<<<1 - 11 з 7688>>>


24 Березня 2017 15:52

В Управлінні СБУ відбулись урочистості з нагоди професійного свята

Сьогодні, 24 березня, в Управлінні СБ України в Чернігівській області відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці з дня створення Служби безпеки України.

Службовців Управління з професійним святом вітали керівники органів державної влади та самоврядування, правоохоронних і судових органів.

24 Березня 2017 12:43Подія

Умови і можливості для кожної дитини. Інклюзія — черговий крок

У Чернігівській області нині 62 школи з інклюзивним навчанням, де відкрито 92 класи (з них 15 — перших). Тут здобувають освіту 115 дітей, з яких 18 — першокласники. На посаді асистента вчителя працює 81 педагог.

Також діють вісім інклюзивних груп для дошкільнят: у ДНЗ № 52 і № 37 Чернігова, у Киїнському садку Чернігівського району, Городнянському ДНЗ № 4, Семенівському ДНЗ № 6 «Сонечко» та

24 Березня 2017 12:25Актуально

«Серце до серця» збирає кошти на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні

Цьогоріч обласний етап ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» стартував 9 березня і триватиме по 9 квітня. За гроші, зібрані під час акції, планується закупити медичне обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.

До речі, цей медзаклад у лютому 2017-го отримав медичне устаткування, придбане за кошти минулорічної акції, проведеної під гаслом «Врятуй життя дитині!». Завдяки небайдужим людям та волонтерам ця сума склала майже 70 тисяч гривень. Це дало змогу закупити

24 Березня 2017 10:59Подія

Перевізники визначаються з маршрутами по області

Ще майже на трьох десятках маршрутів загального користування області вчора визначили перевізників.

Конкурс відбувся вчора, 23 березня. Засідання комітету провів заступник голови комісії, начальник управління промисловості, транспорту і зв'язку Департаменту

24 Березня 2017 08:04

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Білорусі

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Білорусі Александром Лукашенком.

Співрозмовники обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх відносин.

Президенти підкреслили важливість повної реалізації домовленостей, досягнутих під час засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного

23 Березня 2017 17:03Подія

Правові послуги стають доступнішими

— В умовах становлення України як демократичної держави актуальним є питання підвищення рівня правової культури населення. Важливо не тільки отримувати правові знання, а й вміти застосувати їх на практиці. Головне для нас — реально допомогти людині у вирішенні конкретного питання, — наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк сьогодні, 23 березня,

23 Березня 2017 14:37Громадська рада

Голову Громадської ради при ОДА обрано

Близько чотирьох годин вчора, 22 березня, тривало перше засідання Громадської ради при облдержадміністрації. Найбільше часу у громадських активістів зайняли організаційні питання: вибори головуючого на засіданні, затвердження порядку денного, послідовність розгляду питань. Найдовше обговорювали формат голосування за голову Громадської ради. Визначали, відкрите чи таємне голосування, один чи два тури, з використанням скриньки чи просто піднімаючи мандат.

Були й оригінальні пропозиції. Віктор Сєхін пропонував поіменне голосування за

23 Березня 2017 14:05Актуально

До уваги жителів Чернігівщини: значно збільшилась кількість пожеж!

Незважаючи на вимоги правил пожежної й екологічної безпеки та постійні застереження рятувальників, громадяни продовжують спалювати рештки сухої рослинності, сміття на присадибних ділянках, а також допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування в природних екосистемах.

З початку березня в Чернігівській області виникло понад 120 пожеж.

Учора, 22 березня, рятувальники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області ліквідували 23 пожежі загальною площею 50 гектарів на відкритих

23 Березня 2017 08:04

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя

Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок у прискорення роботи нового Верховного Суду», - сказав Петро Порошенко.

Президент подякував Раді з питань судової реформи за розробку змін до законодавства,

23 Березня 2017 06:55Подія

У Деснянського басейнового управління новий очільник

Учора, 22 березня, відбулися збори працівників Деснянського басейнового управління водних ресурсів. За участі голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко та голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча колективу було представлено нового керівника – виконуючого обов’язки начальника Деснянського БУВР Тараса Молочка, призначеного наказом Держводагентства від 21 березня.

Звертаючись до працівників установи, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч подякував їм за роботу і відзначив багаторічну працю попереднього керівника Сергія Нагалюка спільною, обласної ради й обласної державної адміністрації, почесною грамотою.

Також голова ОДА окреслив деякі пріоритетні, на його переконання, завдання. Зокрема, укріплення

22 Березня 2017 18:13Подія

Презентовано збірку прози лауреатів премії імені Михайла Коцюбинського

У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. М. Коцюбинського сьогодні, 22 березня, презентували збірку «Антологія творів лауреатів премії імені М. Коцюбинського. Проза», упорядковану науковими співробітниками музею.

Видання готувалося до 20-річчя заснування однойменної премії та на вшанування 150-ї річниці від дня народження Михайла Коцюбинського, яка відзначалася у 2014 році. Того ж року вийшов друком перший том книги, присвячений поетичній творчості

<<<1 - 11 з 7688>>>