Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                    Гирич Віталій Анатолійович

                    Народився 23 червня 1978 року в м.Корюківка Чернігівської області.До 1992 року навчався в Корюківській ЗОШ №2. У 1995 році закінчив Корюківську ЗОШ №3.

                    Останнім часом працював верстатником (на розпилюванні деревини) в ТОВ «Ванеса» (м.Корюківка).

                    З 28 квітня 2014 року проходив військову службу в ЗСУ, призваний Корюківським РВК. Після нетривалого навчання на полігоні в одній з військових частин Чернігівщини, вже у першій декаді потрапив у Східну Україну. Був гранатометником ­ десантником військової частини В2278.

                    Загинув внаслідок осколкового смертельного поранення після обстрілу в селищі Луганське Донецької області 14 лютого 2015 року.

                    Похований в с.Трудовик (Корюківського району).

                    Указом Президента України № 103 від 21 березня 2016 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua