<<<1 - 11 з 8900>>>


18 Січня 2018 17:29Прес-конференція

Про досягнення сільгоспвиробників Чернігівщини

– Уперше в історії області аграрії Чернігівщини зібрали рекордний урожай зернових – понад 4 мільйони тонн, або на 280 тисяч тонн більше, ніж у 2016 році, – про це повідомив голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч під час спілкування з представниками ЗМІ про підсумки роботи і досягнення Чернігівщини у минулому році.

За показниками валового збору та врожайності зернових культур область посіла 4 місце в Україні. Рівень урожайності перевищив 58 центнерів з гектара.

Індекс виробництва валової продукції сільського господарства за 2017 рік становив майже 105 %. Так, всіма категоріями господарств минулоріч вироблено валової продукції

18 Січня 2018 17:03Прес-конференція

Чернігівщина — у трійці лідерів з формування ОТГ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Валерій Куліч під час сьогоднішньої прес-конференції.

Загалом на Чернігівщині утворено 37 об’єднаних територіальних громад, до яких увійшли 297 місцевих рад. Площа ОТГ охоплює 51,5% території області, де проживає 34,8 % населення (без врахування населення міст обласного значення — 60%).

За підсумком 2017 року доходний ресурс бюджетів 16 ОТГ, які отримують міжбюджетні

18 Січня 2018 17:00Подія

Епізоотична ситуація зі сказу тварин на Чернігівщині залишається контрольованою

Про це зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен учора, 17 січня, під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА. Очолює комісію в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Безпосередньо в неблагополучних зі сказу пунктах проводиться повний комплекс заходів щодо боротьби

18 Січня 2018 15:42Прес-конференція

Чернігівщина лідирує за темпом зростання іноземних інвестицій

– Одне з головних завдань місцевої влади – створення комфортних і сприятливих умов для залучення інвестицій та розвитку бізнесу в регіоні, – на цьому наголосив голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч під час прес-конференції для представників ЗМІ сьогодні, 18 січня.

Як повідомив очільник області, за підсумками 9 місяців 2017 року Чернігівщина посіла перше місце в Україні за темпом зростання обсягу залучених іноземних інвестицій. Упродовж січня-вересня минулого року в економіку області надійшло 189 мільйонів доларів США прямих іноземних інвестицій

18 Січня 2018 14:10Подія

Прес-конференція голови ОДА: Чернігівщина 2017 – підсумки та досягнення

Прес-конференція голови облдержадміністрації Валерія Куліча, під час якої він звітував про підсумки роботи і досягнення Чернігівщини у 2017 році, відбулася сьогодні, 18 січня.

Голова ОДА поінформував представників місцевих ЗМІ, зокрема, про те, як іде процес об’єднання громад області, про ремонт і утримання доріг, інвестиції

18 Січня 2018 08:06

Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

Рада Національної безпеки і оборони, під головуванням Президента Петра Порошенка, обговорила проект Закону «Про національну безпеку України».

Президент підкреслив, що цей національний законодавчий акт у сфері безпеки і оборони має відповідати та забезпечувати реформування всього

17 Січня 2018 19:22Актуально

До уваги водіїв! Обмежено рух вантажного транспорту

На території Чернігівської області по національній автомобільній дорозі державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на м. Курськ) з 20:00 17 січня на період ускладнення погодних умов буде обмежений рух великовантажних та великогабаритних транспортних засобів.

Таке рішення обласного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/2018 року затвердив голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.

Подібне рішення

17 Січня 2018 16:52сільське господарство

На Чернігівщині впроваджується новий інструмент фінансування агросектору

Проект «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією, готується до поширення на всю територію України.

Основні аспекти впровадження цього механізму фінансування агровиробництва – тема круглого столу, який відбувся сьогодні, 17 січня, в Чернігові.

У заході взяли участь в.о. першого заступника

17 Січня 2018 15:42Подія

У зв'язку з ускладненнями погодних умов сили ДСНС переведені в посилений режим несення служби

У зв'язку з ускладненнями погодних умов органи управління та сили Державної служби з надзвичайних ситуацій приведено в режим підвищеної готовності. Про це сьогодні, 17 січня, повідомив Голова Служби Микола Чечоткін на засіданні Уряду під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Прогноз про загрозу ускладнення погодних умов Службою завчасно доведено до органів влади, місцевого самоврядування та через засоби масової інформації до населення…», – відзвітував Микола Чечоткін. Голова Служби також додав,

17 Січня 2018 15:25Подія

Як пересторога для майбутніх поколінь: у Чернігові презентували книгу про терор у 20–30-х роках ХХ століття

Нову книгу — «Великий терор на Чернігівщині (20-30-ті роки ХХ століття)» — презентувала сьогодні в Навчально-науковому Інституті історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського відомий чернігівський історик Тамара Демченко.

Видання випущене наприкінці грудня 2017 року коштом обласного бюджету (майже дві тисячі гривень) в рамках Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки. Його вдалося надрукувати в результаті

17 Січня 2018 14:49Подія

Знову про Ялівщину: звіт керівника РЛП та поради громадськості

Про те, як працював минулого року КЗ “РЛП “Ялівщина” Чернігівської обласної ради, та які плани на поточний рік, говорили сьогодні під час наради в облдержадміністрації.

Інформував громадськість директор комунального закладу Володимир Свердлов. Він розкрив основні аспекти діяльності щодо природоохоронної та організаційної роботи, наукових

<<<1 - 11 з 8900>>>