<<<12 - 22 з 9760>>>


15 Серпня 2018 16:31Актуально

Впровадження медреформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе, — Геннадій Зубко

Реформа сільської медицини, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, сьогодні є дуже вчасною й актуальною. Вона входить до загального пакету реформування всієї медичної галузі України. Впровадження цієї ініціативи, у першу чергу, має підвищити якість охорони здоров’я на первинному рівні в сільській місцевості, де проживає 33% українців. Уся медицина починається з первинки. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, цей показник кількості сільського населення не є загальним по країні, оскільки на сході проживає 20% сільського населення, на заході України — понад 50%.

15 Серпня 2018 15:40Подія

В області напрацьовують програму підвищення безпеки на дорогах

За статистикою, на Чернігівщині минулого року сталося 2,7 тисячі дорожньо-транспортних пригод, більше 500 з яких — ДТП з постраждалими. Тому питання безпеки руху не втрачає актуальності.

У першу чергу, попередження дорожньо-транспортних пригод залежить від якості дорожнього покриття, яке не ремонтувалося вже не один десяток років. Це лише один із чисельних факторів,

15 Серпня 2018 14:50Подія

«Бюджет участі» не має вирішувати глобальні інфраструктурні проекти. Його мета — «розбудити» громаду

На цьому наголошували учасники тематичного круглого столу, що організував Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Зокрема активісти та представники ОТГ говорили про виклики та перспективи партисипативного бюджету для об’єднаних територіальних громад.

Варто зазначити, що у Сосницькій, Іванівській,

15 Серпня 2018 11:18Децентралізація

Чернігівська область – у трійці лідерів з децентралізації

За загальним рейтинговим показником щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Мінрегіон, Чернігівщина покращила свої позиції і наразі вже посідає третю сходинку. У тому числі, має 2 місце за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, четверте – по двох показниках: покриття громадами площі області, а також кількість ОТГ.

Нагадаємо,

15 Серпня 2018 10:45Актуально

Наразі Чернігівщина готова до опалювального сезону на 70%

Підготовка до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області відбувається відповідно до комплексного плану.

По тепловому господарству, яке налічує 946 котелень, підготовлено 683. До початку опалювального сезону заплановано перевірити 543 кілометрів теплових мереж у двотрубному обчисленні.

Чекає холодів 3201 житловий будинок

15 Серпня 2018 09:14Подія

У Білейках на Козелеччині англійську мову школярам допомагають вивчати волонтери-іноземці

В Україні вже декілька років поспіль успішно діє міжнародний проект «GoCamp», у рамках якого працюють літні мовні табори нового формату із залученням волонтерів. Волонтери-носії мови спілкуються із школярами винятково іноземною, тим самим допомагають їм подолати мовний бар’єр. Також діти мають гарну можливість поглибити знання про історію, культуру, цінності країни, мова якої вивчається.

Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України. Цьогоріч його учасниками стали близько 600 закладів освіти.

Улітку на Чернігівщині працював

15 Серпня 2018 08:18

Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним.

Президент України відзначив активізацію політичного діалогу з Ізраїлем та висловив сподівання на його подальше продовження.

Співрозмовники обговорили інтенсивну торговельно-економічну

14 Серпня 2018 11:29Подія

Хто отримає обласну премію імені М.М.Коцюбинського

Наприкінці минулого тижня комісія з присудження обласної літературно-мистецької премії імені М. М. Коцюбинського визначилася з цьогорічними лауреатами. Засідання провели заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Обговоривши творчі досягнення кандидатів на здобуття мистецької відзнаки, члени комісії зробили вибір шляхом таємного голосування. Отже, премію отримають:

– у номінації «Поезія» — Євген Постульга, поет, художник, за книгу «Минає все» (м. Прилуки);

– у

14 Серпня 2018 09:18Втрата

Він пішов у вічність…

У 1982 році до чернігівського театру ляльок прийшов молодий і заповзятий режисер Геннадій Касьянов. І глядач по-новому поглянув на звичне.

А 1 травня 1985 року під натхненим керівництвом талановитого режисера Чернігів побачив щось до цього незвідане, щось, що згодом прогримить не на одну країну — «11 сторінок воєнної прози», жанр яких був визначений як  «досвід прочитання прози та сцені».

Змінювалися назви театру, зали, сценаристи, незмінним та незамінним був його режисер.

Вчора Чернігівський обласний молодіжний театр осиротів.

Чернігівська обласна

13 Серпня 2018 16:40Подія

Оздоровилися та відпочили понад 45 тисяч дітей області

Про це повідомив заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА В’ячеслав Голуб сьогодні під час прес-брифінгу в облдержадміністрації. У тому числі, послуги з оздоровлення отримали 13,6 тисячі дітей, відпочинкові — 31,6 тисячі. Загалом же на Чернігівщині оздоровчою кампанією охоплено 49% дітей від загальної кількості, яка на початок року становила понад 92 тисячі осіб (7–17 років).

Відповідні послуги отримали і діти, які потребують особливої соціальної уваги

13 Серпня 2018 15:02Актуально

Малий та середній бізнес матиме ще одну інформаційно-консультаційну платформу в області

Центр підтримки підприємництва в області планують створити на базі Агенції регіонального розвитку. Досвід Чернігівщини поширюватимуть й на інші регіони. Напрацювання стануть основою Стратегії довгострокового планування розвитку малого та середнього підприємництва, розробленої експертами  FORBIZ. Про

<<<12 - 22 з 9760>>>