Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                   30 Березня 2015 17:26


                   Згідно з Указом Президента України від 31 березня 2015 року N89/2015
                   Куліча Валерія Петровича призначено
                   головою Чернігівської обласної державної адміністрації.

                   Валерій Петрович Куліч, народився 28 серпня 1973 року в селі Жовтневе Коропського району Чернігівської області.

                   Освіта – вища: у 1997 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері».

                   Трудову діяльність розпочав у 1993 році на посаді віце-президента акціонерної страхової компанії «Лев». З 1995 року по 1999 рік працював начальником відділу акціонерного страхового товариства «Гарантія» м. Чернігів. У 1999 році був призначений директором агропромислового департаменту закритого акціонерного товариства «Агроенергопостач» м. Чернігів. З 2002 року — генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Форсаж», м. Чернігів.

                   З грудня 2012 року – депутат Чернігівської обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту і депутатської етики.

                   У 2014 році обраний народним депутатом України. Був членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

                   * * *

                   Голова Чернігівської обласної державної адміністрації

                   Відповідно до Конституції України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації” очолює Чернігівську обласну державну адміністрацію, формує і здійснює керівництво її діяльністю, забезпечує виконання покладених на адміністрацію завдань і здійснення нею своїх повноважень.

                   Забезпечує на території області дотримання Конституції України, законів України, виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

                   Представляє Чернігівську обласну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

                   Інформує Президента України, Кабінет Міністрів України та щорічно звітує перед ними про виконання обласною державною адміністрацією покладених на неї повноважень, а також про суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне та інше становище області, вносить пропозиції з питань удосконалення чинного законодавства і практики його реалізації, системи державного управління.

                   Забезпечує взаємодію обласної державної адміністрації з Адміністрацією Президента України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Чернігівською обласною радою, її виконавчим апаратом у процесі поточної діяльності.

                   Призначає на посади та звільняє з посад першого заступника, заступників голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації відповідно до статей 10, 11 та 44 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

                   Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації або уповноважує на це своїх заступників.

                   Погоджує у встановленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників не підпорядкованих підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління органів виконавчої влади вищого рівня, крім керівників установ, підприємств і організацій Збройних Сил та інших військових формувань України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції.

                   У межах затверджених бюджетів виступає розпорядником коштів Чернігівської обласної державної адміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

                   Утворює для сприяння здійсненню повноважень Чернігівської обласної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад.

                   Забезпечує реалізацію повноважень місцевого самоврядування, які делегуються Чернігівській обласній державній адміністрації Чернігівською обласною радою, а також інших наданих повноважень.

                   Звітує перед Чернігівською обласною радою з питань виконання програм соціально-економічного розвитку території, бюджету та делегованих повноважень.

                   Інформує населення про стан виконання повноважень, покладених на Чернігівську обласну державну адміністрацію.

                   Здійснює безпосереднє керівництво правовим забезпеченням діяльності обласної державної адміністрації; реалізацію заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації на території області.

                   Координує діяльність першого заступника, заступників голови, керівника апарату обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, районних державних адміністрацій, взаємодію органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

                   Керує роботою патронатної служби та, за виключенням питань, які віднесено до повноважень керівника державної служби, юридичного відділу, відділу контролю, відділу фінансового забезпечення, відділу роботи із зверненнями громадян (крім роботи, пов’язаної із взаємодією з Урядовим контактним центром), сектору режимно-секретної роботи, сектору мобілізаційної роботи, головного спеціаліста з питань запобігання і виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації.

                   Визначає структуру Чернігівської обласної державної адміністрації та її апарату.

                   Затверджує положення про апарат Чернігівської обласної державної адміністрації та її структурні підрозділи.

                   Забезпечує взаємодію з прокуратурою області, судами загальної юрисдикції та спеціалізованими судами.

                   Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

                   Голова обласної державної адміністрації в межах діючого законодавства та своїх повноважень спрямовує і координує діяльність Головного управління Національної поліції в області та управління Служби безпеки України в області

                   Забезпечує виконання обов'язків за міжнародними договорами України на території Чернігівської області.

                   ЗАТВЕРДЖЕНО

                   розпорядженням голови

                   обласної державної адміністрації

                   03 березня 2018 року № 111

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua