<<<1 - 11 з 9531>>>


19 Червня 2018 17:00Подія

Білоруські Куропати: трагедія національного масштабу

Сотні тисяч мирних людей були вбиті у лісовому урочищі Куропати в 30-ті роки XX століття, що неподалік від Мінська (Республіка Білорусь). Десять років сюди привозили так званих «ворогів» на розстріл. За різними підрахунками, кількість жертв — від 30 до 300 тисяч осіб.

Деталі про цей страшний злочин (вшанування пам’яті жертв політичних репресій, територію поховань у Куропатах та проведені

19 Червня 2018 12:24Співпраця з громадськістю

Влада та громадськість закріпили на папері свої наміри про співпрацю у сфері культурно-просвітницької діяльності

Угоду про партнерську співпрацю між Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації і Громадською організацією «Українська Ініціатива» підписали їх очільники – директор Департаменту Олександр Левочко та голова правління ГО Юрій Косенко сьогодні, 19 червня.

Сторони домовилися про поглиблення співпраці у сфері культурно-просвітницької діяльності, зокрема, національно-патріотичного спрямування; проведенні спільних акцій з ушанування пам’яті борців за незалежність України; протидії російській агресії.

Ще один напрям – міжнародна співпраця,

19 Червня 2018 12:10Актуально

Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому

19 Червня 2018 11:55Подія

«Вересаєве свято» — продовження кращих традицій українського кобзарства

Понад 200 бандуристів з усієї України минулими вихідними взяли участь у VII Всеукраїнському фестивалі кобзарського мистецтва «Вересаєве свято», що традиційно проходить у Сокиринцях на Срібнянщині. Тут знайшов свій останній прихисток та вічний спокій уродженець Чернігівської землі, знаний в усьому світі сліпий музикант Остап Вересай.

Цьогоріч участь у культурно-мистецькому заході взяли голова

19 Червня 2018 11:29навчання резервістів

На Чернігівщині тривають військові збори резервістів

На одному з військових полігонів області продовжується тактичне навчання з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018».

Вчора, 18 червня, резервісти 119-ї БТРО відпрацьовували збирання автомата, стрільби, метання гранати, розмінування території, правила надання медичної допомоги, дії при нападі на автоколону.

 

 

 

 

Також учасники зборів вчились користуватися спецодягом для захисту від зброї масового ураження, відпрацьовували процедуру зупинки, огляду автомобіля, застосування сили та вогнепальної зброї

19 Червня 2018 09:35Актуально

Доходи місцевих бюджетів в результаті децентралізації зросли майже на чверть — дані моніторингу Мінрегіону

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перспективні плани формування територій громад, затверджені урядом, покривають 76% території країни. Черговий щомісячний моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування демонструє, у чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються

19 Червня 2018 08:10.

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ у державі

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі

18 Червня 2018 11:59сільське господарство

Сільгосппідприємства Чернігівщини завершили основний посів ярини

Площі, засіяні зерновою кукурудзою, вперше перетнули позначку 400 тисяч гектарів – цією культурою засіяно 405 тисяч гектарів (106 % до прогнозу). Це на 21 тисячу гектарів більше, ніж минулоріч. Крім того, на 10 тисяч гектарів збільшено площу під ранніми ярими зерновими (ячменем, вівсом, пшеницею та горохом), яких посіяно 72 тисячі гектарів (116 %).

У групі технічних культур на 5 тисяч гектарів розширені площі під соняшником та кользою (ярим ріпаком), на 8 тисяч гектарів – під озимим ріпаком. При цьому майже на 6 тисяч гектарів зменшені обсяги вирощування сої.

Загалом, за попередніми даними, агроформуваннями області посіяно близько 950 тисяч гектарів ярини, що на 17 тисяч

18 Червня 2018 09:22Актуально

Чернігівщина - регіон з найнижчим рівнем інфляції у травні поточного року

Показник рівня інфляції в травні 2018 року в області становив 99,5 % (Україна – 100,0 %) і був найнижчим серед регіонів України, завдяки чому Чернігівщина посіла 1 місце за мінімальним рівнем (з початку 2018 року – 8-9 місце).

На споживчому ринку області в травні поточного року ціни зменшилися: серед продовольчих товарів - на макаронні вироби, молоко, сир та м’який сир (творог),

18 Червня 2018 08:30

На Чернігівщині розпочалось тактичне навчання з територіальної оборони «Північна фортеця»

Головна відмінність цього навчання в тому, що вперше в історії України навчання проводиться відразу повним складом бригади територіальної оборони.

Під час навчань будуть відпрацьовані питання застосування підрозділів територіальної оборони за основними завданнями: прикриття ділянки державного

18 Червня 2018 08:21

Робитиму все можливе, щоб антикорупційний суд запрацював до кінця 2018 року-Глава держави

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам наголосив, що якнайшвидший початок роботи антикорупційного суду підтримує українське суспільство та міжнародні партнери України. Глава держави особливо підкреслив, що докладе всіх зусиль для запуску роботи нового суду вже до кінця 2018 року.

«Я буду робити все можливе для того,

<<<1 - 11 з 9531>>>