<<<12 - 22 з 7848>>>


27 Квітня 2017 17:24подія

Соціальні потреби воїнів АТО та медична реформа в області — основні питання порядку денного засідання профільної комісії обласної ради

Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО вчора, 26 квітня, розпочали хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та загиблого учасника антитерористичної операції  старшого солдата Збройних Сил України Павла Смирнова.

На засіданні розглянули низку важливих для області питань. Серед них — стан організації психіатричної допомоги населенню, соціальна та психологічна реабілітація учасників АТО, забезпечення чорнобильців ліками за пільговими рецептами та реформування медичної галузі області.

Директор Департаменту соціального

27 Квітня 2017 17:20подія

У Чернігові на всеукраїнській конференції вчителі природничо-математичних наук обмінювалися досвідом

Сьогодні, 27 квітня, педагоги з усієї Чернігівщини та інших областей України зібралися на дводенну всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми сучасної природничо-математичної освіти», присвячену 149-й річниці від дня народження видатного математика Георгія Вороного.

Ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського Анатолій Заліський закцентував увагу часників заходу на значному науковому вкладі Георгія Вороного у світову науку. Зокрема, побудовані

27 Квітня 2017 17:20Подія

Область реформується: ділимося досвідом з іншими країнами

Чернігівщина стала однієї з областей, чий досвід впровадження реформ зацікавив громадських діячів, журналістів та лідерів суспільної думки з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану та Киргизстану. Реанімаційний Пакет Реформ організував для представників з п’яти пострадянських країн навчальний тур Україною, аби показати, як тут відбувається реформування різних сфер життєдіяльності

27 Квітня 2017 16:51Енергоефективність

Монетизація субсидій має стати реінвестицією в енергоефективність

Сьогодні, 27 квітня, в Києві проходить III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».

Серед актуальних питань заходу – обговорення монетизації субсидій.

– Ми повинні дати можливість інвестувати в енергоефективні заходи не лише тим, хто має відповідний дохід, а й тим, хто не має можливості

27 Квітня 2017 16:07Актуально

Наталія Романова: Давайте зосередимося на добрі

Відео з бійкою чернігівських дівчат-восьмикласниць сколихнуло не лише нашу область, а й усю Україну. Причини такої підліткової жорстокості намагалися проаналізувати журналісти, педагоги, психологи, експерти у багатьох інших сферах суспільної діяльності. Аргументи у кожного свої, та висновок єдиний: ситуацію не можна кидати напризволяще. Її треба змінювати докорінно, причому з різних напрямів одночасно. З такою думкою погоджується і заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Сьогодні ми говоримо про досить серйозний виклик нашому суспільству, — зазначає Наталія Романова. — І у даному

27 Квітня 2017 15:28енергоефективність

Геннадій Зубко: Активна участь регіонів у енергоефективних програмах — домашнє завдання для місцевої влади

Наразі держава надає фінансову підтримку домогосподарствам на здешевлення енергоефективних заходів – це програма «теплих кредитів». Є також 216 муніципальних програм, з яких, на жаль, профінансовано лише 116. Тому максимальна участь місцевих бюджетів, у тому числі за рахунок бюджетної децентралізації, у програмах з впровадження енергоефективних заходів – домашнє завдання номер один для місцевої влади. Про

27 Квітня 2017 15:25Подія

Культура єднає душі і серця народів. У Чернігові відбувся концерт у рамках ІХ Міжнародної Пасхальної асамблеї

З 17 до 30 квітня в Україні проходить ІХ Міжнародна Пасхальна асамблея «Духовність єднає Україну». Традиційно захід відбувається під патронатом Української Православної Церкви за сприяння Національної академії мистецтв України і творчих спілок.

Цьогоріч підтримку організаторам надали посольства в Україні таких держав як Угорщина, Швейцарія, Узбекистан, Італія, Литва та Польща.

Мистецька програма-2017 складається із 46 заходів, під час яких провідні колективи і солісти України

27 Квітня 2017 07:58

Україна та Білорусь активізують економічну співпрацю – зустріч Президентів двох держав

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Білорусі Олександром Лукашенком під час робочого візиту до Республіки Білорусь. Глави держав обговорили широкий спектр питань двосторонньої співпраці.

Петро Порошенко зазначив, що у частині економічної співпраці Україна і Білорусь вийшли на непогані  результати. «Динаміка зростання взаємного товарообігу у 2016 році свідчить про різке покращення економічної

26 Квітня 2017 17:10подія

Як попередити конфлікти і жорстокість — спільні ініціативи влади і громадськості

У рамках виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» сьогодні, 26 квітня, розпочався дводенний тренінг «Засоби реалізації жіночих ініціатив щодо надання допомоги постраждалим від конфліктів» для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій. Участь у заході також взяли заступник голови — керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова та голова Національної Ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська.

Під час тренінгів жінки з родин, які постраждали внаслідок проведення АТО, а також із числа

26 Квітня 2017 17:05Подія

Світла пам'ять лишиться навіки безсмертним душам спільної біди

Із кожним роком віддаляється від нас трагедія 26 квітня 1986 року — аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Минув 31 рік, а її наслідки ми відчуваємо і сьогодні.

На Чернігівщині у зону радіаційного впливу потрапило понад 650 тисяч жителів, 244 населені пункти визнано радіаційно забрудненими. Лише в обласному центрі проживає

26 Квітня 2017 10:46Актуально

Чому індивідуальні пенсійні рахунки можуть зараз негативно вплинути на економіку

Запропонована Урядом пенсійна реформа передбачає передусім реформування першого рівня пенсійного забезпечення — солідарної системи. І лише потім, за наявності належних економічних умов, запровадження другого рівня пенсійного забезпечення — накопичувальної системи.

Однак негайне введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення, яке пропонують лобісти недержавних пенсійних фондів, може стати прямою економічною загрозою для країни.

Чому це так?

 

1. Що таке солідарна система загальнообов'язкового державного

<<<12 - 22 з 7848>>>