Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   


                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                  23 Березня 2016 08:02

                  Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження порядку надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки»

                  Розробник – Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

                  Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації визначає і регулює механізм надання і використання коштів іншої субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на закупку нетелей у суб’єктів племінної справи у молочному скотарстві або у суб’єктів господарювання, які не мають такого статусу, за умови середнього надою на 1 корову, що була на початок року, протягом двох попередніх років від 6000 кг молока, які функціонують у Чернігівській області, і подальшу передачу їх багатодітним сім’ям, що проживають у сільській місцевості.

                  Виконання вищезгаданих заходів дасть можливість сільським багатодітним сім’ям, які отримають нетелей, підвищити свій рівень доходів, забезпечити дітей якісними і корисними продуктами харчування. Для певної частини таких сімей отримання допомоги у вигляді нетелей стане мотивуючим фактором до створення сімейних ферм.

                  Проект запропонованого регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті обласної державної адміністрації у розділі «Регуляторна діяльність» на сторінці: «Проекти регуляторних актів» не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про його оприлюднення.

                  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційному сайті облдержадміністрації:

                  Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації у письмовому вигляді за адресою: 14000, м.Чернігів, проспект Миру, 14, кімн. 319; тел. 43167 або в електронному вигляді за адресою zoo.apk@ukr.net
                  та Державній регуляторній службі України за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, тел.(044) 285-05-55 або в електронному вигляді за адресою: mail@dkrp.gov.ua.


                  Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження порядку надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки»
                  Порядок надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua