<<<12 - 22 з 7408>>>


17 Січня 2017 08:18Про зайнятість населення

Як збалансувати попит і пропозицію на ринку праці – з’ясують в облдержадміністрації

Які спеціальності актуальні сьогодні та як адаптувати обсяги підготовки кваліфікованих кадрів до потреб роботодавців – вивчатиме тимчасова робоча група з організації прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи в області.

Перше засідання робочої групи провела заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації  Наталія Романова вчора, 16 січня.

На порядку денному — обговорення організаційних питань діяльності, визначення функцій членів групи та затвердження

17 Січня 2017 08:01

2017 рік має стати роком відповідей на системні виклики – Президент на Щорічній зустрічі з іноземними послами

«Категорично не згоден з песимістичними, а подекуди й панічними настроями щодо майбутнього Європейського Союзу, які сьогодні підказуються європейцям російськими пропагандистами. Європейський проект має набагато більший запас міцності, ніж це уявляють собі в Кремлі», - заявив Петро Порошенко на Щорічній зустрічі з іноземними послами, акредитованими в Україні.

За словами Президента, цінності, які лежать в основі Євросоюзу та інституційні спроможності набагато переважають ті фобії, якими дехто намагається залякати європейців.

«В Україні в Європейський проект

16 Січня 2017 16:55Подія

Про новації у системі безоплатної правової допомоги – на прес-брифінгу в ОДА

Про розвиток сфери надання безоплатної вторинної допомоги в області та законодавчі нововведення розповіла сьогодні, 16 січня, на прес-брифінгу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Ірина Протченко.

Керівник центру зауважила, що з 2013 року очолювана нею установа надає безоплатну вторинну правову допомогу в кримінальному процесі, щорічно забезпечуючи доступ до правосуддя в середньому 1700 підозрюваним та обвинуваченим. Лише

16 Січня 2017 12:10актуально

Перевищення епідпорогу поки утримується в чотирьох районах

У Городнянському, Куликівському, Прилуцькому, Сосницькому районах та Прилуках досі перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ.

У Прилуках тривають обмежувальні заходи. У школах області були планові канікули.

Однак, загалом за другий тиждень нового року показник майже на 39% нижче дозволеного. Госпіталізовано 252 особи, з них 160 дітей. Зареєстровано 12 випадків захворювання серед вагітних та 56 серед медичних працівників.

З початку

16 Січня 2017 10:50Подія

Вечорниці по-українськи

Весело та запально відсвяткували Щедрий вечір 13 січня сім’ї переселенців із Криму, Донецької та Луганської областей разом із сім’ями загиблих героїв на сході України, самими бійцями АТО та їх родинами.

Культурно-освітній захід «Вечорниці та традиції українського народу, які об’єднують» організували Кримська громада, Центр допомоги учасникам АТО та громадська

16 Січня 2017 08:22Подія

Президент вручив нагороди воїнам-прикордонникам, які були поранені в зоні АТО

Президент Петро Порошенко під час відвідання Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби вручив нагороди воїнам-прикордонникам, які відзначилися в зоні проведення Антитерористичної операції та отримали поранення під час виконання своїх службових обов’язків.

Так, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено сержанта Ігоря Павловича та старшого прапорщика Сергія Самойлова. «Орден «За мужність» - це почесна нагорода, яку у кабінетах не заробиш. Пишаюся такими воїнами. Дякую за зразкове виконання бойових завдань»,

13 Січня 2017 10:21Актуально

Грип відступив, однак ненадовго

За перший тиждень 2017 року в області захворіло на грип та ГРВІ понад сім тисяч осіб, однак рівень захворюваності нижче епідпорогу на 13,6%.

Допустимий поріг перевищено у Варвинському, Куликівському, Менському, Сосницькому районах та місті Прилуки. Тривають обмежувальні заходи в Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Корюківському, Талалаївському районах. У школах області планові канікули.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено лише 515 осіб,

13 Січня 2017 07:58Подія

Децентралізація дає можливість людям взяти в свої руки владу і змінити життя на краще – нарада під головуванням Президента з керівниками областей Півдня України

Глава держави Петро Порошенко під час візиту до Одеси провів нараду з головами обласних державних адміністрації Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. У робочій нараді з питань проведення децентралізації взяли участь міністри, чия діяльність пов’язана з питаннями регіональної політики та місцевого самоврядування, розвитку інфраструктури, податкової політики і фінансів, а також голови об’єднаних територіальних громад чотирьох південних областей України.

Президент повідомив, що у 2016 році місцеві бюджети із впровадженням реформи децентралізації в Україні зросли на 44 млрд грн. При цьому він висловив сподівання, що у 2017 році місцеві бюджети зростуть ще на 30 млрд грн. 

Петро Порошенко привітав успішне проведення виборів до об’єднаних територіальних громад, які відбулися в минулому році, та висловив сподівання, що процес децентралізації та добровільного

12 Січня 2017 08:08Культура

Майбутнє Чернігівщини - талановиті діти

У результаті співпраці освітніх закладів та Видавничого центру «Перлина» в області завершився Всеукраїнський проект «Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти». Мета – виявлення обдарованих дітей та молоді, підтримка навчальних закладів.

За підсумками проекту видана однойменна збірка. До книги потрапили роботи більше 400 талановитих дітей та досвідчених педагогів, напрацювання освітніх закладів області.

Учора, 11 січня, видання презентували в Міському палаці культури. Організатори

12 Січня 2017 08:00Подія

Президент дав старт Року Японії в Україні

Президент Петро Порошенко підписав Указ про відзначення Року Японії в Україні. Під час зустрічі з Послом Японії в Україні Сіґекі Сумі, Глава держави висловив слова вдячності Японії за незмінну і тверду підтримку незалежності і територіальної цілісності України, яку ця країна постійно демонструє.

Петро Порошенко також відзначив роль Японії в наданні допомоги Україні в проведенні рішучих структурних реформ та нагадав про виділення 1,8 млрд доларів США протягом 2014-2016 років для підтримки нашої держави на шляху змін у багатьох сферах суспільного життя, зокрема у реформуванні правоохоронних

11 Січня 2017 16:05Подія

Славетному подвигу Героїв Крут — 99 років

Пам’ятний захід до 99-ї річниці подвигу Героїв Крут відбудеться 29 січня на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (село Пам’ятне Борзнянського району Чернігівської області). Порядок проведення заходу детально обговорили сьогодні, 11 січня, на засіданні профільної робочої групи під керівництвом заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації Наталії

<<<12 - 22 з 7408>>>