<<<1 - 11 з 7983>>>


29 Травня 2017 20:44Конкурс

Кращі рукописи авторів Чернігівщини будуть видані коштом обласного бюджету

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА оголошує обласний конкурс рукописів місцевих авторів у рамках Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Прийом творів на конкурс триває до 3 липня.

Рукописи, визнані кращими, будуть включені до видавничого плану на 2017 рік та випущені в світ без жодної оплати з боку авторів. Очікується, що їх наклад складатиме від 200 примірників. Видані книги по тому будуть передані до бібліотек та навчальних закладів області задля задоволення

29 Травня 2017 16:40Подія

Діти — у фокусі уваги органів влади та громадськості

Як діяти в інтересах дітей, забезпечити право дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування дітей, на сімейне виховання, дати можливість дітям з особливими потребами інтегруватися в суспільство, попередити підліткову агресію — про це говорили сьогодні, 29 травня, на прес-брифінгу в ОДА представники влади та інститутів громадянського суспільства.

Начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько зауважила, що останнім часом прийнято ряд законодавчих ініціатив, спрямованих на удосконалення системи забезпечення прав дитини. Зокрема, запроваджено нову форму підтримки сімей та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, — патронат над дитиною, відтепер нормативно передбачено

29 Травня 2017 16:39сільське господарство

Аграрії Чернігівщини завершили основний посів ярини

Сільськогосподарські підприємства 9 районів області завершили посівну кампанію з перевищенням запланованих обсягів. Більше, ніж прогнозували, посіяли в Куликівському (118 %), Сновському (116 %), Новгород-Сіверському (114 %), Городнянському (106 %), Коропському (105 %), Ріпкинському (103 %), Ічнянському (102 %), Корюківському (102 %) та Варвинському (101 %) районах. На 100 % виконали плани посіву ярини на Ніжинщині та Козелеччині.

Загалом аграрії Чернігівщини посіяли майже 870 тисяч гектарів ярих культур, або 98 %. Це на 43 тисячі гектарів більше проти відповідного періоду минулого року. Зокрема, зернових культур посіяно 446 тисяч гектарів (98 %).

Сільгоспвиробники області повністю виконали прогнозовані показники

29 Травня 2017 11:58Актуально

Чернігівська область демонструє позитивну динаміку експортних поставок

За результатами січня-березня цього року зовнішній товарообіг підприємств Чернігівщини із закордонними партнерами на 26,6% перевищив показники аналогічного періоду 2016 року і склав 233,1 мільйона доларів США. Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами 106 країн світу.

При цьому експортні поставки збільшилися в 1,5 разу — до 133,1 мільйона доларів США. Це, в першу чергу, зумовлено зростанням у 3 рази експорту зернових культур, які сформували 40,2% експорту області. У 5,4 разу також збільшилися поставки за кордон насіння і плодів олійних

29 Травня 2017 10:12Подія

Робота щодо випуску книг місцевих авторів триває

Із 29 травня до 3 липня триватиме прийом рукописів, які претендуватимуть на друк коштом обласного бюджету у 2017 році. На реалізацію цього заходу передбачено 200 тисяч гривень проти 100 тисяч у 2016-му. Про це повідомили минулого тижня під час засідання комісії з питань підтримки місцевого книговидання, яке провів директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

29 Травня 2017 08:16Подія

Змагання літераторів: оголошено переможців конкурсу «Книга року — 2016»

Чернігівська міська центральна бібліотека імені М. Коцюбинського вже вкотре зібрала в своєму залі творців і шанувальників книг з усіх куточків Чернігівщини. 26 травня відбулась традиційна офіційна церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Книга року — 2016».

Довідково. Літературний конкурс «Книга року» організований у 1999 році з метою підтримки українських письменників, науковців, краєзнавців і видавців та популяризації їхньої творчості серед громадськості міста. Організаторами

29 Травня 2017 07:59Подія

Одна з найпотужніших аграрних компаній України відзначила свій день народження на Чернігівщині

—  Коли ми на державному рівні говоримо про високі показники аграрного сектору, то завжди маємо пам'ятати, що все це — завдяки роботі кожного у сфері сільського господарства, — наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова, вітаючи з десятиріччям аграрну компанію «ІМК».

Довідково: ІМК (Інновації. Менеджмент.Команда) є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні. Напрямки діяльності: виробництво та зберігання сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця,

29 Травня 2017 07:51

«Велика Сімка» має можливість чітко відповісти агресору - Президент

Президент Петро Порошенко закликав лідерів «Великої Сімки» згадати історію, проявити мудрість і далекоглядність та не дати Москві жодних шансів на продовження своєї агресивної політики по відношенню до України.  «Історія вчить нас, що умиротворення не працює», - пише Президент Петро Порошенко у колонці видання Politico.

«Сьогодні

29 Травня 2017 07:02Подія

Українські прикордонники відзначили професійне свято

Щоденна робота військовослужбовців Чернігівського прикордонного загону – затримання незаконних мігрантів і злочинців, яких шукає Інтерпол, вилучення зброї, боєприпасів і наркотичних речовин, виявлення фальшивих документів. Ділянка, що охороняється, має протяжність 459 кілометрів, із них 224 кілометри – межа між Україною і державою-агресором. Як відзначали День прикордонника у Чернігові – далі у матеріалі.

Стрілянина та вибухи у центрі Чернігова, люди у формі затримують злочинця. Це – не новина із рубрики «Кримінальна хроніка». Це – «зелені берети» відзначають професійне свято. Офіційно його святкують 28 травня, у Чернігові ж принагідні заходи відбулися напередодні, у п’ятницю 26-го.На Красній площі

26 Травня 2017 16:48актуально

Чернігівська ОДА в десятці кращих у рейтингу відкритості органів влади по ProZorro

На основі відкритих даних ProZorro експерти громадської організації «Платформа Громадський Контроль» у рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадянської довіри» склали всеукраїнський рейтинг відкритості органів влади в частині проведення публічних закупівель в електронній системі ProZorro.

Даний аналіз здійснено по перших 100 замовниках серед центральних і місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, які провели максимальну кількість торгів.

За результатами проведеного моніторингу Чернігівська обласна державна адміністрація у березні 2017 року посіла 10 місце.

Всього

26 Травня 2017 16:40Подія

Школи Чернігівщини відпускають своїх випускників у доросле життя

«Останній дзвоник» пролунав сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах області. Він сповістив про закінчення 2016-2017 навчального року. Особливо урочистим і хвилюючим це свято стало для випускників шкіл, їхніх викладачів та батьків.

Цього навчального року на Чернігівщині 8227 випускників-дев’ятикласників. 510 з них претендують на отримання свідоцтва з відзнакою.

Закінчують школу 5765 випускників 11 класів, серед яких 79 претендентів на срібну медаль «За досягнення

<<<1 - 11 з 7983>>>