<<<1 - 11 з 8546>>>


23 Жовтня 2017 15:15сільське господарство

Сільгоспвиробників Чернігівщини знайомлять зі світовим досвідом боротьби з АЧС

Цього тижня в області проводяться кущові семінари-навчання щодо запобігання виникненню африканської чуми свиней.

Зокрема, сьогодні, 23 жовтня, відбувся семінар для керівників місцевих органів влади та суб’єктів

23 Жовтня 2017 12:34Благодійник року

Запрошуємо до участі у конкурсі «Благодійник року»

23 жовтня 2017 року стартує дев’ятий конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Традиційно він проводиться з метою поширення благодійницької діяльності, меценатства та волонтерства на Чернігівщині.

Організаційний комітет конкурсу протягом місяця — з 23 жовтня по 24 листопада 2017 року — збиратиме пропозиції щодо нагородження у таких номінаціях:

- «Благодійник року — всеукраїнська

23 Жовтня 2017 08:12штрихи до історії області

Організація системи органів влади на Чернігівщині у період панування комуністичного тоталітарного режиму

Комуністичний режим утворював та реорганізував органи влади в Україні для збереження та зміцнення свого панування, підкорення, пограбування та експлуатації населення, ліквідації результатів і досягнень Української революції 1917-1921 років.

17 квітня 1919 року І Чернігівський губернський з’їзд рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів обрав губернський виконком. Комітет відстежував політичний та економічний

23 Жовтня 2017 07:55

Український воїн є гарантом незалежності нашої держави - Президент

Президент Петро Порошенко наголошує, що українська армія повністю змінилась за три роки, а українські воїни є гарантами незалежності Української держави.

«Я хочу сказати, що українська армія кардинально змінилася. Ми маємо інше речове забезпечення, харчове забезпечення», - сказав Глава держави

20 Жовтня 2017 16:07тренувальні навчання

На Чернігівщині вчитимуть, як діяти у надзвичайних ситуаціях на вибухонебезпечних військових об’єктах

Наступного тижня в області плануються тренувальні навчання органів управління та сил цивільного захисту на випадок надзвичайної ситуації на арсеналі боєприпасів військової частини А-1479.

Стан підготовки та основні аспекти запланованого заходу обговорили учасники наради, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко сьогодні,

20 Жовтня 2017 15:00Надзвичайна ситуація

У Куликівському районі продовжуються заходи з ліквідації спалаху африканської чуми свиней

Через спалах африканської чуми свиней цього тижня в сільськогосподарському приватному господарстві «Колос» у селищі Куликівка знищують поголів’я свиней – загалом 3959 тварин.

До проведення невідкладних робіт залучено 25 фахівців та 10 одиниць техніки. Зокрема, від Управління ДСНС України в області – 14 представників особового

20 Жовтня 2017 14:17історія

Операція «Запад», або Як волинян депортували на Сибір 70 років тому

Цьогоріч 21 жовтня 2017 року виповнюється 70 років з часу проведення насильницької каральної операції проти українців Західної України під кодовою назвою «Запад» (Захід).

21 жовтня 1947 року було проведено примусове виселення населення до Сибіру. Основною метою операції була ліквідація патріотично настроєного населення та послаблення українського

20 Жовтня 2017 11:23подія

Сергій Сергієнко долучився до обговорення питань функціонування «Гетьманської столиці»

Учора, 19 жовтня, Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів нараду з актуальних питань діяльності Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

У заході взяли участь керівники Мінкультури, Фонду держмайна, Мінфіну, Мінекономрозвитку та Національного історико-культурного заповідника, а також заступник голови Чернігівської облдержадміністрації

20 Жовтня 2017 09:58медична реформа

Медична реформа: що зміниться з 2018 року

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я — перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині.

«Гроші йтимуть за пацієнтом»: людина звертається в медичний заклад до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

У 2018 році нова модель фінансування охорони здоров’я запроваджується
20 Жовтня 2017 09:52Подія

На Чернігівщині діятиме Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

Уряд ухвалив рішення  щодо створення Державного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Метою постанови КМУ є забезпечення реалізації єдиної державної політики з випробування, сертифікації, розробки та виробництва

20 Жовтня 2017 08:14Штрихи до історії області

Чернігівська губернія: створена царями, ліквідована більшовиками

Вперше поділ Московської держави на губернії відбувся за указом Петра І у 1708 році: встановлювалося вісім губерній, дві з яких — Київська і Азовська – займали частину території України. 1775 року за «Установлением о губернии», яке поширювалося на українські землі з 1781 року, Російську імперію було поділено на сорок одну губернію.

Губернії Катерини ІІ — це області, котрі створювались без врахування географічних та історичних особливостей. За основу було взято статистичний підхід — кількість населення.

Таким чином, історія Чернігівської губернії веде початок з 16 вересня 1781 року. При введенні губернського та повітового устрою на Чернігово-Сіверщині

<<<1 - 11 з 8546>>>