<<<1 - 11 з 11670>>>


23 Лютого 2020 10:10

У Чернігівській ОДА напрацювали план дій для подальшого розвитку Остерської лікарні

Під час робочої поїздки на Чернігівщину 20 лютого до Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука звернулись жителі Остра Козелецького району. Їх хвилює питання роботи міської лікарні та забезпечення якісними медичними послугами.

У той же день разом з представниками громади Остерську міську лікарню відвідав голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, щоб особисто ознайомитися з роботою цього медичного закладу.

У п'ятницю, 21 лютого, він

22 Лютого 2020 15:23

Андрій Прокопенко разом з громадою Чернігівщини віддав данину пам’яті подвигу Героїв Дебальцевого

Сьогодні, 22 лютого, у Чернігові відбулися меморіальні заходи до Дня Героїв Дебальцевого.

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з військовослужбовцями, родинами загиблих бійців, представниками органів влади та громадськості поклав квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС. Вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

В обласному центрі фестивалів та концертних програм відбулася мистецька акція «День вшанування Героїв Дебальцевого».

П’ять років тому у запеклих боях за Дебальцеве ворогам протистояли мужні, відважні, із

21 Лютого 2020 17:46

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

У Чернігівській облдержадміністрації сьогодні, 21 лютого, відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

Були розглянуті проєкти генеральних планів селища Талалаївка, сіл Журавка Варвинського району, Грем`яч Новгород-Сіверського, Степанівське Талалаївського, а також детальних планів двох земельних ділянок села Кладьківка Куликівського району.

Наразі 119 із 1510 населених пунктів Чернігівщини вже мають нові затверджені генеральні плани. Документ дає громадам основу на законних засадах формувати стратегію розвитку власних територій – планування, забудову, прокладку інженерних комунікацій, розміщення промислових потужностей, сільськогосподарських угідь тощо.

Ще на стадії

21 Лютого 2020 16:56

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку «Вдовині села Чернігівщини»

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. Сьогодні, 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

Дуже слушно, що зараз зростає цікавість до того, як живуть чернігівські села. Адже зачасту, особливо в містах, люди забувають, звідки йде наше коріння, – зауважила

21 Лютого 2020 13:11

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

Сьогодні, 21 лютого, заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

— Ви всі є носіями своїх національних традицій та культур, підтримуєте і розвиваєте свою культурно-етнічну самобутність. Але я впевнений, що ідентифікуєте себе як єдиний український

21 Лютого 2020 09:07

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

Учора, 20 лютого, відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері. Зокрема, відвідав Горбачівське лісництво Державного підприємства Остерське лісове господарство, де ознайомився з процесом чіпування дерев та перевірив практичне застосування електронного обліку деревини в лісовій промисловості.

Також Олексій Гончарук провів нараду з керівниками лісогосподарських підприємств

20 Лютого 2020 20:16

Прем’єр-міністр разом з очільниками Чернігівської ОДА та Держлісагенства перевірили застосування на практиці електронного обліку деревини

Сьогодні, 20 лютого, під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким та головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Відвідали Горбачівську лісозаготівельну дільницю Державного підприємства Остерське лісове господарство. Тут про електронний облік знають все, маркують вправно. Вважають – це правильне рішення.

Завдяки електронному обліку фіксується реальний об’єм заготівлі, є чіткий контроль руху всієї сировини.

20 Лютого 2020 18:30

Звернення Президента України з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дорогі українці!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за європейський вибір нашого народу, демократичні цінності, можливість жити гідно та будувати краще майбутнє.

Цей день – данина жертовності, героїзму, мужності та патріотизму.

Це символ незламності та джерело натхнення для українських воїнів, які нині захищають Україну.

Закликаю весь український народ до єдності у цей сповнений викликів для нашої держави час.

Водночас хочу запевнити, що курс держави

20 Лютого 2020 18:25

«Герої не вмирають! Україна пам’ятає»

Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, у Чернігові стартував всеукраїнський марафон, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та пам’яті Героя України Василя Сліпака. Мистецький захід відбувся в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за підтримки Чернігівської ОДА. Ініціатор проєкту — громадська

20 Лютого 2020 17:33

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади. Вони вшанували подвиг учасників Революції Гідності, а також обговорили практичні кроки щодо увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині.

Про заходи, що вже здійснені, розповів

20 Лютого 2020 17:12

Маємо надати людям з інвалідністю максимум можливостей для творчої самореалізації — заступник голови ОДА Наталія Романова

Координаційна рада у справах осіб з інвалідністю на своєму сьогоднішньому засіданні розглянула перспективи проведення першого Міжнародного фестивалю творчості дітей з обмеженими фізичними можливостями на території туристично-рекреаційного комплексу «Голубі озера».

Запропонував організувати такий захід директор благодійного фонду імені Софії Русової Іван Чаус. Він зазначив, що ідея виникла ще минулого року, вже розроблено певну концепцію фестивалю, а от назви, логотипу та інших атрибутів він ще не має. Тож незабаром

<<<1 - 11 з 11670>>>