<<<1 - 11 з 7703>>>


29 Березня 2017 07:58

Президент провів зустріч з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном

Президент Петро Порошенко провів зустріч з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном.

Глава держави подякував Девіду Кемерону за активну й тверду позицію на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.  

Президент також високо оцінив фінансову та експертну допомогу Великої Британії у впровадженні реформ, тренуванні Збройних Сил України та полегшенні гуманітарної ситуації в нашій країні.

Сторони обговорили питання протидії

28 Березня 2017 17:20Подія

Внесено зміни до обласних автосполучень

Змінено розклад руху кількох автобусних маршрутів, визначено нові рейси та один – тимчасово закрито. Деякі інші питання перевезень потребують додаткового доопрацювання. Рішення про це прийняли сьогодні, 28 березня, на черговому засіданні Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Захід провів голова ради, заступник директора Департаменту економічного розвитку – начальник управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку Сергій Меженний.

Відтепер автобусний рейс Бахмач – Красилівка тимчасово припиняє виїзд у вівторок та п’ятницю.

У Ріпкинському районі, з урахуванням побажань

28 Березня 2017 11:59Історія

100 років тому Михайло Грушевський уперше головував на засіданні Центральної Ради

28 (15) березня 1917 року відбулося засідання Української Центральної Ради, на якому вперше головував Михайло Грушевський.

Напередодні, 23(10) березня, перед його поверненням із заслання Центральна Рада ухвалила, «щоб президіум Ради привітав п. Грушевського, коли він приїде до Києва». На наступному зібранні 25(12) березня завдання уточнили: «Президіум УЦР повинен привітати М. С. Грушевського в його помешканні, а потім запросити його на збори Центральної ради».

Михайло Грушевський прибув до Києва 26(13)-го, однак заплановане привітання не

28 Березня 2017 11:45Подія

Як розвивати туризм на Чернігівщині: напрацювання інструментаріїв

Днями на базі спа-готелю «ШишкіNN» відбувся виїзний дводенний командно-комунікативний тренінг-семінар «Формування туристичного активу Чернігівської області». Концептуальне навчання єдиною командою пройшли представники бізнесу, влади та громадські активісти – ті, хто зацікавлені у розвитку Чернігівщини як території,

28 Березня 2017 10:18подія

Про сучасні моделі амбулаторного лікування та новітній протитуберкульозний препарат – на брифінгу в облдержадміністрації

Щороку 24 березня у Всесвітній день боротьби з туберкульозом люди з усього світу демонструють свою підтримку хворим на цю недугу та акцентують увагу на її соціально-політичній складовій.

Серед країн Східної Європи Україна є регіоном з високим рівнем захворюваності на туберкульоз. І хоча у 2016 році показники знизилися на 2,2%, проте на тлі

28 Березня 2017 07:58

Високо цінуємо єдність країн «Великої сімки» у підтримці України на шляху реформ та протидії російській агресії - Президент під час зустрічі з послами «Великої сімки» та Євросоюзу

Президент Петро Порошенко провів першу зустріч з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу в рамках головування Італії у цьому впливовому об’єднанні.

Глава держави високо оцінив солідарність та єдність країн «Великої сімки» з Україною у забезпеченні підтримки впровадженню внутрішніх реформ та

27 Березня 2017 17:35подія

Право на пільгове оподаткування отримало підприємство, на якому працюють особи з інвалідністю

Ніжинське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих отримало право на пільгове оподаткування строком на один рік.

Таке рішення прийнято сьогодні, 27 березня, на засіданні комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зібрання провела голова комісії, заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова.

На підприємстві понад 70% працівників – особи з інвалідністю, причому для них – це основне місце роботи. Минулого року місячна оплата праці таких робітників перевищувала розмір мінімальної заробітної плати.

Щоб залишатися конкурентоспроможним, підприємство планує оптимізувати ціну продажу

27 Березня 2017 17:34подія

Святкування Міжнародного професійного свята майстрів сцени у Чернігові

У всьому світі сьогодні, 27 березня, відзначають Міжнародний день театру. З професійним святом майстрів сцени Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка привітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко.

– Нехай ваша робота приносить вам задоволення і винагороду повними залами та любов’ю публіки. Бажаю творчих звершень, створення і впровадження нових ідей, – звернувся до присутніх Валентин Мельничук.

– Минулого року, завдяки наполегливій праці, ви заявили про себе всій Україні. Зараз наша мета, щоб про нас почули в Європі, а потім – і у всьому світі. Я впевнений,

27 Березня 2017 17:25Подія

Про ЗНО не дасть забути мобільний

17 березня закінчилася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року. Про підсумки реєстрації на Чернігівщині та цьогорічні нововведення повідомила сьогодні, 27 березня, під час брифінгу директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

Нагадаємо, що кожний зареєстрований учасник має право скласти тести не більш як з чотирьох навчальних предметів. Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

27 Березня 2017 17:10сільське господарство

Аграрії Чернігівщини розпочали посівну кампанію

У сільгосппідприємствах області тривають весняно-польові роботи.  

Аби отримати гарний врожай, аграрії проводять підживлення озимини та підготовку посівних площ під ярину.

Наразі вже підживлено 182 тисячі гектарів (82 %) озимих зернових культур. Серед них – більше 163 тисяч гектарів пшениці (85 %), біля 19 тисяч гектарів жита (62 %) та 300 гектарів ячменю (47 %).

Також підживлено майже 27 тисяч гектарів (91 %) озимого ріпаку.

Крім того, підготовлено понад 8 % прогнозованих

27 Березня 2017 15:09подія

До столичних колег за досвідом. Школа молодого журналіста знову на виїзді

Окрім прес-релізів, які є важливими помічниками журналістів, медійникам важливо вміти працювати із інформаційними платформами. Брифінги та прес-конференції — чи не найкращий спосіб поставити будь-яке запитання будь-якому спікеру.

З тим, як працює один з найбільших майданчиків комунікації — Український кризовий медіа-центр — днями ознайомилися учасники «Школи молодого журналіста».

Як зазначила керівниця прес-центру УКМЦ Олена Сипченко, організацію за 48 годин створила група ентузіастів-однодумців у буремні часи Революції Гідності. За перші 8 місяців центр провів 945 брифінгів та 6 подій за кордоном

Довідково: УКМЦ не фінансується жодною політичною силою та є виключно громадським проектом, що підтримується міжнародними донорами. Кожна прес-подія

<<<1 - 11 з 7703>>>