<<<1 - 11 з 8679>>>


23 Листопада 2017 10:54Подія

П’яте засідання Громадської ради при ОДА: кадрові зміни та звернення з різних питань

На черговому засіданні Громадської ради при облдержадміністрації, яке відбулося вчора, 22 листопада, було розглянуто сім питань. Два з них стосувалися змін у складі ГР.

Сергія Балакшу, представника Міжнародного благодійного фонду «Блага справа», затверджено головою комітету ГР з питань соціального захисту населення та введено

23 Листопада 2017 08:00

Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об'єктів заповідного фонду України

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України. Глава держави підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного

22 Листопада 2017 16:39подія

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: підсумки та подальші дії

Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – CBA Project» зібрав своїх партнерів у Києві для заключної оглядової зустрічі вчора, 21 листопада.

Учасники підбили підсумки Третьої фази, обговорили основні результати та майбутні перспективи допомоги в розбудові України та громад.

Чернігівську область представляла в. о. першого заступника голови ОДА Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що співпраця Чернігівщини з Проектом триває з 2008 року. За цей час реалізовано 129 мікропроектів у 16 районах області.

До кінця цього року будуть завершені ще 8 мікропроектів: 5 —

22 Листопада 2017 11:25Актуально

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на 11-му місці в рейтингу ефективності

Пенсійний фонд України проаналізував ефективність роботи територіальних управлінь за підсумками 9 місяців цього року.

Головне управління ПФУ в Чернігівській області у загальному рейтингу посіло 11-те місце серед 25, набравши 7,99 бала.

Аналіз роботи управлінь здійснювався за 19 критеріями, зокрема: виконання планових завдань з надходження власних коштів, які адмініструються ПФУ; зростання/зменшення заборгованості підприємств, які не є банкрутами і стосовно

22 Листопада 2017 11:19Подія

Практичні аспекти нового «екологічного» закону, або Як працюватиме в Україні оцінка впливу на довкілля

18 грудня цього року в Україні буде введено в дію Закон «Про оцінку впливу на довкілля». Відтак, органам центральної та місцевої влади потрібно консолідувати зусилля для запровадження інституту оцінки впливу на довкілля. Як це практично зробити, від учора обговорюють у Києві міжнародні та вітчизняні експерти під час триденної наради із заступниками голів облдержадміністрацій, представниками структурних

22 Листопада 2017 08:03

Президент підписав Закон щодо посилення соціального захисту учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів їх родин

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.

«Ми в рекордні терміни опрацювали його з Верховною Радою і Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів їх родин

21 Листопада 2017 17:55Подія

Фінальний акорд благодійного вечора: зібрано майже 125 тисяч гривень

124 777 гривень – із такою сумою на фінішну пряму вийшов благодійний вечір-марафон «Промінь надії», що відбувся 20 листопада в Чернігівському обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Творчий захід – спільна ініціатива Чернігівської ОДА, Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, Департаменту культури і туризму, національностей і релігій.

У музичну

21 Листопада 2017 17:35День Гідності та Свободи

Чернігівщина вшанувала пам’ять своїх Героїв

Разом з усією країною область відзначає сьогодні, 21 листопада, День Гідності та Свободи. В районах та містах протягом дня відбулися меморіальні та урочисті заходи: учасники євромайданів, бійці АТО, громадські активісти, волонтери, представники влади згадували початок доленосної для України події — Революції Гідності. Саме в цей день чотири роки тому на Майдані в Києві перші кілька сотень громадян висловили мирний протест діям тодішньої влади. Тепер 21 листопада відзначається як свято вільних українців.

Чернігівщина вшанувала пам'ять трьох своїх земляків: Андрія Мовчана, Василя Прохорського, Віктора Орленка, які навіки стали

21 Листопада 2017 17:00Подія

«До Дня Гідності та Свободи» — виставка в Держархіві

Усі, хто хочуть стати ближчими до історії України останніх років, можуть до 24 листопада ознайомитися у Державному архіві області з фотодокументальною виставкою «До Дня Гідності та Свободи». Її відкриття відбулося сьогодні, 21 листопада.

Перші відвідувачі експозиції — студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

На виставкових стендах презентовано 50 світлин,

21 Листопада 2017 15:55

Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ

Шановні воїни!

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Рівно чотири роки тому наша молодь, наші студенти стали першими, хто в шляхетному пориві, з юнацькою щирістю і відвертістю вийшли на Майдан з вимогою: не звертати з європейської дороги на російські манівці. Патріотичний порив молодого покоління знайшов потужний відгук у серцях українців. І мільйони громадян заполонили вулиці й площі столиці та багатьох інших міст.

Революція Гідності стала ще одним доказом споконвічного прагнення українського

21 Листопада 2017 09:38

Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їх пам’ять.

У церемонії також взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

 

Прес-служба Президента України

<<<1 - 11 з 8679>>>