<<<1 - 11 з 11666>>>


21 Лютого 2020 13:11

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

Сьогодні, 21 лютого, заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

— Ви всі є носіями своїх національних традицій та культур, підтримуєте і розвиваєте свою культурно-етнічну самобутність. Але я впевнений, що ідентифікуєте себе як єдиний український

21 Лютого 2020 09:07

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

Учора, 20 лютого, відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері. Зокрема, відвідав Горбачівське лісництво Державного підприємства Остерське лісове господарство, де ознайомився з процесом чіпування дерев та перевірив практичне застосування електронного обліку деревини в лісовій промисловості.

Також Олексій Гончарук провів нараду з керівниками лісогосподарських підприємств

20 Лютого 2020 20:16

Прем’єр-міністр разом з очільниками Чернігівської ОДА та Держлісагенства перевірили застосування на практиці електронного обліку деревини

Сьогодні, 20 лютого, під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким та головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Відвідали Горбачівську лісозаготівельну дільницю Державного підприємства Остерське лісове господарство. Тут про електронний облік знають все, маркують вправно. Вважають – це правильне рішення.

Завдяки електронному обліку фіксується реальний об’єм заготівлі, є чіткий контроль руху всієї сировини.

20 Лютого 2020 18:30

Звернення Президента України з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дорогі українці!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за європейський вибір нашого народу, демократичні цінності, можливість жити гідно та будувати краще майбутнє.

Цей день – данина жертовності, героїзму, мужності та патріотизму.

Це символ незламності та джерело натхнення для українських воїнів, які нині захищають Україну.

Закликаю весь український народ до єдності у цей сповнений викликів для нашої держави час.

Водночас хочу запевнити, що курс держави

20 Лютого 2020 18:25

«Герої не вмирають! Україна пам’ятає»

Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, у Чернігові стартував всеукраїнський марафон, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та пам’яті Героя України Василя Сліпака. Мистецький захід відбувся в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за підтримки Чернігівської ОДА. Ініціатор проєкту — громадська

20 Лютого 2020 17:33

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади. Вони вшанували подвиг учасників Революції Гідності, а також обговорили практичні кроки щодо увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині.

Про заходи, що вже здійснені, розповів

20 Лютого 2020 17:12

Маємо надати людям з інвалідністю максимум можливостей для творчої самореалізації — заступник голови ОДА Наталія Романова

Координаційна рада у справах осіб з інвалідністю на своєму сьогоднішньому засіданні розглянула перспективи проведення першого Міжнародного фестивалю творчості дітей з обмеженими фізичними можливостями на території туристично-рекреаційного комплексу «Голубі озера».

Запропонував організувати такий захід директор благодійного фонду імені Софії Русової Іван Чаус. Він зазначив, що ідея виникла ще минулого року, вже розроблено певну концепцію фестивалю, а от назви, логотипу та інших атрибутів він ще не має. Тож незабаром

20 Лютого 2020 17:00

На Чернігівщині віддали шану загиблим героям

Чернігівщина вшановує своїх земляків, загиблих у 2014-му під час Революції Гідності, – героїв, які відстоювали свободу і незалежність України. У знак світлої пам’яті про їх подвиг у містах та селах пройшли меморіальні заходи.

Серед загиблих героїв Небесної Сотні – Андрій Мовчан з Ріпкинщини. 20 лютого 2014 року під час протистоянь на Майдані Незалежності у місті Києві він загинув від кулі снайпера. Похований Андрій Мовчан у селі Великі Осняки

20 Лютого 2020 13:34

Олексій Гончарук під час візиту на Чернігівщину вшанував пам’ять захисників України

Сьогодні, 20 лютого, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук перебуває з робочою поїздкою на Чернігівщині. У ході візиту він ознайомиться зі станом справ у лісогосподарській сфері, організацією виробництва лісопромислового комплексу. Також він проведе нараду з керівниками лісогосподарських підприємств області щодо протидії незаконній вирубці лісів.

Розпочався візит Прем’єр-міністра із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули під час

20 Лютого 2020 12:56

Голова ОДА Андрій Прокопенко привітав патрульних поліцейських із річницею створення їхньої служби

Учора, 19 лютого, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь в урочистостях з нагоди 4-ї річниці створення патрульної поліції в області.

Рівно чотири роки тому біля Катерининської церкви у Чернігові 211 хлопців і дівчат склали присягу на вірність українському народові

20 Лютого 2020 12:00

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося вчора, 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Учасники

<<<1 - 11 з 11666>>>