<<<1 - 11 з 10062>>>


22 Жовтня 2018 17:42Ічнянщина

Ситуація в зоні надзвичайної ситуації на Ічнянщині контрольована

У постраждалих населених пунктах Ічнянського району тривають роботи з відновлення пошкоджених внаслідок вибухів будинків. За оперативною інформацією, кількість відремонтованих споруд зросла до 122. Зокрема, сьогодні проводилися будівельні роботи у селах Августівка та Дружба, у тому числі із залученням бригад ДСНС.

Ічнянщина продовжує отримувати допомогу. Так, до районного центру сьогодні

22 Жовтня 2018 15:00

Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ

Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей.

«Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», - зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.

Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах» щодо цього рішення.

22 Жовтня 2018 14:02Актуально

Чому зросла ціна на газ

Це вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися. Україна має повертати борги за кредити, взяті у 2006-2013 роках. За наступні п’ять років треба віддати більше 30 мільярдів доларів.

Нинішній Уряд уже розпочав знижувати боргове навантаження – вперше за останні роки відсоток боргу до ВВП у доларовому виразі зменшився. А нещодавно прийнята стратегія передбачає конкретні кроки щодо досягнення фінансової незалежності України.

Проте наразі країні конче потрібна співпраця з Міжнародним валютним фондом, щоб не опинитися на межі банкротства. Переговори з МВФ були складними. Кредитори висували вимогу прирівняти ціни на

22 Жовтня 2018 13:32Подія

У Козельці оголошено карантин з АЧС

Днями у приватному господарстві селища Козелець зафіксували випадок африканської чуми свиней: із 12 утримуваних голів свиней двоє захворіли та померли. Діагноз підтверджений у Державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у Києві за результатами дослідження патологічного матеріалу.

Для проведення епізоотичного розслідування та вжиття заходів щодо недопущення розповсюдження збудника АЧС створена профільна комісія при Козелецькій райдержадміністрації.

На місці події працюють ветеринарні фахівці. Ліквідація спалаху триває згідно із затвердженим планом. Ситуація повністю контрольована, запевняють

22 Жовтня 2018 11:40Ічнянщина

На Ічнянщині постраждалі населені пункти поступово відновлюються (оновлена інформація)

На постраждалій через вибухи на військовому арсеналі  території вже обстежено 8914 об'єктів. Виявлено, що пошкоджені 264 будинки, квартири та інші капітальні споруди у 24 селах та місті Ічня. Як повідомлялося раніше, 4 будинки в Августівці повністю зруйновані.

Наразі працюють 8 ремонтних бригад, силами яких вже відновлені 102 будівлі (в Ічнянському районі: в Ічні – 29, Августівці – 28, Дзюбівці – 11, Воронівці 8, Лучківці – 4 Монастирищі та Тишківці – по 3, Грабові та Хаєнках – по 2, Бурімці, Ольшані, Гмирянці, Городні, Гужівці, Заудайці, Коршаках та Сезьках – по 1; у Прилуцькому районі: в Колісниках – 2, Обичеві та Лісових Сорочинцях – по 1).

Системи

22 Жовтня 2018 09:58Актуально

Сім основних змін у програмі житлових субсидій

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення державної допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в постанову № 329.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої

22 Жовтня 2018 09:48Актуально

Які дороги Чернігівщини ремонтують за державний кошт

У поточному році нове дорожнє покриття облаштовано на 12 ділянках (загальна протяжність 43 км) траси М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. У більшості застосовувалися технології гарячий ресайклінг та мультимак.

На ці потреби з державного бюджету передбачено 280 мільйонів гривень.

 

 

 

7,5 кілометра нового покриття з’явилося

22 Жовтня 2018 09:06Ічнянщина

Діти з Ічнянщини відпочиватимуть у санаторії Миколаївщини

33 дошкільнят з постраждалих територій Ічнянського району оздоровлюватимуться в місті Миколаєві. Днями у супроводі батьків малеча виїхала до санаторію "Інгул".

19 дітей з групи — жителі одного з найбільш вражених вибухами на військових складах населеного пункту — селища Дружба.

— Чернігівська облдержадміністрація

22 Жовтня 2018 07:58

Президент привітав Патріарха Філарета з 23-річчям інтронізації

Президент Петро Порошенко зустрівся з архієреями Української Православної Церкви Київського Патріархату і привітав Патріарха УПЦ КП Філарета з 23-ю річницею його інтронізації.

Зустріч відбулася в резиденції Патріархії Української Православної церкви Київського Патріархату в Києві.

Глава держави подякував Патріарху Філарету за багаторічну

20 Жовтня 2018 16:03Ічнянщина

На Ічнянщині майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів

Представник ДСНС, заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Василь Сніцар повідомив: всього забруднена боєприпасами територія становить 72 395 га, наразі очищено 69 282 га, або 95,7%. Повністю очищені населені пункти, піротехніки перейшли до очищення 5-ти кілометрової, а подекуди і 3-х кілометрової зони навколо складів.

Це було сказано сьогодні в Ічні під час чергового засідання оперативного

19 Жовтня 2018 16:52Актуально

В Україні 30 тисяч родин отримали «пакунок малюка»

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин, у яких народжуються діти, запроваджено з 1 вересня. «Пакунок» — це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, у якому є найнеобхідніші для малюка речі. На сьогодні така допомога надається у 23 регіонах. Зокрема, на Чернігівщині управління соціального захисту видали 550 «пакунків малюка», всього ж на цей рік заплановано 2405 одиниць.

Як отримати «пакунок малюка»?

«Пакунок» надається всім

<<<1 - 11 з 10062>>>