<<<1 - 11 з 11401>>>


06 Грудня 2019 10:00

Розмір пенсії зріс більш ніж для 163 тисяч пенсіонерів області

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня цього року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, збільшився з 1564 до 1638 гривень.

Відтак, з 1 грудня перераховані пенсії:

– особам, які отримують мінімальні пенсії (+74 гривні), максимальні (+740 гривен);

– почесним донорам;

– особам,

06 Грудня 2019 08:00

Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей

05 Грудня 2019 19:59

Відзначили переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформи децентралізації

Вже другий рік поспіль напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні у Чернігівській обласній раді підбили підсумки обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Цьогоріч володарів премії та дипломів переможців — дев’ятеро.

Загалом на розсуд журі, яке згуртувало професійних журналістів, депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради, представників ОДА та громадськості, надійшло

05 Грудня 2019 17:12

Головний пріоритет – виховання дітей у сім’ях

В Україні інтернатні заклади будуть реформовані за європейськими стандартами. Діти мають виховуватися в сім’ях. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Чернігівщину на заході представляли заступник голови ОДА Наталія Романова, керівники Департаменту соціального захисту населення, Управління освіти і науки, Служби у справах дітей облдержадміністрації.

«Уряд надаватиме пріоритет сімейним формам виховання та максимально створюватиме умови

05 Грудня 2019 15:59

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили сьогодні члени обласної архітектурно-містобудівної ради. Головував на засіданні начальник Управління містобудування та архітектури Чернігівської ОДА Олександр Дмитрюк.

Схвальне рішення отримав і детальний план території земельної ділянки площею 0,2 гектара в межах Парафіївки,

05 Грудня 2019 12:16

Як у громадах області реалізуються інфраструктурні проєкти

Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА перевіряє стан впровадження інфраструктурних проєктів. Директор Департаменту Олександра Хомик днями ознайомилася з ходом будівельних робіт у декількох населених пунктах області.

У Корюківці триває реконструкція загальноосвітньої школи № 1. Цьогоріч з Державного фонду регіонального розвитку на це виділено 18 мільйонів гривень. Наразі майже завершені роботи з утеплення, а також заміни покриття, зовнішніх вікон та дверей.

04 Грудня 2019 17:09

Андрій Прокопенко: «Сильна армія – гарант стабільності та безпеки держави»

Сьогодні, 4 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України у Чернігові відбулись урочистості з нагоди цього свята.

Керівники області та міста, військовослужбовці та волонтери, представники трудових колективів та громадських організацій на знак глибокої поваги до подвигу захисників України поклали квіти до Братської могили та меморіалу загиблим учасникам АТО, вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

— Міць Збройних Сил України — сильні духом військовослужбовці, які щодня демонструють нам свій патріотизм та звитягу. З початку збройної агресії Росії на Сході понад 13 тисяч жителів Чернігівщини поповнили лави підрозділів ЗСУ, більшість із них добровільно стала на захист України, — зазначив голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко під час урочистих зборів.

04 Грудня 2019 17:00

На Чернігівщині працюватимуть три центри підтримки підприємництва

Сьогодні на базі центрів надання адміністративних послуг Чернігова та Ніжина відкрили центри підтримки підприємництва. Ще один запрацює завтра у Козельці. До цих інформаційних пунктів за безкоштовними консультаціями можуть звертатися підприємці, які хочуть розширити власну справу, та майбутні

04 Грудня 2019 14:17

Андрій Прокопенко: «Ми зацікавлені у міжнародній співпраці та залученні іноземних інвестицій»

Делегація Міжнародного Трейд-клубу в Україні відвідала вчора, 3 грудня, Чернігів. Клуб, за словами голови делегації, першого секретаря Посольства Словаччини в Україні Соні Крайчевої, об’єднує зараз представників близько 40 країн світу. Його мета – розповісти іноземним бізнесменам про економічний потенціал України. Це дозволяє налагодити нові ділові контакти та залучити в країну закордонні інвестиції.

Іноземних гостей у Чернігові вітали голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

— Чернігівщина посідає шосту сходинку в Україні за рейтингом Regional Doing Business. Ми відкриті

04 Грудня 2019 10:00

Заборгованість перед чорнобильцями погашено

Для погашення заборгованості із компенсаційних виплат, яка виникла перед чорнобильцями, внесено зміни до держбюджету 2019 року: кошти збільшені на 354,5 мільйона гривень. Вони передбачені для виплати грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування, а також доплати за роботу в зоні відчуження, допомогу по тимчасовій

04 Грудня 2019 09:00

Володимир Зеленський: Всі закони, що ухвалюються, повинні враховувати потреби людей з інвалідністю

Президент України Володимир Зеленський у Міжнародний день людей з інвалідністю підписав указ «Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю».

Глава держави підписав документ під час зустрічі з представниками громадянського суспільства, які опікуються правами осіб з інвалідністю. Зустріч відбулася в Офісі Президента.

За словами Володимира Зеленського, це перший документ, який повністю присвячений питанням людей з інвалідністю. «Він стосується соціального захисту людей з інвалідністю, покращення їхнього доступу до медицини, освіти, праці, до об’єктів

<<<1 - 11 з 11401>>>