<<<1 - 11 з 10307>>>


08 Грудня 2018 11:42Подія

Ради регіонального розвитку в районах Чернігівщини: аналіз досягнень та конкретні завдання на найближчі три роки

Рада регіонального розвитку Чернігівської області, що днями відбулася в ОДА, дала старт проведенню відповідних рад у всіх районах Чернігівщини.

У п’ятницю, 7 грудня, голова облдержадміністрації Олександр Мисник взяв участь у Раді регіонального розвитку Носівського району. Цього ж дня аналогічні зібрання відбулися у Варвинському, Корюківському та Чернігівському районах.

Головний акцент: подальше впровадження децентралізаційних реформ, ефективний розвиток територій та забезпечення комфортних умов життя людей. Для цього кожний район та ОТГ мають розробити Перспективні плани розвитку громад на 2019-2021 роки. Ці документи мають стати дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток міст,

07 Грудня 2018 19:45Подія

Голова ОДА на Козелеччині: Надання якісних послуг для людей — показник добробуту громади

Незабаром підопічних у Козелецькому геріатричному пансіонаті стане більше: сьогодні тут відкрили психоневрологічне відділення на 55 ліжко-місць. Для закладу з більш ніж 70-річною історією подія має неабияке значення, адже ця частина будівлі була тривалий час «законсервована».

Участь у заході взяли голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник та голова Козелецької РДА Володимир Швед.

— Відкриття цього відділення є, безперечно, важливим кроком для розвитку та функціонування закладу. Надання якісних соціальних

07 Грудня 2018 17:42подія

Олександр Мисник: Головне — системне планування розвитку територій

При складанні планів перспективного розвитку територій одним з основних факторів є системний підхід до планування та визначення пріоритетів. Саме на цьому наголосив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник, виступаючи сьогодні, 7 грудня, перед присутніми на Раді регіонального розвитку Носівського району.

Тільки ініціатива на місцях зможе допомогти успішно завершити реформу децентралізації. Про це говорить і Глава держави. Потенціал України — це потенціал регіонів. Завдання — максимально його реалізувати.

Крім того, Олександр Мисник закликав в умовах військового стану запобігати провокаціям та намаганням дестабілізувати

07 Грудня 2018 16:32Події

На Чернігівщині відзначили журналістів, які пишуть про децентралізацію

У День місцевого самоврядування в обласній раді вперше відзначили кращі журналістські роботи про розвиток територіальних громад Чернігівщини, зокрема під час реалізації реформи децентралізації. Відповідний обласний конкурс проводився за підтримки облдержадміністрації.

Оцінювали роботи представники органів влади, громадськості та організацій, що сприяють розвитку громад. До слова,

07 Грудня 2018 15:50Подія

Патріарх Філарет у Чернігові: Після Собору ми будемо Православною Автокефальною Українською Церквою

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет перебував сьогодні у Чернігові. Десятий рік поспіль у Катерининській церкві Чернігова Патріарх служить урочисту Божественну літургію, присвячену відзначенню Дня святої великомучениці

07 Грудня 2018 10:01Місцеві бюджети

Місцеві бюджети області за 11 місяців поповнилися більш ніж на 5 мільярдів гривень

Як повідомили в Департаменті фінансів обласної державної адміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали майже 5,18 мільярда гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилися на 678,4 мільйона гривень, або на 15,1%. У тому числі до загального фонду надійшло понад 4,75 мільярда гривень, до спеціального – 423 мільйони.

Податку на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, за 11 місяців отримано 2,8 мільйона гривень – на 589,3 мільйона, або на 26,6% більше порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Бюджетні призначення звітного періоду за цим податком виконані на 100,6%.

Податку на нерухоме майно в частині плати за землю надійшло 619,2 мільйона

07 Грудня 2018 09:59актуально

У військових комісаріатах триває призов резервістів на навчальні збори

Про це днями під час брифінгу повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербіна.

Масштабні зборові заходи розпочалися 3 грудня. Підготовка резервістів та військовозобов’язаних протягом цього місяця проводитиметься як у складі бригад (терміном до 15 діб), так і в складі навчальних центрів

07 Грудня 2018 09:05Актуально

Стан доріг в області поліпшується

Протяжність доріг загального користування місцевого значення, які мали незадовільний стан, скоротилася в області на 39 %.

За інформацією Управління капітального будівництва облдержадміністрації, роботи з поточного середнього ремонту

06 Грудня 2018 18:19Подія

Носівська ОТГ: децентралізація — шлях до розвитку

Міський голова Носівки Володимир Ігнатченко поділився з учасниками засідання Ради регіонального розвитку досвідом, набутим протягом двох років роботи в умовах децентралізації.

Носівська об’єднана територіальна громада була створена у вересні 2016 року, вже у грудні там відбулися перші вибори. До складу ОТГ увійшли 18 населених пунктів, включаючи саме місто.

Вже за перший рік існування ОТГ її бюджет зріс по власних доходах у 2,8 разу — з 19,3 мільйона гривень до 55,2 мільйона. Очікувана цифра поточного року — 64,3 мільйона.

Крім того, майже 7 мільйонів гривень субвенції надійшло

06 Грудня 2018 17:20подія

Вдесяте відзначили благодійників області

Чернігівщина завжди могла похвалитися щиросердними людьми, які допомагали тим, хто цього найбільш потребує. Останні п’ять років на їх плечі лягло ще більше завдань. Однак, від цього кількість добрих справ не зменшилася.

Волонтери та меценати не залишилися осторонь, коли спіткало лихо Ічнянщину. В перші години після вибухів

06 Грудня 2018 17:07Подія

Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку

«Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

— Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною.

Цьогоріч саме з початкової ланки стартувало реформування

<<<1 - 11 з 10307>>>