<<<12 - 22 з 7688>>>


22 Березня 2017 17:30Актуально

До уваги суб’єктів Е-декларування!

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку

22 Березня 2017 17:25Подія

Як цьогоріч проводитиметься весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині

З 1 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов риби та інших водних біоресурсів. Перелік місць, відкритих для любительського рибальства в період весняно-літньої заборони, та основних нерестовищ на водоймах Чернігівської області затверджено відповідним наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області.

Нагальні питання щодо проведення весняно-літньої нерестової заборони у 2017 році обговорили сьогодні на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань охорони та відтворення водних біоресурсів під головуванням заступника голови — керівника апарату ОДА Наталії Романової.

На сьогодні налагоджена робота Чернігіврибоохорони з облдержадміністрацією,

22 Березня 2017 15:11

Ідея повинна мати обґрунтований механізм втілення

До Департаменту економічного розвитку надійшло більше 300 пропозицій щодо проектних ідей розробки ІІ етапу Стратегії сталого розвитку області на період до 2020 року.

Пропозиції збиралися за трьома напрямками: розвиток людського потенціалу; підвищення конкурентоспроможності області та забезпечення стійкого економічного зростання; розвиток сільських територій.

На початку лютого експерти з відповідних тем вже вивчали запропоновані ініціативи. Цей етап став ключовим для більшості проектів — чимало з них відхили через невідповідність вимогам.

У підсумку залишився 51 проект, у тому числі за першим напрямком – 30, за другим – 14, за третім – 7.

Сьогодні ж, 22 березня, на спільному засіданні експертних

22 Березня 2017 11:54подія

Патріоти з усієї країни знайшли однодумців у Чернігові

Чернігів – вже дев’ята зупинка Волонтерського Агітпотягу, який подорожує містами країни. Патріотично налаштована молодь, серед якої й учасники АТО та подій на Майдані, налагоджує контакти між представниками громадськості та органів влади, напрацьовує спільні ідеї відродження національної свідомості українців.

Читати також: П’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув на Чернігівщину

Вчора, 21 березня, програма п’ятого етапу Потягу Єднання України «Труханівська Січ» розпочалася з покладання квітів до меморіальних стел загиблим

22 Березня 2017 11:08Актуально

Монетизація субсидій – можливість для громадян долучитися до програм з енергоефективності

Про це зазначив Віце-Прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

— Маємо швидше рухатись у реформі енергоефективності. Одне з питань – монетизація субсидій. По-перше,

22 Березня 2017 09:02Історія

Перше засідання Центральної Ради

22 (9) березня 1917 року відбулося перше запротокольоване засідання Української Центральної Ради та випущено її звернення до народу.

Після сформування Української Центральної Ради та її керівництва, що стало наслідком компромісу

22 Березня 2017 08:06Подія

Можемо переходити від тактики виживання до спільної державної стратегії розвитку України – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ: підвищення рівня мінімальної зарплати та її впливу на бізнес і бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, розвитку дорожньої інфраструктури, реформи системи охорони здоров’я та змін у загальній середній освіті.

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчику і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі», - зазначив Петро Порошенко під час виступу на п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

21 Березня 2017 17:33Подія

Громадськості до всього небайдуже

Минулорічну частину «Плану заходів щодо реалізації в області Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні у 2016—2017 роках» виконано. Про це на черговому засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Чернігівській облдержадміністрації повідомив директор Департаменту

21 Березня 2017 15:22Сільське господарство

Аспекти цьогорічної весняно-польової кампанії обговорили аграрії та науковці Чернігівщини

Особливості проведення весняно-польової кампанії на Чернігівщині розглянули сьогодні, 21 березня, учасники наради, яку провів перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен, заступники голів та керівники структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій,

21 Березня 2017 12:20подія

Юні математики змагаються у Чернігові

Школярів з усіх куточків України зібрала у Чернігові 57-ма Всеукраїнська олімпіада з математики. Цього року змагання проходять на базі ліцею № 15.

Протягом чотирьох днів у турнірі візьмуть участь 168 учнів 8-11 класів у складі 26 команд.

Знавців точних наук оцінює професійне журі: вчителі профільних шкіл, викладачі та студенти вищих навчальних закладів країни.

Урочисте відкриття олімпіади, яке відбулося вчора, 20 березня, розпочалося з привітальних

21 Березня 2017 12:10подія

П’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув на Чернігівщину

Волонтерський Агітпотяг «Труханівська Січ» в Чернігівській області здійснив першу зупинку в місті Бахмачі учора, 20 березня.

Пасажири Потягу — школярі, студенти, волонтери, громадські діячі, активісти та військові. Загалом до області завітали близько 250 учасників Всеукраїнської акції.

У програмі перебування гостей: екскурсія по Національному історико-культурному заповіднику

<<<12 - 22 з 7688>>>