back

02-03-2015 14:55

*****


Звіти громадських організацій по виконанню програм (проектів, заходів),
що реалізовувались за фінансової підтримки з обласного бюджету у 2013 році


*****


Визначено переможців конкурсу проектів громадських
організацій на виконання яких надаватиметься
фінансова підтримка з обласного бюджету

17 жовтня 2013 року відбулось третє засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (реалізації проектів, заходів) громадських організацій, для виконання яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2013 році.

Під час засідання, представники інститутів громадянського суспільства, які успішно пройшли перший етап конкурсу, публічно захищали власні конкурсні пропозиції. Члени конкурсної комісії за допомогою спеціальної індивідуальної форми оцінили кожну з пропозицій згідно таких критеріїв як: очікувана результативність програми, повнота охоплення цільової аудиторії, інноваційність, ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування програм та ін.

У результаті підрахунку балів індивідуальних оціночних форм було складено рейтинг переможців.

Переможцями конкурсу стали:

• перше місце (з загальною сумою у 350 балів) зайняла конкурсна пропозиція від громадської організація «Центр Доброчин», під назвою «Сильні Громадські ради — сильна виконавча влада та громада»;

• друге місце (з загальною сумою у 346 балів) зайняла конкурсна пропозиція від громадської організації «Асоціація регіональних засобів масової інформації», під назвою «Школа громадської журналістики»;

• третє місце (з загальною сумою у 318 балів) зайняла конкурсна пропозиція від громадської організації «Академія Розвитку», під назвою «Духовно-моральна складова в закладах освіти Чернігівщини»;

• четверте місце (з загальною сумою у 311 балів) зайняла конкурсна пропозиція від громадської організації «Громадська Рада», під назвою «Нові медіа як інструмент демократії участі»;

• п’яте місце (з загальною сумою у 310 балів) зайняла конкурсна пропозиція від громадської організації «Агенція Регіонального Розвитку Коропщини», під назвою «Аналітичне дослідження якості надання послуг у сфері комунального обслуговування громади селища Короп»;

• шосте місце (з загальною сумою у 307 балів) зайняла конкурсна пропозиція від Городнянської районної благодійної організації «Світло Аратти», під назвою «Люби і знай свій рідний край»;

• сьоме місце (з загальною сумою у 288 балів) зайняла конкурсна пропозиція від Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль», під назвою «Проведення інформаційної кампанії в рамках проведення конкурсу щодо розробки Громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини» оголошеного Громадською радою при Чернігівській облдержадміністрації»;

• восьме місце (з загальною сумою у 263 бали) зайняла конкурсна пропозиція від Щорської районної благодійної організації «Аратта», під назвою «Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп з Громадською радою при Щорській РДА в селах Щорського району»;

• дев’яте місце (з загальною сумою у 245 балів) зайняла конкурсна пропозиція від Чернігівської обласної громадської організації «Всеукраїнська спілка радянських офіцерів», під назвою «Захисники Вітчизни: пам'ять поколінь».

Проекти реалізовуватимуться протягом жовтня — грудня 2013 року.

Протягом всіх етапів реалізації вказаних проектів, конкурсна комісія здійснюватиме їх моніторинг.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

*****


Оголошення
про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2013 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2013 році.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються у обласному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій на виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 23 грудня 2011 року.

Конкурс проводиться відповідно до наказу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації «Про проведення у 2013 році конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету» від 21 серпня 2013 року № 25, Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, розпорядження голови облдержадміністрації «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, на виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету» від 14 червня 2012 року № 217.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подати громадські організації, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію наступних цілей та пріоритетних завдань:

1. Вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування.

1.1. Проведення соціологічних опитувань, фокусних груп, анкетувань та інших заходів за участі жителів територіальних громад області з визначення основних проблем територіальних громад області та ступеня їх вирішення місцевими органами влади.

1.2. Організація аналітичного дослідження щодо суспільних потреб певної соціальної групи жителів територіальних громад області.

1.3. Оцінка комунікацій місцевих органів влади та інститутів громадянського суспільства (обласний, міський, районний рівні) та вироблення пропозицій щодо їх покращення.

1.4. Підготовка пропозицій до проектів програм соціально-економічного розвитку (обласний, міський, районний рівні) на основі вивчення потреб соціальних груп жителів області.

1.5. Вироблення критеріїв успішності діяльності місцевих органів влади щодо вирішення проблем територіальних громад області.

2. Проведення конкурсів проектів серед інститутів громадянського суспільства щодо організації процесу інформування жителів області щодо здійснення реформ (Програма економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», Середньострокова програма соціально-економічного розвитку області на 2012—2012 роки «Чернігівщина 2015. Спільний шлях до добробуту»).

2.1. Проведення інститутами громадянського суспільства інформаційних заходів у сфері реформування сфери ЖКГ, освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери, пенсійного забезпечення, регуляторної політики, розвитку підприємництва.

2.2. Інформаційний супровід практичної діяльності інститутів громадянського суспільства у сфері реформування сфери ЖКГ, освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери, пенсійного забезпечення, регуляторної політики, розвитку підприємництва.

2.3. Моніторинг виконання Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», Середньострокової програми соціально-економічного розвитку області на 2012—2012 роки «Чернігівщина 2015. Спільний шлях до добробуту» в області протягом 2011—2012 років.

