<<<1 - 11 з 7848>>>


28 Квітня 2017 17:16подія

Фотограф Юрій Хромушин відкрив секрети своєї творчості журналістам-початківцям

— Щоб зробити гарне фото — бігати не обов’язково. Сядьте на лавку, спостерігайте і тисніть кнопку.

З таких незвичних порад вчора, 27 квітня, почав свій виступ фотохудожник та фотожурналіст Юрій Хромушин під час зустрічі з учасниками «Школи молодого журналіста», яка відбулася в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Навчання присвятили базовим основам фотографування.

Юрій Хромушин дивував молодих журналістів своїми архівними чорно-білими світлинами.

— У кожному знімку є своя душа та своя історія — наголосив фотограф.

Автор розповів про кожну з продемонстрованих ним робіт та про курйозні моменти, які виникали у нього під час творчого процесу. Здається, що з роками зроблені колись кадри стали ще більш цікавими для огляду та пізнання.

Юрій Хромушин

28 Квітня 2017 16:47Подія

Леонід Сахневич у Ніжинському районі: плани та результати

Вчора перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич з робочим візитом перебував на Ніжинщині. Завдання: перевірити хід робіт на об’єктах, що фінансуються з державної скарбниці, та оглянути ті, які вже мають певні «обновки».

Зокрема мова йде про Будинок культури у селі Талалаївка. Реконструкцію закладу проводили минулоріч. На це витратили близько 370 тисяч гривень субвенції.

28 Квітня 2017 16:46Подія

Центр розвитку місцевого самоврядування: нові перспективи просування реформ

У Чернігові відсьогодні, 28 квітня, розпочав роботу регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування — п’ятий в Україні. На його урочистому відкритті зібралися представники обласної влади, голови об’єднаних територіальних громад, експерти та представники громадських об’єднань, які сприяють впровадженню на Чернігівщині процесів децентралізації.

Програму «U-LEAD з Європою», за підтримки якої створено Центр, — на заході представляли заступник директора Александра Фелінгер та менеджер Хабу для центральної Європи Владислав Синицький.

Заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова зазначила, що такий Центр – реальна можливість розширити просвітницьку складову в просуванні

28 Квітня 2017 14:45Подія

Долучись до толоки – зроби довкілля чистішим!

29 квітня о 10:00  годині по всій території України відбудеться масштабна соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!». Чернігівщина не стоїть осторонь і вже вкотре долучається до всеукраїнської толоки. Все заради того, щоб зробити нашу країну чистою та сформувати національну культуру чистоти.

Цього року в рамках Let's Do It, Ukraine! відбудеться прибирання з роздільним сортуванням відходів (сміття) і здачею його в найближчий відповідний

28 Квітня 2017 12:47субсидії

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

З 1 травня цього року, на підставі внесених 26 квітня Урядом змін у постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

Зокрема, у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде

28 Квітня 2017 12:47жкг

Сергій Сергієнко: Наша спільна задача – забезпечити людей якісними послугами

Проблемні питання з надання послуг відведення каналізаційних стоків у місті Бобровиця розглянули учасники наради, яку днями провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У нараді взяли участь в.о. директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Лідія Борсук, керівники Бобровицької РДА та міста, місцевого комунального підприємства «Міськдобробут» та Бобровицької філії ТОВ «Буринський молокозавод».

На сьогодні комунальне підприємство «Міськдобробут» неспроможне платити новому власнику молокозаводу надвисокі суми за користування очисними спорудами.

Як повідомив його

28 Квітня 2017 11:26субсидії

Уряд обіцяв – Уряд виконав. Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави

Восени минулого року Кабмін пообіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряд Володимира Гройсмана виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет Міністрів України 26 квітня прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених

28 Квітня 2017 10:00Пам’ятаємо

Пам’ятаємо: 70-і роковини примусової депортації українців

28 квітня, 70 років тому, розпочалась акція «Вісла» - військово-політична операція польської комуністичної влади, що стала інструментом етнічної чистки та полягала у депортації всього українського населення з південно-східних регіонів Польщі (Лемківщина, Холмщина, Надсяння й Підляшшя) до її північно-західних земель.

Для поширення коректної інформації про цю трагедію, команда Українського інституту національної пам’яті підготувала тематичні інформаційні матеріли, а також інфографіку, спільно з Українським кризовим медіа центром.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })