<<<1 - 11 з 9062>>>


23 Лютого 2018 14:25Подія

На Чернігівщині відкрили меморіальну дошку Номану Челебіджіхану

Непересічна подія відбулася вчора, 23 лютого, в Ічні: на залізничному вокзалі районного центру відкрили меморіальну дошку на честь національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки).

Чому саме в цьому містечку на Чернігівщині? Видатний кримськотатарський політичний і державний діяч, один із організаторів першого Курултаю (аналогу Центральної Ради), голова уряду проголошеної в 1917 році

23 Лютого 2018 10:39Подія

До Ніжина з привітаннями та робочими питаннями

Учора заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко з робочим візитом перебував у Ніжині.

Привід для відвідин приємний: річниця створення Спеціального авіаційного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також будівництво двох багатоповерхівок та басейну.

19 років тому почалася історія Спеціального авіаційного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій.  За час свого існування загін перетворився на потужну структуру, яка готова рятувати і надавати допомогу з повітря у будь-якій екстремальній ситуації: на

23 Лютого 2018 08:13

Глава держави вручив президентські премії молодим вченим

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» під час зустрічі з обдарованою молоддю та молодими вченими Президент Петро Порошенко вручив науковцям премії Президента України для молодих вчених України 2017 року, які було присуджено на підставі подання Комітету з Державних премій в галузі науки і техніки.

Глава держави вручив премії за 11 робіт 23 вченим. Серед відзначених проекти співробітників і кандидатів технічних наук Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», співробітників Національного авіаційного університету, співробітників, кандидатів технічних наук Харківського державного університету харчування

22 Лютого 2018 17:24Подія

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії

Громадське обговорення проекту Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року відбулося сьогодні, 22 лютого, в обласній державній адміністрації. Символічно, що дата заходу співпала з днем прийняття цього документу Кабінетом Міністрів України.

Представники Міністерства інфраструктури України, французькі експерти Проекту підтримки імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії України, за безпосередньої участі яких розроблявся документ, а також місцеві перевізники

22 Лютого 2018 15:57Подія

Розмова про трагічну минувшину, що формує майбутнє

Учора за «круглим столом» в обласній раді обговорювали результати досліджень Голодомору-геноциду в Україні 1932–1933 років, роль та місце Джеймса Мейса у поверненні Україні правди про цю трагічну сторінку історії.

Організатори: Сіверський центр післядипломної освіти, Український інститут національної пам`яті, Сіверський інститут регіональних досліджень, Фонд сприяння ініціативам газети «День», видання «Слово «Просвіти»

22 Лютого 2018 14:25Актуально

Усі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.

— Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир

22 Лютого 2018 09:48Актуально

Цього року пенсія військовим зросте в середньому на півтори тисячі гривень

Учора, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям. Документ розробило Міністерство соціальної політики на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Постанова

22 Лютого 2018 09:45Подія

Пріоритетність — якісні послуги дітям та сім’ям

 

Чергове засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей відбулося вчора, 21 лютого, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Романової.

Учасники заходу обговорили питання, що стосуються збору даних про становище дітей в області, моніторингу закладів інституційного догляду та виховання дітей, а також інвентаризації освітніх, медичних, реабілітаційних

22 Лютого 2018 09:31Подія

На Чернігівщині чекають канадських інвестицій

Підписанням Меморандуму про співробітництво між Чернігівською облдержадміністрацією та канадською компанією J4 Logistics Solutions Inc. завершилася зустріч, що відбулася вчора, 21 лютого, в облдержадміністрації.

Зустрічі, у якій взяли участь в.о. голови ОДА Сергій Сергієнко, в.о. першого заступника голови ОДА Юлія Свириденко, президент компанії Вільям Ганс Шмідт та представники будівельних організацій, навчальних

22 Лютого 2018 08:20Актуально

У 2017 році Чернігівщина збільшила об’єми експорту товарів та послуг

За статистичними даними, минулого року зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 132 країн світу.

У 2017 році експортовано продукції на 625 мільйонів доларів США. Це на 44% більше, ніж у 2016-му. При цьому імпорт дещо знизився — на 6%. На країни Європейського Союзу в експорті та імпорті товарів припадало відповідно 36% та 39%.

Варто зазначити, що значним попитом на

22 Лютого 2018 07:58

Президент представив нового Гендиректора ДК «Укроборонпром» Павла Букіна

Президент Петро Порошенко представив новопризначеного Генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Павла Букіна. До призначення Павло Букін займав посаду Генерального директора ДК «Укрспецекспорт».

Глава держави подякував колишньому керівнику «Укроборонпрому» Роману Романову за роботу. Він нагадав, що було сформовано наглядову раду концерну, яку очолив науковець Михайло Згуровський. І саме

<<<1 - 11 з 9062>>>