Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   


                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                  09 Липня 2015 15:45                  Україна
                  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                  РОЗПОРЯДЖЕННЯ


                  від 2015 року №
                  м.Чернігів


                  Про граничні розміри плати
                  за послуги ринків

                  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (зі змінами і доповненнями) та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (зі змінами і доповненнями):

                  1. Встановити:

                  1.1. Граничні розміри плати за послуги, що надаються ТОВ «Ніжинський коопринок» з продажу продовольчих та непродовольчих товарів згідно з додатком 1.

                  1.2. Граничні розміри плати за послуги, що надаються ТОВ «Прилуцький ринок 1» з продажу продовольчих та непродовольчих товарів згідно з додатком 2.

                  2. Взяти до відома, що:

                  2.1. Для ТОВ «Ніжинський коопринок»:

                  понад встановлену плату за послугу з обслуговування, утримання одного торговельного місця в належному технічному та санітарному стані, у разі наявності засобів обліку електроенергії, водопостачання та водовідведення на торговельному місці, продавцем додатково сплачується вартість електроенергії, водопостачання та водовідведення за фактичними показниками цих засобів відповідно до укладених угод згідно з чинним законодавством України.

                  2.2. Для ТОВ «Прилуцький ринок 1»:

                  понад встановлену плату за послугу з обслуговування, утримання одного торговельного місця в належному технічному та санітарному стані, у разі наявності засобів обліку електроенергії, продавцем додатково сплачується вартість електроенергії, за фактичними показниками цих засобів відповідно до укладених угод згідно з чинним законодавством України.

                  3. Керівництву ТОВ «Ніжинський коопринок» та ТОВ «Прилуцький ринок 1» при наданні послуг з продажу продовольчих та непродовольчих товарів:

                  3.1. Встановлювати конкретний розмір плати за послуги у межах визначеного граничного рівня, виходячи із економічної доцільності.

                  3.2. Вести окремий бухгалтерський облік витрат з надання послуг.

                  3.3. Визначати торговельне місце згідно з чинним законодавством.

                  3.4. Встановлювати розмір плати (ставки) за закріплення (бронювання) торговельного місця за день торгівлі на рівні не більше 50 відсотків вартості послуги з утримання та обслуговування торговельного місця в належному технічному та санітарному стані.

                  4. Пропозиції щодо встановлення інших граничних рівнів плати за послуги ТОВ «Ніжинський коопринок» та ТОВ «Прилуцький ринок 1» з продажу продовольчих та непродовольчих товарів можуть надаватися обласній державній адміністрації згідно з чинним законодавством у випадку, коли встановлені граничні розміри плати за послуги, що надаються ринками з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, не відшкодовують витрати з їх надання.

                  5. Рекомендувати Ніжинському та Прилуцькому міським головам аналізувати обґрунтованість встановлених рівнів плати за послуги, що надаються ТОВ «Ніжинський коопринок», ТОВ «Прилуцький ринок 1» відповідно з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, у межах встановлених граничних рівнів.

                  6. Визнати таким, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 липня 2007 року № 290 «Про граничні розміри плати за послуги ТОВ „Ніжинський коопринок”», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 27 липня 2007 року за № 19/642, від 10 грудня 2007 року № 455 «Про граничні розміри плати за послуги ТОВ „Прилуцький ринок 1”», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 13 грудня 2007 року за № 37/660.

                  7. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації у пресі у визначений законодавством термін.

                  8. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

                  9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


                  Голова обласної
                  державної адміністрації
                  В.П.Куліч


                 • Додаток 1 до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Граничні розміри плати за послуги, що надаються ТОВ «Ніжинський коопринок» з продажу продовольчих та непродовольчих товарів»

                 • Додаток 2 до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Граничні розміри плати за послуги, що надаються ТОВ «Прилуцький ринок 1» з продажу продовольчих та непродовольчих товарів»

                 • Уточнений аналіз
                  регуляторного впливу до проекту розпорядження
                  голови обласної державної адміністрації
                  «Про граничні розміри плати за послуги ринків»


                  Назад

                 • Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua