<<<1 - 11 з 7408>>>


19 Січня 2017 14:41Подія

Нові комп’ютери — для учнів Талалаївки

Новорічні свята закінчилися, проте подарунки ще продовжують отримувати шкільні заклади Чернігівщини.

13 одиниць комп’ютерної техніки вчора, 18 січня, отримали школярі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Офіційне вручення комп’ютерного обладнання та ліцензійного програмного забезпечення відбулося за участі голови райдержадміністрації Анатолія Дупи.

Директор школи Світлана Михно разом із

19 Січня 2017 14:12Подія

Справедливе оподаткування — запорука наповнення місцевого бюджету

Внесено правки до Земельного кодексу України — виключено посилання на наказ Мінагрополітики, що затверджує Порядок закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Відтак, виникла необхідність розглянути питання організації виконання повноважень обласної державної адміністрації у сфері земельних відносин.

Сьогодні в ОДА відбулася тематична нарада, яку провели перший заступник голови облдержадміністрації

19 Січня 2017 10:47подія

Освітні заклади Менщини мають і тепло, і сучасну техніку — переконався Леонід Сахневич

Робочий візит першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича у Менський район вчора розпочався з відвідин Березнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У навчальному закладі минулоріч за рахунок субвенції провели реконструкцію теплотраси, а вже у 2017-ому школа отримала новий подарунок — 14 комп’ютерів із сучасним програмним

19 Січня 2017 08:15подія

Директорам обласних закладів культури продовжать контракти

Ще п’ять років Ніжинський академічний український драматичний театр імені М.М. Коцюбинського очолюватиме Юрій Муквич, а Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм – Сергій Теребун.

Рішення щодо продовження контрактів прийняли вчора, 18 січня, на засіданні конкурсної комісії в облдержадміністрації. Зібрання провела голова конкурсної комісії, заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія

19 Січня 2017 08:08подія

НАТО є ефективною безпековою системою, що може зупинити агресію – Президент в інтерв'ю Reuters

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю агенції Reuters наголосив, що НАТО є ефективною безпековою системою в протидії агресії.

«НАТО – питання не грошей, а питання безпеки. Російська агресія продемонструвала, що немає іншої безпекової системи такої як НАТО, що ефективно може зупинити агресію», - зазначив Глава держави.

За словами

18 Січня 2017 12:30Подія

Про реалії та перспективи реформи освіти — на зустрічі освітян Чернігівщини з Лілією Гриневич

Учора, 17 грудня, педагоги Чернігівської області мали змогу напряму поспілкуватися з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич під час  зустрічі в Чернігівській обласній раді. Говорили про хвилюючі питання реформи освітянської галузі. Адже навколо цієї теми виникає багато міфів та суперечностей.

Лілія Гриневич акцентувала увагу на необхідності інвестування в учителів, підвищення їх соціального статусу та престижності професії педагога.

Міністр зауважила, що незважаючи на складний бюджетний процес, МОН домоглося підвищення цього року зарплати вчителям на 50%.

— Оскільки учитель

18 Січня 2017 08:46Подія

На забезпечення рятувальників з держбюджету виділили рекордну суму

Значне підвищення заробітної плати, покращення технічної бази та нова форма — усе це чекає на рятувальників цьогоріч.

А вже на сьогодні Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області отримало підкріплення — чотири одиниці пожежних автоцистерн загальною вартістю понад 15 мільйонів гривень та одну оперативно-піротехнічну машину, що коштує майже 738 тисяч гривень.

Автоцистерни поїдуть працювати по районах — Прилуцькому,

18 Січня 2017 08:38Подія

Володимир Гройсман: українці достойні вищої зарплатні ніж вони отримували у 2016-му році

Цю думку Прем’єр-міністр України неодноразово підкреслював упродовж свого робочого візиту на Чернігівщину.

Перебуваючи у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування» Володимир Гройсман поспілкувався з представниками всеукраїнських та обласних засобів масової інформації.

Одним з найбільш детально обговорюваних питань стало підвищення рівня мінімальної заробітної плати в Україні.

Багато хто критикує це підвищення, — зазначив Глава Уряду. — Проте я вважаю цей крок правильним. І ми будемо домагатись того, щоб кожна працююча людина в Україні отримувала не менше ніж 3200 гривень на місяць. І це тільки

18 Січня 2017 08:02Подія

Глава держави провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку

Під час участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Співрозмовники обговорили перспективи розвитку співробітництва та впровадження інвестиційних проектів за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Глава Української

17 Січня 2017 17:12Подія

Володимир Гройсман: Так створюється українська еліта

Як на Чернігівщині виховують майбутню еліту країни, із великою зацікавленістю вивчав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Свій робочий візит до Чернігівської області він розпочав із відвідування обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Разом із Головою Уряду з роботою закладу ознайомилися Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Під час огляду матеріально-технічного оснащення профільних навчальних кабінетів ліцею відбулося живе спілкування

17 Січня 2017 15:09ProZorro

Чернігівщина – серед лідерів ProZorro’сті закупівель

На основі відкритих даних системи публічних електронних закупівель ProZorro експерти громадської організації «Платформа Громадський Контроль» за підсумками 2016 року склали рейтинг найбільш привабливих і відкритих для малого і середнього бізнесу областей України у сфері закупівель.

Рейтинг сформований за трьома показниками: середня ціна одного тендера в конкурентних торгах, кількість таких процедур та співвідношення конкурентних закупівель до неконкурентних.

У якості конкурентних торгів враховувалися ті, в яких замовник використовував процедури

<<<1 - 11 з 7408>>>