2.4. Проведення громадської експертизи проектів нормативно-правових актів органів виконавчої влади, метою яких є виконання положень Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», Середньострокової програми соціально-економічного розвитку області на 2011—2015 роки «Чернігівщина 2015. Спільний шлях до добробуту».

3. Проведення навчальних форумів, семінарів, лекцій, для голів громадських рад при районних державних адміністраціях, міських виконавчих комітетах, та їх структурних підрозділах. Громадська організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

У межах конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

1. Проведення спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань конкурсу конференцій, круглих столів, конгресів, симпозіумів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, фестивалів, виставок (тощо).

2. Випуск книжок, підручників, довідників, брошур, інформаційних листівок.

3. Розробка та друк методичних матеріалів.

4. Підготовка та друк аналітичних матеріалів.

5. Проведення соціологічних опитувань, фокусних груп, анкетувань.

6. Проведення інформаційних кампаній.

7. Організація висвітлення у ЗМІ певного виду діяльності. У межах конкурсу не можуть бути підтримані проекти (програми, заходи), які:

- спрямовані на отримання прибутку;

- спрямовані на підтримку політичних партій;

- всеукраїнського значення.

Фінансування програм (проектів, заходів) здійснюється безпосередньо Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації як головним розпорядником бюджетних коштів, частково через суб’єкти господарської діяльності (на підставі договорів) або через одержувачів бюджетних коштів (громадських організацій).

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 8 тис. грн.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 75% вартості програми (проекту, заходу). Решта 25% необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені громадською організацією (творчою спілкою) у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Загальний фонд конкурсу становить 60 тис. грн. До участі у конкурсі не допускаються громадські організації та творчі спілки, які:

- перебувають у стані припинення діяльності;

- щодо яких встановлено факт порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному періоді.

Для участі у конкурсі громадські організації подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена українською мовою і має містити:

1. Заяву про участь у конкурсі, складену за формою, що додається, за підписом керівника або уповноваженої особи громадської організації (творчої спілки), скріпленим її печаткою (у разі наявності).

2. Виписку з ЄДРПОУ.

3. Копію статуту (положення) громадської організації (творчої спілки), завірені її печаткою або, у разі відсутності печатки – нотаріально.

4. Копію рішення органу державної податкової служби про внесення громадської організації, творчої спілки до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

5. Опис проекту (програми, заходу) та кошторис витрат для його реалізації за формою, що додається.

6. Листи-підтвердження від інших громадських організацій, творчих спілок, якщо передбачається їх залучення до виконання програми (реалізації проекту, заходу).

Виконання проектів (програм, заходів), що подаються для участі у конкурсі, має відбуватись протягом жовтня—листопада 2013 року.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному вигляді.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Переможці конкурсу будуть визначені до 23 вересня 2013 року.

Конкурсні пропозиції приймаються з 21 серпня 2013 року до 20 вересня 2013 року включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Бєлінського, 11, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за шкалою від 0 до 10 балів за такими критеріями:

7. Відповідність зазначеним в оголошенні про проведення конкурсу цілям та пріоритетним завданням.

8. Очікувана результативність програми (проекту, заходу).

9. Ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування програми (проекту, заходу).

10. Повнота охоплення цільової аудиторії.

11. Інноваційність.

12. Рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми (реалізації проекту, заходу), досвід діяльності у відповідній сфері.

13. Спроможність громадської організації, творчої спілки продовжувати виконання програми (реалізацію проекту, заходу) або здійснювати подібні заходи після припинення фінансової підтримки.

За додатковою інформацією звертайтесь до Максимовича Володимира Сергійовича, головного спеціаліста відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, секретаря конкурсної комісії, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Бєлінського, 11, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год., тел. 67-59-67, або за адресою електронної пошти ([email protected]).

Рішення конкурсної комісії доводиться до відома учасників конкурсу та розміщується у триденний строк на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

Учасникові конкурсу на його вимогу може бути видана копія протоколу засідання конкурсної комісії.

Нормативні документи щодо організації та проведення конкурсу знаходяться за посиланням http://www.cg.gov.ua/index.php?id=36452&tp=0" (рубрика «Консультації з громадськістю» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).

3 вересня ц.р. о 15:00 в приміщенні обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (ауд.3) для представників громадських організацій, які бажають взяти участь у конкурсі проходитиме навчання щодо особливостей підготовки та реалізації проектів.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

  • Наказ про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету від 21 серпня 2013 р. № 25

  • Перелік цілей та пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися програми (проекти, заходи) громадських організацій, що подаються для участі у конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2013 році

  • Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані у межах конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2013 році

  • Склад конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (реалізації проектів, заходів) громадських організацій, для виконання яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2013 році

  • Договір на реалізацію програми (проекту, заходу)


  • Розпорядження
    Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету
    від 14 червня 2012 року № 217


    Додаток 1
    Зразок заяви про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів)

    Додаток 2
    Зразок опису проекту програми (проекту, заходу)

    Додаток 3
    Зразок розрахунку витрат (кошторису) та джерел фінансування

    Додаток 4
    Зразок звіту про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів по програмі (проекту, заходу)

  • Останні новини

    Анонси







































     

     

     

     

    Погода