<<<1 - 11 з 11681>>>


25 Лютого 2020 19:49

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Для госпіталізації осіб з підозрою

25 Лютого 2020 17:18

На Чернігівщині за 2 останні місяці припинено діяльність 19 гральних закладів

Між Чернігівською облдержадміністрацією та підрозділами Головного управління Національної поліції в області налагоджено оперативний обмін інформацією та відпрацьовано алгоритм співпраці у разі виявлення фактів незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. В цілодобовому режимі діють 5 мобільних груп з числа поліцейських обласного управління та одна мобільна група Чернігівського відділу Нацполіції.

Загалом, починаючи з 20 грудня минулого року, в результаті проведених перевірок в області припинено діяльність

25 Лютого 2020 16:20

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень

Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів сьогодні заступник голови ОДА Олександр Савченко.

Починаючи із 17 лютого, в області працюють чотири оперативні групи у складі фахівців структурних підрозділів фіскальної та податкової служб, Служби безпеки України та Нацполіції. За цей час

25 Лютого 2020 12:12

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Нагадаємо, це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

На сьогоднішній день за темпами підготовки лідирує Полтавська область, яка ще в минулому році стала пілотним проєктом медичної реформи, на другій позиції – Кіровоградська.

Чернігівщина

25 Лютого 2020 08:48

Уряд і усі відповідальні служби скоординовано працюють для забезпечення недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні

Уряд і усі відповідальні служби максимально мобілізовані та скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«В Україні працює національний оперативний штаб, який двічі на день збирає дані про захворювання людей. Також щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання інформації з досвіду інших країн стосовно

24 Лютого 2020 14:30

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest. Провели захід 22 лютого на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка за підтримки голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка.

Презентовані новинки юних винахідників

24 Лютого 2020 13:00

Завітайте на XVIIІ обласний ярмарок «Що може жінка»

 

Менш ніж за два тижні, 5-7 березня, відбудеться традиційний обласний ярмарок «Що може жінка». Офіційне відкриття — 5 березня об 11:00 годині у Чернігівському обласному молодіжному центрі. Чого очікувати цьогоріч, розповіли організатори заходу під час брифінгу в облдержадміністрації.

 

 

— Те, що ярмарок

24 Лютого 2020 10:40

Патріотизм та українська мова: як зміцнюють національну свідомість у Сновському районі

Наприкінці минулого тижня у Сновську під керівництвом заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. До заходу долучилися представники відповідних координаційних рад при Городнянській, Корюківській, Менській, Чернігівській райдержадміністраціях, родини загиблих на сході України бійців, громадськість.

24 Лютого 2020 09:51

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Основні завдання Департаменту – забезпечення реалізації державної політики у сфері культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, музейної справи, державної мовної політики, туризму, у молодіжній сфері, у сфері національно-патріотичного

24 Лютого 2020 09:09

Сучасні приймально-діагностичні відділення відчутно поліпшать якість медичного обслуговування в області — голова ОДА Андрій Прокопенко

Дев’ять опорних лікарень Чернігівщини отримають по сім мільйонів гривень з державного бюджету на реконструкцію приймально-діагностичних відділень.

Про те, як раціонально та в обумовлені терміни освоїти ці кошти, говорили наприкінці минулого тижня на нараді, яку голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів з керівниками опорних медзакладів.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України в Чернігівській області визначено опорними Чернігівську обласну та другу міську лікарні, Бахмацьку, Бобровицьку, Козелецьку, Новгород-Сіверську та Корюківську ЦРЛ, а також міські лікарні у Ніжині та Прилуках.

Обирали їх за певними критеріями, серед яких — доступність для

24 Лютого 2020 08:04

Увага! Відсьогодні в області погіршилися погодні умови

У Чернігові та області з 24 лютого ускладнилися погодні умови. Опади у вигляді мокрого снігу з дощем можуть спричинити ожеледицю, тим самим ускладнити рух на автошляхах. 

Водіям потрібно бути особливо уважними та обережними за кермом, суворо дотримуватися правил безпеки: обирати безпечну швидкість руху, тримати дистанцію з іншими транспортними засобами, обов’язково знижувати швидкість перед населеними пунктами, пішохідними переходами.

Недопустимі різке гальмування та ризиковані маневри. Необхідно пам’ятати: гальмівний шлях

<<<1 - 11 з 11681>>>