентоспроможний регіон»

                 Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації підготовлено проект звіту щодо виконання у 2016 році Програми розвитку інвестиційної, зовнішньоекономічної та виставково-ярмаркової діяльності Чернігівської області на 2016-2020 роки «Чернігівщина – конкурентоспроможний регіон».

                 Програма розвитку інвестиційної, зовнішньоекономічної та виставково-ярмаркової діяльності Чернігівської області на 2016-2020 роки «Чернігівщина - конкурентоспроможний регіон» розроблена з врахуванням положень Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2020 року, схвалена розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 січня 2016 року № 20 та затверджена рішенням третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 27 січня 2016 року № 2-3/VII.

                 Метою Програми є забезпечення сталого економічного зростання і соціального розвитку регіону шляхом формування умов для підвищення конкурентоспроможності та створення додаткових конкурентних переваг.

                 На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 до 15 лютого 2017 року (включно).

                 Зауваження та пропозиції до проекту звіту приймаються Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації до 15 лютого 2017 року (включно) за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, е-mail: oblinvest@ukr.net та uzez_cg@ukr.net.

                 Контактні особи: Гудок Наталя Олегівна – заступник начальника відділу з питань інвестиційної політики Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, тел./факс (0462) 675-016, та Власенко Віктор Михайлович – начальник відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, тел. (0462) 674-656.

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                  

                 Звіту про стан виконання Програми розвитку інвестиційної, зовнішньоекономічної та виставково-ярмаркової діяльності Чернігівської області на 2016-2020 роки «Чернігівщина – конкурентоспроможний регіон» за підсумками 2016 року

                 Додаток

                 Департамент економічного розвитку
                 обласної державної адміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua