<<<12 - 22 з 8546>>>


20 Жовтня 2017 08:05

Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент

Президент Петро Порошенко заявляє, що недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні. Глава держави очікує, що вже на наступній сесії Верховна Рада підтримає трьомастами голосами відповідні зміни до Конституції України для остаточного й безповоротного вирішення цієї проблеми.

«Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Слід віддати належне народним депутатам – сьогодні

19 Жовтня 2017 17:12Подія

Чи перестане Ялівщина бути яблуком розбрату?

Питання визначення меж регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» залишається спірним вже протягом тривалого часу. Через це відповідний комунальний заклад не може повноцінно здійснювати свою природоохоронну діяльність.

Вихід з цього складного становища спробували знайти на нараді, яка відбулася сьогодні в облдержадміністрації. Тож в результаті тривалого і бурхливого обговорення було вирішено поновити діяльність робочої групи, яка детально

19 Жовтня 2017 17:05Подія

Потяг Єднання знову на Чернігівщині

Дев’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» сьогодні, 19 жовтня, прибув у Чернігів. Уже завтра він поїде до Києва.

Читати також: Чернігівщина вдруге зустріла Потяг Єднання

З

19 Жовтня 2017 16:33

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Про це він зазначив у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Глава держави наголосив, що цей Закон «відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги для сільських жителів».

«Заклади

19 Жовтня 2017 15:23штрихи до історії області

Чернігово-Сіверщина козацька: від демократичних традицій до ліквідації автономії

У 1635 році на території Чернігово-Сіверщини, що входила до складу Речі Посполитої, остаточно сформувалося воєводство, яке поділялося на два повіти: Чернігівський і Новгород-Сіверський.

В процесі творення Чернігівського воєводства перемогла українська модель — з відмінним правом, руською діловодною мовою. Для Варшави це

19 Жовтня 2017 15:06працевлаштування

Понад 9 тисяч безробітних працевлаштовані за сприяння служби зайнятості області

 

На Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості протягом січня-вересня цього року звернулися понад 18 тисяч безробітних. Усього перебували на обліку та отримували соціальні послуги майже 30,7 тисячі осіб — на 10,2%  менше в порівнянні з минулорічним показником. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Кількість вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості області, зросла на 8,7% і становила 22,3 тисячі. З них понад 85% укомплектовано службою зайнятості.

19 Жовтня 2017 14:40Актуально

Історичні дати – добра нагода подивитися на сучасність з іншої точки зору

Учора, 18 жовтня, у Чернігівському обласному історичному музеї ім. В.В. Тарновського відбулося засідання «круглого» столу з нагоди 85-ї річниці утворення Чернігівської області й 215-ї річниці утворення Чернігівської губернії.

Директор музею Сергій Лаєвський, зазначив: ювілейних дат на Чернігівщині цього року можна нарахувати чимало. У тому числі, 85-річчя утворення області й 215-річчя – губернії. А також 660 років Чернігово-Сіверщині

19 Жовтня 2017 08:08

Президент запросив мальтійський бізнес інвестувати в Україну

Президент Петро Порошенко переконаний, що візит Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека відкриває нову сторінку у двосторонніх відносинах, засновану на активному діалозі та взаємовигідних проектах.

Під час виступу на українсько-мальтійському бізнес-форумі Глава держави висловив сподівання на активізацію розвитку торговельних та інвестиційних можливостей і зазначив, що в Україні готові вивчити

18 Жовтня 2017 16:34децентралізація

Чернігівщина - серед лідерів децентралізації

– Перша п’ятірка у рейтингу областей щодо формування ОТГ виглядає так: Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Волинська, Дніпропетровська області, – наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Крім того, він повідомив, що надходження до загального фонду всіх місцевих бюджетів України за 9 місяців цього року становлять майже 135 мільярдів гривень. Якщо порівнювати з минулим роком, то приріст склав понад 31 мільярд гривень, або + 29,8%. Власні доходи місцевих бюджетів 366 об’єднаних

18 Жовтня 2017 15:29подія

Високоорганізований ринок праці — запорука безпечної трудової діяльності

На цьому наголосила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова під час сьогоднішнього брифінгу на тему «Сучасні виклики та шляхи протидії торгівлі людьми».

Варто зауважити, що 18 жовтня 2007 року започатковано Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Наразі діють «гарячі лінії», поширюються відео-ролики та буклети з роз’ясненнями про сумнівне працевлаштування, зокрема за кордоном.

 

Навколо вирішення

18 Жовтня 2017 13:38Штрихи до історії області

Чернігівщина як оборонний форпост Речі Посполитої

Після укладення Деулінського перемир’я у грудні 1618 р. до складу Речі Посполитої відійшли території Смоленщини і значної частини Сіверщини (фактична їх передача була здійснена до середини наступного року). Згідно з досягнутою згодою між двома складовими цієї держави — Короною і Великим князівством Литовським — приєднані території були розподілені наступним чином: Князівство отримало Смоленщину і стародубську Сіверщину, Корона ж — чернігівську Сіверщину. Якщо перші отримали статус воєводства, то Чернігово - Сіверщина була передана в особисту адміністрацію королевича Владислава Ваза з огляду на його заслуги у військових кампаніях проти Московської держави.

Особливий статус регіону вимагав створення специфічних органів управління ним. З часом реальні владні повноваження на місцях зосередилися у руках польських представників королевича. Вони отримали титул капітанів. Капітанам належали військово-адміністративні

<<<12 - 22 з 8546>>>