<<<12 - 22 з 8287>>>


17 Серпня 2017 15:29Подія

Як убезпечити аграріїв від рейдерства, говорили на нараді в ОДА

Тема попередження рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю продовжує обговорюватися на рівні області. Зокрема, цьому питанню присвятили нараду в ОДА за участю заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергія Шкляра. Сьогодні, 17 серпня, він перебуває з робочим візитом на Чернігівщині.

Тема наради — особливості захисту права власності, механізми судового та позасудового оскарження дій державних реєстраторів, практичні аспекти реалізації положень антирейдерського законодавства в аграрній сфері, зокрема щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Нагадаємо,

17 Серпня 2017 15:10екологія

В області облаштували звалища твердих побутових відходів

Серед низки екологічних проблем на Чернігівщині гостро стоїть питання поводження з відходами, які є одним із найбільших забруднювачів навколишнього середовища.

Основну складову в загальній масі відходів, що утворюються, займають тверді побутові відходи та виробничі 4 класу небезпеки,

17 Серпня 2017 09:29Подія

Про підтримку незахищених верств населення — на колегії Департаменту соцзахисту ОДА

Про підсумки роботи органів соціального захисту населення Чернігівщини у першому півріччі цього року говорили днями на засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА.

Участь у заході взяв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич:

— В області збільшилася заробітна плата, водночас зменшилася загальна сума заборгованості

17 Серпня 2017 07:58

Президент доручив невідкладно провести ретельне розслідування ситуації щодо нібито постачання ракетних двигунів чи відповідних технологій до Північної Кореї

Президент Петро Порошенко доручив невідкладно перевірити оприлюднену виданням «The New York Times» інформацію про нібито постачання з України ракетних двигунів чи відповідних технологій до Північної Кореї та доповісти про результати протягом трьох днів.

«Україна сумлінно дотримується міжнародного режиму нерозповсюдження. Добровільно позбувшись третього за потужністю ядерного потенціалу в світі, ми зробили унікальний внесок у міжнародну безпеку і ніколи б не дозволили собі поставити

16 Серпня 2017 17:02подія

Леонід Сахневич з робочим візитом побував на Срібнянщині

Сьогодні, 16 серпня, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич з робочим візитом побував у Срібнянському районі.

Разом з головою Срібнянської райдержадміністрації Ніною Бондаренко він провів нараду з представниками служби у справах дітей, сектору

16 Серпня 2017 16:13Подія

Конкурс проектів регіонального розвитку, або Як отримати кошти з держбюджету

Наприкінці минулого місяця розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Cоюзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Є чітко визначені напрями, яким повинен відповідати проект: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність. Документи для участі в конкурсі прийматимуться до 27 вересня включно.

Читати також:

16 Серпня 2017 16:00подія

На Чернігівщині погоджено ще один Генеральний план

Планування територій населених пунктів на місцевому рівні проводиться шляхом розроблення генеральних та детальних планів. Так, сьогодні, 16 серпня, на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради за головування заступника

16 Серпня 2017 09:20Актуально

Триває збір коштів на придбання лінійного прискорювача

Обласний онкологічний диспансер планує придбати нове обладнання для лікування онкологічних хворих – лінійний прискорювач. Його вартість складає більш ніж 100 мільйонів гривень.

Як повідомив головний лікар Чернігівського онкологічного диспансеру Валерій Зуб, обласна влада вже виділила близько 20 мільйонів

16 Серпня 2017 07:57

Дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків, призначено стипендії - Указ Президента

Задля підтримки дітей представників ЗМІ та забезпечення їх соціального захисту Президент Петро Порошенко призначив стипендії дітям журналістів, які загинули у під час виконання службових обов'язків. Відповідний Указ № 217/2017 Глава держави підписав вчора, 15 серпня.

Згідно з документом стипендії отримуватиме донька капітан-лейтенанта, редактора редакції телебачення телерадіокомпанії

15 Серпня 2017 12:35екологія

На Новгород-Сіверщині облаштували ще одне природне джерело

Учора, 14 серпня, на свято Медового Спасу, який ще називають «Спасом на воді», в селі Смяч Новгород-Сіверського району урочисто відкрили облаштоване природне джерело.

У заході взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, Деснянського басейнового управління водних

15 Серпня 2017 11:57Актуально

Програму «теплих кредитів» відновлено

Днями державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ. Про це повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук:

— Тепер усі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне — свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими.

Нагадаємо, що завдяки відповідній Урядовій програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів, відтак — зменшити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається

<<<12 - 22 з 8287>>>