<<<1 - 11 з 8421>>>


21 Вересня 2017 13:16Подія

Сьогодні у Чернігові – День міста. Відзначення розпочали з ушанування визволителів і захисників

Сьогодні, 21 вересня, Чернігів відзначає День міста і 74-у річницю вигнання нацистських окупантів із Чернігівщини. З цієї нагоди для городян і гостей зорганізовано цілу низку заходів, які триватимуть аж до неділі, 24-го вересня. Перші з них – офіційні меморіальні – уже відбулися.

Із самого ранку на міському кладовищі «Яцево» – почесна варта, військовослужбовці з корзинами квітів, салютна група, військовий оркестр

21 Вересня 2017 12:20Подія

Стартував обласний національно-патріотичний захід «Я-патріот»

Близько 270 юнаків з районів області зібралися на базі військової частини в селищі Гончарівське для участі у обласному національно-патріотичному заході "Я - патріот", що стартував учора.

Протягом трьох днів учасники проживатимуть у казармах, проходитимуть теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки, братимуть участь у спортивних змаганнях.

21 Вересня 2017 11:41бюджет 2018

У 2018 році доходи держбюджету вперше перевищать 1 трильйон гривень

Підготовлений Урядом бюджет розвитку сприятиме подальшому відновленню економіки і збільшенню інвестицій в людський капітал

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував проект державного бюджету на наступний рік. Уряд запропонував Верховній Раді розглянути бюджет зростання, який трансформує економічні успіхи в підвищення рівня життя українців. Доходи зведеного бюджету збільшаться на 15% і вперше перевищать 1 трильйон гривень.

21 Вересня 2017 09:51Подія

Чернігів – Корюківка – Батурин – Михайло-Коцюбинське: чотири відповіді на одне питання

10 – 14 вересня делегація у складі 29 представників об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської, Черкаської та Хмельницької областей відвідала з навчальним візитом колег із Чернігівщини. Поїздка відбулася в рамках програми U-LEAD «Регіональний та місцевий розвиток на Чернігівщині. Як забезпечити сталий розвиток територій». Мета – набуття знань із сучасного територіального

21 Вересня 2017 09:29антирейдерський штаб

Оперативний штаб з питань захисту прав землевласників: ознак рейдерського захоплення земель на Чернігівщині не виявлено

Заходи запобігання рейдерському захопленню земель в області обговорили члени оперативного штабу з питань захисту прав землевласників учора, 20 вересня. Засідання провела в.о. першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.

У засіданні взяли участь заступник голови

21 Вересня 2017 08:02

Світ має поважати суверенне право вільного вибору націй – Президент на Генасамблеї ООН

Президент Петро Порошенко заявляє про рішучу підтримку позиції поваги та гарантії суверенітету в світі. Під час виступу на 72-й сесії Генеральної Асамблеї ООН Глава держави зазначив: «Дозвольте чітко заявити,

20 Вересня 2017 17:16подія

Про миробудування – на прес-брифінгу в ОДА

Як впроваджується в області Національний план дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», говорили сьогодні, 20 вересня, спілкуючись зі ЗМІ, представники влади та громадськості.

— Тема брифінгу є надзвичайно актуальною, адже мова йде про участь жінок у вирішенні таких проблем як безпека і мир, — зауважила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

20 Вересня 2017 17:06жкг

До кінця вересня всі бюджетні установи Чернігівщини мають розрахуватись за спожиті енергоносії

На цьому наголосив заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко на нараді з керівниками установ і організацій Чернігівщини, які фінансуються з державного бюджету та мають заборгованість за спожиті енергоносії.

В обговоренні також взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимир Кривенко і представники теплопостачальних підприємств області.

– Стан розрахунків

20 Вересня 2017 17:02Подія

Де Чернігівщині брати гроші на енергоефективність та енергозбереження?

Відповідь на це питання сьогодні шукали під час Міжнародної конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращий досвід із Словаччини» в рамках проекту «Розбудова спроможностей для реформування енергетичного сектору в Україні».

Спілкувалися з словацькою делегацією заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної

20 Вересня 2017 16:30Подія

Освітній форум: сьогодення потребує лідерів нової формації

Сучасні діти та підлітки, як дуже часто їх називають поколінням Z, кардинально відрізняються від своїх однолітків попередніх десятиліть: швидко сприймають інформацію, гіперактивні, більш допитливі. Відтак і старі методи навчання для них зовсім не підходять. Актуальним є й національно-патріотичне виховання, яке виступає складовою Нової української школи.

Обговорити проблемні питання та визначитися з пріоритетами спільної подальшої роботи зібралися у Чернігові сьогодні, 20 вересня, освітяни та профільні

20 Вересня 2017 14:46подія

Область чітко дотримується плану заходів з підготовки інтернатних установ до зими

У Ніжинському дитячому будинку-інтернаті вчора обговорювали готовність установ соціального захисту до осінньо-зимового періоду.

У виїзній нараді також взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін.

Підвідомчі установи Департаменту до початку опалювального сезону мають не лише провести необхідні ремонти і перевірити технічний стан системи опалення, а й встановити контроль за економним використанням газу, електричної енергії, водопостачання й заготовити необхідну кількість овочів та консервації для

<<<1 - 11 з 8421>>>