<<<12 - 22 з 8097>>>


21 Червня 2017 14:33сільське господарство

На Чернігівщині відбувся День поля

День поля – 2017 відбувся вчора, 20 червня, на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

У заході взяли участь перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен, керівники обласних служб і структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій, наукові співробітники, сільськогосподарські виробники області, представники комерційних установ та засобів масової інформації.

 

21 Червня 2017 11:29подія

Про реальну історію українського села часів Голодомору 1932-1933 років — на презентації книги Сергія Бутка та Сергія Горобця

У літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. М. Коцюбинського вчора, 20 червня, зібралися відомі чернігівські історики, літератори та всі, кому цікава історія рідної держави, на презентацію книги «Хроніки війни більшовиків з українським народом. Голодомор 1932-1933 років на Чернігівщині: виконавці злочину». Автори видання – представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області Сергій Бутко та співробітник цього інституту Сергій Горобець.

За словами авторів книги, вона створена на достовірних фактах, що розкривають чимало замовчуваних сторінок з

21 Червня 2017 08:00

Ми отримали тверду підтримку з боку США - Президент України про результати зустрічі з Президентом США

Президент України Петро Порошенко провів у Білому Домі зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. «Ми отримали тверду підтримку з  боку Сполучених штатів, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності

20 Червня 2017 17:14Децентралізація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи»

20 Червня 2017 14:10Пенсійна реформа

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни

20 Червня 2017 13:58розвиток громад

Контролювати бюджет та записатись до лікаря ніжинці тепер можуть через інтернет

Минулого тижня у Ніжині презентовані три інновації напрямку «Smart city» в рамках спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», які впроваджувались громадськими організаціями за кошти Європейського Союзу, Програми розвитку ООН та Ніжинської міської ради.

У заході взяли участь перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, представники спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та громадських організацій.

20 Червня 2017 11:13енергоефективність

Чернігівщина долучається до міжнародних проектів з енергоефективності

«Угода мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра» – тема одинадцятої Міжнародної конференції, яка розпочала свою роботу вчора, 19 червня, у Славутичі (Київська область).

Від Чернігівської області в заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Андрій Ярош, представники міських

20 Червня 2017 08:00

Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори - Президент на зустрічі з українською громадою

Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала

19 Червня 2017 17:17Подія

Менському зоопарку — 40 років

Візитівкою міста Мена є місцевий зоопарк. У неділю, 18 червня, заклад урочисто відзначив свій 40-річний ювілей.

На свято до зоопарку завітали численні гості. Привітав колектив і голова облдержадміністрації Валерій Куліч: «У дитинстві, коли ми з батьками їздили до діда

19 Червня 2017 17:02Актуально

Дмитро Соболєв: «Куліч сказав, що це подвиг, Романова — що я чарівник»

На Чернігівщині мешкає понад 4,5 тисячі осіб з інвалідністю. Однак на вулиці їх зустрінеш нечасто. Особливо, якщо мова не про дітей.

В Україні дорослі інваліди-візочники стають в’язнями власних домівок: щоб вийти на вулицю, потрібно подолати десятки сходинок, спробувати протиснутися крізь двері або ліфт, а це у більшості випадків, навіть за сторонньої допомоги, неможливо. До слова, лишень візок важить близько 110 кілограмів.

І справа не лише в тому, що пересуватися Черніговом незручно, а областю загалом майже неможливо: пандуси хоч де і є, але далеко не скрізь пристосовані до реальної експлуатації. Викликає багато нарікань і реабілітація та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Близько п’яти років тому група ентузіастів

19 Червня 2017 15:48сільське господарство

Сільгоспвиробники Чернігівщини завершили посівну кампанію і готуються до жнив

Загалом в області посіяно понад 927 тисяч гектарів ярини, або 105 % прогнозованого обсягу. Аграрії перевищили минулорічні показники на 28 тисяч гектарів.

Майже в усіх районах Чернігівщини триває кормозаготівля. Зокрема заготовлено майже 71 тисячу тонн сінажу (58 %) та 32 тисячі тонн сіна (12 %).

Зараз сільгоспвиробники готуються до жнив, які планують розпочати у другій декаді липня.

 

Читати також: Аграрії Чернігівщини перевищили плани посіву ярини.

 

За інформацією Департаменту

<<<12 - 22 з 8097>>>