<<<1 - 11 з 9563>>>


25 Червня 2018 16:56навчання резервістів

«Північна фортеця — 2018» зібрала представників виконавчої влади з усіх регіонів України

Справи військові та організаційні вивчали сьогодні голови облдержадміністрацій з усіх куточків нашої держави під час відвідин тактичних навчань з територіальної оборони «Північна фортеця — 2018». 

На порядку денному — ознайомлення з діями підрозділів ТрО у ході ведення бою в місті та охорони важливих об’єктів у взаємодії з підрозділами Нацгвардії; ротні тактичні навчання з бойовою стрільбою

25 Червня 2018 11:47актуально

Увага! Змінені реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття доходних рахунків, з 2 липня зазначені рахунки за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Реквізити рахунків розміщені на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області

25 Червня 2018 09:38Актуально

В оздоровчому закладі «Зміна» вирує життя

Літня пора – довгоочікуваний час для школярів. Здавалось би, не так давно було відкриття дитячого оздоровчого закладу «Зміна»: хвилювання дітвори, дорослих, почесні гості, урочиста лінійка, святкова концертна програма. А далі – кожного  дня реалізація насіченої програми, розробленої  педагогічним колективом.

Уже проведено Малі олімпійські ігри та спортивні змагання. Здійснено екскурсійну подорож до селища Седнів:

25 Червня 2018 09:10навчання резервістів

Солісти філармонійного центру виступили для резервістів

24 червня, в День молоді, до наметового табору резервістів, що беруть участь у тактичних навчаннях з територіальної оборони «Північна фортеця — 2018», з черговим концертом завітала творча делегація з Чернігова. Культурно-мистецький захід провів Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

23 Червня 2018 16:20навчання резервістів

Військові з інших областей вивчали досвід організації навчань територіальної оборони

У Чернігівській області завершився черговий день тактичних навчань з територіальної оборони «Північна фортеця — 2018». Сьогодні, 23 червня, з метою вивчення досвіду та особливостей організації зборів резервістів на полігон прибули військові комісари та керівники підрозділів ТО з усіх областей України.

Присутнім продемонстрували порядок дій влади, підрозділів ТО та Нацгвардії при захопленні обласної державної адміністрації умовними сепаратистами, обороні ділянки державного кордону, заняття резервістів з вогневої підготовки та протидії танковим військам ворога.

Проміжні результати проведення навчань

23 Червня 2018 14:16Подія

23 червня — вітання приймають держслужбовці

Цьогоріч державні службовці святкують не просто професійне свято, а сторічний ювілей утворення української державної служби.

Читати також: В Україні святкують 100-річчя держслужби

23 Червня 2018 10:22навчання резервістів

Новий день – нове випробування: резервісти відточують військову майстерність

На Чернігівщині тривають бригадні навчання резервістів 119-го батальйону територіальної оборони «Північна фортеця — 2018».

22 червня танкові бригади оперативного командування «Північ» провели тренування з подолання водних перешкод

23 Червня 2018 08:45

Україна житиме завдяки вашій мужності, відданості і доки ви бережете традиції служіння своєму народові - Президент бійцям Нацгвардії

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Запорізької області відвідав 9-й полк оперативного призначення Національної гвардії України. 

«Дивлячись сьогодні на вас, нащадків бойової слави українських лицарів, я розумію – Україна житиме завжди. Житиме завдяки вашій мужності й відданості. Житиме, доки передаватимуться від діда

22 Червня 2018 17:52Подія

На Чернігівщині реалізовуватимуться 18 проектів за кошти ДФРР

Міжвідомча комісія Мінрегіону з питань оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, засідала вчора, 21 червня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Чернігівську область на засіданні комісії представляла перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко.

17 областям погодили майже 280 проектів із обсягом фінансування близько 1,6 мільярда гривень. Як уже повідомлялося, умова Мінрегіону – проекти мають забезпечувати комплексний підхід до

22 Червня 2018 17:13Подія

Уляна Супрун говорила про реформу медичної галузі з керівниками області, головними лікарями та журналістами

Хід медичних перетворень на Чернігівщині та ключові питання реформування галузі медицини – теми для обговорень у ході робочого візиту в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун до Чернігівської області, який відбувся сьогодні, 22 червня.

З очільником профільного Міністерства зустрілися голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, начальник Управління хорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, керівники дотичних структурних

22 Червня 2018 14:26день скорботи

В Чернігові вшанували пам'ять жертв війни

Культурно-мистецькою меморіальною акцією «Кров людськая — не водиця» сьогодні, 22 червня, у Чернігові вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та всіх тих, хто віддав своє життя за перемогу над нацизмом.

До флеш-мобу, що відбувся біля П’ятницької церкви, долучилися заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, представники учнівської

<<<1 - 11 з 9563>>>