Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

|

Заступник голови Чернігівської обласної

державної адміністрації

(з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, будівництва і містобудування, надзвичайних ситуацій та оборонної роботи)

Організує роботу щодо здійснення в області державної політики у сфері житлово-комунального господарства, будівництва та паливно-енергетичного комплексу.

Здійснює відповідно до законодавства контроль за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами, установами і організаціями житлово-комунального господарства незалежно від форми власності, а також за технічним станом, використанням і утриманням житлового фонду.

Сприяє залученню у порядку, визначеному законодавством, підприємств, установ і організацій до участі в розвитку житлово-комунального господарства області.

Забезпечує та контролює підготовку і реалізацію програм (заходів) щодо реформування житлово-комунального господарства.

Реалізовує державну політику щодо енергопостачання та енергозбереження. У межах своїх повноважень забезпечує здійснення заходів для нарощування виробництва електроенергії, підвищення надійності електропостачання, формування економічно обґрунтованих тарифів на енергоносії.

Сприяє впровадженню технологій з використання місцевих альтернативних видів палива.

Організовує роботу з попередження і ліквідації наслідків надзвичайних та аварійних ситуацій.

Здійснює контроль за техногенно-екологічною безпекою, ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Сприяє діяльності аварійно-рятувальних служб за місцем їх дислокації, під час прямування до зон надзвичайних ситуацій та під час ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема у наданні їм необхідних транспортних та інших матеріальних засобів і послуг.

Забезпечує виконання законодавства про військовий обов’язок посадовими особами і громадянами, підприємствами, установами та
організаціями. Здійснює заходи, пов’язані з цивільною обороною.

Вживає заходи для створення належних умов для функціонування пунктів пропуску через державний кордон України.

Координує роботу будівельної галузі області, будівництва та ремонту доріг. Організовує виконання будівельними підприємствами інвестиційних проектів у бюджетній сфері. Сприяє нарощуванню обсягів житлового будівництва.

Здійснює контроль за виконанням державного замовлення щодо введення в дію об'єктів житла.

У порядку, встановленому законодавством, організує роботу, пов'язану з прийняттям в експлуатацію закінчених об'єктів будівництва.

Сприяє залученню на договірних засадах підприємств та організацій до участі в розвитку потужностей будівельної індустрії і промисловості будівельних матеріалів.

Забезпечує реалізацію в області державної політики у галузі містобудування. Організує розроблення відповідних містобудівних програм, генеральних планів забудови населених пунктів, іншої містобудівної документації, проведення їх експертизи, здійснення контролю за виконанням цих програм і планів.

Сприяє організації та контролю відповідно до законодавства за охороною, реставрацією і використанням пам’яток архітектури та містобудування.

Спрямовує, координує і контролює діяльність:

Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації;

Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації;

Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації;

Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації.

У межах діючого законодавства відає питаннями роботи:

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області;

Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області;

Сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Чернігівській області

Територіального управління у Чернігівській області Держенергоефективності України;

Служби автомобільних доріг у Чернігівській області;

Управління Державної служби спецзв’язку і захисту інформації в Чернігівській  області;

об'єднань, підприємств, установ і організацій паливно-енергетичного комплексу;  

проектних підприємств, установ та організацій області.

У межах чинного законодавства координує діяльність обласного військового комісаріату (з питань підготовки молоді до військової служби, проведення призову на військову та невійськову (альтернативну) службу), а також військових частин, установ та інших формувань.

У межах наданих повноважень візує проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови обласної державної адміністрації
03 березня 2018 року №111 (зі змінами розпорядження голови облдержадміністрації
від 11 квітня 2018 року №195)